18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:14
Konfetii na drogach stolicy
Newton • 2019-03-30, 20:04
Warszawa 2019-03-30 godzina 3:30
Skrzyżowanie ulic Puławskiej i Alei Wilanowskiej.
Samochód Audi A3 S3 303 konie mechaniczne


Kierowca Audi próbując uniknąć kolizji z samochodem jadącym po prawym pasie traci panowanie i przytula się do betonowego słupa.

Efekt widoczny na nagraniu. Licznik samochodu zatrzymał koło 200 km/h.

Dwóch dwudziestoparoletnich mężczyzn na miejscu. Trzeci nieco później.

Materiał własny nadesłany przez kolege autora zaraz po zdarzeniu.







______________

Między dowolną parą ciał posiadających masy pojawia się siła przyciągająca, która działa na linii łączącej ich środki, a jej wartość rośnie z iloczynem ich mas i maleje z kwadratem odległości.
Zgłoś
Avatar
Tomson102 2019-03-30, 22:05 1
powiem wam ze widziałem to auto dziś na żywo i byłem przerażony jak ktos nie czyta wiadomości to świadek mowił że przechodził przez pasy a on chciał ich ominąc tylko ten słup tak nagle sie pojawił
Zgłoś
Avatar
Sadic 2019-03-30, 22:17
Szkoda chłopa. No ale z ryzykiem trzeba się liczyć.
Zgłoś
Avatar
lm65 2019-03-30, 22:22 1
Blacharz ma dwie osoby na sumieniu.
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2019-03-30, 22:37
200km /h w tym miejscu....ehhh szybscy i wsciękli;)

kilka lat temu 5 osób w starym BMW przypierdoliło w słup przy Puławskiej tuż przed Piasecznem. Prędkość, trochę ponad 200.

Puławska jest szeroka, ale wyboista i niebezpieczna. Zdecydowanie lepsza do takich sprintów jest S79. Tam sam robiłem 280 bez większych problemów...

______________

Dupa apud
Zgłoś
Avatar
pankruk 2019-03-30, 22:50 12
No dobra fajnie, że 280 tylko po co tak jeździć w terenie zabudowanym? Życie to nie film "Tokio Drift" czy tam inne szybkie i wściekłe. Sugeruję zejść na ziemię.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2019-03-30, 23:27 5
Czekam na nagranie z monitoringu
Zgłoś
Avatar
wojtasbbi 2019-03-30, 23:39 22
Pamiętam jak dziś.. sprzedawałem swoje porobione prawie na 300KM a4 b6. Człowiek odkładał kasę, modził , dbał. Czas na sprzedaż. Przyjeżdżały napalone siusiaczki, bo moc duża no i słynne quattro.. pomijam fakt jazd próbnych ( przeważnie tylko po to by się przejechać ) . Sprzedałem auto typowemu sebkowi, który rozjebał je po 2 dniach.. mistrzowie prostej... Nie ważne w audi , BMW czy w KIA zjeby są wszędzie
Zgłoś
Avatar
boss. 2019-03-31, 0:06 2
Dupaapud napisał/a:

200km /h w tym miejscu....ehhh szybscy i wsciękli;)
kilka lat temu 5 osób w starym BMW przypierdoliło w słup przy Puławskiej tuż przed Piasecznem. Prędkość, trochę ponad 200.
Puławska jest szeroka, ale wyboista i niebezpieczna. Zdecydowanie lepsza do takich sprintów jest S79. Tam sam robiłem 280 bez większych problemów...



Chyba w Need for seed.A teraz się pewnie pochwalisz jakiej Ty to besti nie masz.Co ma piernik do wiatraka i twoje 280 w realu bądź na konsoli do tego wypadku?A co do wypadku BMW to jechały nim 4 pijane osoby.Trzy zginęły na miejscu a czwarty pozbierał się i poszedł z buta na komende powiedzieć że mieli wypadek.Terminator.
Zgłoś
Avatar
MandoCabure 2019-03-31, 0:32 1
"Przewaga dzięki technice"
Zgłoś
Avatar
picolo 2019-03-31, 0:42 2
Trzech debili mniej.
Zgłoś
Avatar
jenna.jameson 2019-03-31, 3:02 13
Kurwa jaki zajebisty nius. Rozjebały się trzy ameby umysłowe w pospawanym sraudi. Zdechły na miejscu tępe gnidy, nie raniąc i nie zdejmując przy tym nikogo ducha winnego, a szrot tej pedalskiej marki na zmielenie. Tylko takie w skutkach powinny być wypadki na drogach. Humor 100 leveli up!
Zgłoś
Avatar
Taz 2019-03-31, 5:46 1
Dupaapud napisał/a:

200km /h w tym miejscu....ehhh szybscy i wsciękli;)
kilka lat temu 5 osób w starym BMW przypierdoliło w słup przy Puławskiej tuż przed Piasecznem. Prędkość, trochę ponad 200.
Puławska jest szeroka, ale wyboista i niebezpieczna. Zdecydowanie lepsza do takich sprintów jest S79. Tam sam robiłem 280 bez większych problemów...



Masz na myśli wypadek e60 gdzie ucięło cały przód? Na wysokości siwego dymu? tam nikt nie zginął a nawet specjalnie nie był poturbowany...
A co do dk79 - 280 na tej wąskiej nieoświetlonej drodze z mnóstwem zabudowań wokoło? Jesteś zjebanym idiotą, nawet jeśli jechałeś 180...

______________

Sometimes good people must do bad things.
To protect the sheep you gotta catch the wolf.
Zgłoś
Avatar
EN57 2019-03-31, 8:45 1
Taz napisał/a:

Masz na myśli wypadek e60 gdzie ucięło cały przód? Na wysokości siwego dymu? tam nikt nie zginął a nawet specjalnie nie był poturbowany...
A co do dk79 - 280 na tej wąskiej nieoświetlonej drodze z mnóstwem zabudowań wokoło? Jesteś zjebanym idiotą, nawet jeśli jechałeś 180...



Chodziło mu o S 79 a nie dk 79 . S79 to trzypasmówka szybkiego ruchu przy lotnisku Okęcie.
Zgłoś
Avatar
jbone 2019-03-31, 9:26 1
niech giną śmiecie w płomieniach.samochód to nie zabawka.dobrze im tak.
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2019-03-31, 10:14
EN57 napisał/a:

Chodziło mu o S 79 a nie dk 79 . S79 to trzypasmówka szybkiego ruchu przy lotnisku Okęcie.



Dokładnie. 7km pustej drogi z zerowym ruchem. Trzy i cztery pasy w jednym kierunku, na końcu piękny i wymagający ślimak wchodzący w S2.

Znam ziomków (z licencją) co ten ślimak robili na 180km/h. Ja tam miszczu prostej jestem więc nie więcej niż 120.

Taz napisał/a:

Masz na myśli wypadek e60 gdzie ucięło cały przód? Na wysokości siwego dymu? tam nikt nie zginął a nawet specjalnie nie był poturbowany...
A co do dk79 - 280 na tej wąskiej nieoświetlonej drodze z mnóstwem zabudowań wokoło? Jesteś zjebanym idiotą, nawet jeśli jechałeś 180...



Od siwego dymu do Piaseczna to jeszcze kawał drogi. Terminator rzeczywiście był
slaskie.naszemiasto.pl/artykul/wypadek-bmw-w-piasecznie-na-ulicy-pulaw...

Niezależnie, chuj ci w dupę!

boss. napisał/a:

Chyba w Need for seed.A teraz się pewnie pochwalisz jakiej Ty to besti nie masz.Co ma piernik do wiatraka i twoje 280 w realu bądź na konsoli do tego wypadku?A co do wypadku BMW to jechały nim 4 pijane osoby.Trzy zginęły na miejscu a czwarty pozbierał się i poszedł z buta na komende powiedzieć że mieli wypadek.Terminator.



Piernik do wiatraka ma to, że jak chcesz protestować prędkość, to są miejsca gdzie możesz zrobić to, "w miarę bezpiecznie".

Jak chcesz protestować technikę to są dobre tory w okolicy Warszawy np. Słomczyn.

A jak chcesz sprawdzić czy masz lepszą technikę niż ja to na tor zapraszam. Zrobimy relacje i wstawimy na sadolu.

Tym czasem, chuj ci w dupę głupi biedaku...

______________

Dupa apud
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie