18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Koneser 8 letnich dziewczynek
~Velture • 2023-06-17, 15:48
Gość, 45 lat, flirtował z 8 latką na jakiejś aplikacji do gadania.
No i 4 panów postanowiło go odwiedzić i przedyskutować temat z nim i jego matką, u której mieszka. Coś tam jeszcze było o byciu ofiarą holokaustu ale nagrywający powiedział, że widać jak nigdy nie był pod prysznicem.

Nie chce mi się tego tłumaczyć.
Jak ktoś nie zna angielskiego to niech nie odpala nawet.

Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-06-17, 19:04
Halrnan napisał/a:

wytłumaczyłbym ci



Bredzisz.
;>
Zgłoś
Avatar
ErwinR 2023-06-17, 20:52
Noga już odrosła ?
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-06-17, 20:56
No to Jimy masz lekko przejebane
Zgłoś
Avatar
_................_ 2023-06-17, 21:24 6
Co to, amerykańskie EPCU, gdzie podpuszczają jakiegoś upośledzonego starego dziada, który nigdy nawet waginy nie widział, a został wkręcony przez osobę dorosłą udającą dziecko?

Sam popieram ściganie pedofilii i teksty o tym że seks z 8 latką nie powinny być karany są dla mnie kupą gówna, ale popatrzcie na to że organizacje jak EPCU jakimś dziwnym trafem łapią prawie zawsze osoby z bardzo mocnym opóźnieniem umysłowym i bardzo niskim IQ.
Zgłoś
Avatar
markskaw 2023-06-17, 21:43 5
0dbytBiskupa napisał/a:

Dokładnie tak. Opieka nad niedołężnym rodzicem to praca 24h, 7 dni w tygodniu. Trzeba mieć jakieś fanatyczne, religijne zacięcie żeby podołać i jeszcze skądś wziąć kasę, bo normalnie pracować się nie da. I właśnie po to są domy opieki zwane przez ignorantów "domami starców", ale w Polsce jeszcze za mało.



Najgorszcze w tym wszystkim jest to że nasze społeczeństwo wychodzi z założenia że jak rodzica oddasz do takiego domu to jesteś bezdusznym chujem...., sam rozmawiałem z mamą nieraz o tym, że to jest coś świetnego dla staroci, mają swoich rówieśników, mają dzień zajęty, a w domu jak siedzi taka babcia/dziadek to patrzy w okno i czeka czy ktoś przyjdzie i odwiedzi, a dzieci mają swoje rodziny własne dzieci i wcale to już nie jest tak łatwo.... tylko z drugiej strony u nas w polszy domy seniora działają jak hospicjum, a nie tak jak widzi się to w hameryce, zabawy i gry :/

a wracając jeszcze do tematu pedofili, a myślicie że np w drugą stronę nie powinno być edukowania, żeby dzieci uważały na to pisanie i przede wszystkim na podawanie adresu i spotkania? czy np jak już taki dzieciaczek się umówi na spotkanie, które będzie ustawione właśnie, wcześniej poinformować rodziców że ich dziecko tak sobie w internecie umawia się na spotkanie, a w gorszym przypadku adres domu?
mam na myśli coś w stylu że właśnie "pedofil" przychodzi na umówione miejsce, ale cała reszta jest poinformowana o tym że coś takiego będzie miało miejsce, i na spotkanie wysyłać rodziców?
myślicie że takie coś zdało by egzamin?
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-06-17, 22:04
markskaw napisał/a:

a wracając jeszcze do tematu pedofili, a myślicie że np w drugą stronę nie powinno być edukowania, żeby dzieci uważały na to pisanie i przede wszystkim na podawanie adresu i spotkania? czy np jak już taki dzieciaczek się umówi na spotkanie, które będzie ustawione właśnie, wcześniej poinformować rodziców że ich dziecko tak sobie w internecie umawia się na spotkanie, a w gorszym przypadku adres domu?
mam na myśli coś w stylu że właśnie "pedofil" przychodzi na umówione miejsce, ale cała reszta jest poinformowana o tym że coś takiego będzie miało miejsce, i na spotkanie wysyłać rodziców?
myślicie że takie coś zdało by egzamin?



Łapanie, łapaniem zwyrodnialców, ale poruszyłeś dobry temat. Niby każdy wie że osobie będącej po drugiej "stronie" wierzyć na słowo nie wolno, ale małolaty są naiwne i najgorzej gdy w domu nie ma komunikacji z rodzicami. Dziecku można zabraniać a i tak zrobi po swojemu, więc lepiej jednak żeby wiedziało że może o takim zapoznawczym spotkaniu śmiało powiedzieć rodzicom. Wtedy nie idzie samo, a osoba dorosła może być gdzieś w pobliżu(kawiarnia, pizzeria, itp.)
Zgłoś
Avatar
Yapadeusz 2023-06-17, 22:17
Ja jebie, znam angielski, ale akcja była tak wartka, że prawie usnąłem. Już lepsi są nasi rodzimi łowcy pedofilów czy jak im tam.
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-06-17, 22:45 3
_RottenFetus_ napisał/a:

Co to, amerykańskie EPCU, gdzie podpuszczają jakiegoś upośledzonego starego dziada, który nigdy nawet waginy nie widział, a został wkręcony przez osobę dorosłą udającą dziecko?
Sam popieram ściganie pedofilii i teksty o tym że seks z 8 latką nie powinny być karany są dla mnie kupą gówna, ale popatrzcie na to że organizacje jak EPCU jakimś dziwnym trafem łapią prawie zawsze osoby z bardzo mocnym opóźnieniem umysłowym i bardzo niskim IQ.


Dokładnie tak. Bo nie potrafią złapać nikogo innego, są na to za ciency. Dlatego ściganie pedofili zostawmy profesjonalistom, czyli policji.

markskaw napisał/a:

Najgorszcze w tym wszystkim jest to że nasze społeczeństwo wychodzi z założenia że jak rodzica oddasz do takiego domu to jesteś bezdusznym chujem...., sam rozmawiałem z mamą nieraz o tym, że to jest coś świetnego dla staroci, mają swoich rówieśników, mają dzień zajęty, a w domu jak siedzi taka babcia/dziadek to patrzy w okno i czeka czy ktoś przyjdzie i odwiedzi, a dzieci mają swoje rodziny własne dzieci i wcale to już nie jest tak łatwo.... tylko z drugiej strony u nas w polszy domy seniora działają jak hospicjum, a nie tak jak widzi się to w hameryce, zabawy i gry :/


Bo tylko na to jest u nas kasa, państwowe domy opieki, czyli DPSy są niedofinansowane i nie stać ich na nic innego niż opiekę w końcowym stadium raka albo demencji. Są też prywatne, ale nie każdego stać żeby płacić z własnej kieszeni, a im tańszy, tym gorszy.
Może rząd powinien trochę kasą sypnąć zamiast rozdawać trzynastki, czternastki emerytom i pięćsetplusy dla patologii. Sporo Polaków, głównie kobiet, nie pracuje bo muszą opiekować się niedołężnym rodzicem. A mogliby pracować i płacić podatki gdyby rodzic miał zapewnioną opiekę przez państwo. Ale nikogo to nie obchodzi, ani w PiS, ani w opozycji. Dobrze, że chociaż Ukrainkę można wynająć prywatnie do opieki 24h, a jak masz szczęście to trafisz nawet na dyplomowaną pielęgniarkę, choć bez kwalifikacji uznawanych w Polsce.
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2023-06-17, 23:40 1

1. Jego matka dobrze wie o tym co robi jej syn - bardzo jest zdziwiona, prawda?
2. Ten facet co nagrywa takie filmiki jest oskarżony o pedofilie - przyganiał kocioł garnkowi trochę
3. Za doprowadzenie się do takiego wyglądu jak ten pedzio powinni wysyłać na przymusowy obóz pracy - jest zbudowany dosłownie jak lodówka
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2023-06-18, 0:07
8 lat???? A co na kurwa jest? Mahomet???
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2023-06-18, 0:19 1
przeciez jak to fake jakis
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2023-06-18, 3:37
to było głupie
Zgłoś
Avatar
nastuh 2023-06-18, 5:02
mygyry napisał/a:

Gruby o oblech pisał z niby małymi dziewczynkami i tyle. Znajomość angielskiego nie zmienia faktu, że tu się nic nie dzieje.
Gdyby mu obili ten tłusty ryj czy cokolwiek to spoko.
Zresztą typ mentalnie przypomina Kononowicza i zwyczajnie powinien trafić do psychiatryka, tylko. Matki szkoda, która rachunki płaci.



Matka gościowi mówi wieku 45 lat, że zabierze mu telefon. Obydwoje się nadaja na szpital.
Zgłoś
Avatar
psykop 2023-06-18, 5:54
PsikutaBezS napisał/a:

Naprawdę wierzycie w te fejkowe nagrania?



Naiwni jak madki z Facebooka.
Zgłoś
Avatar
gonzor 2023-06-18, 20:06
PIs napisał/a:

45 latek mieszkający z matką Nic dziwnego, że to debil jakiś.



Kaczyński mieszkał z matką do jej śmierci, a Polacy i tak lubią go...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie