18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Koniec Drogi Wojownika.
jv69 • 2014-03-21, 16:02
Cytat:

Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) przegrał na punkty z młodszym Wiaczesławem Głazkowem (17-0-1, 11 KO) i rozmyły się marzenia "Górala" o tytule mistrza świata wagi ciężkiej. Być może zobaczymy jeszcze Polaka w ringu, ale raczej będzie to już pojedynek pożegnalny lub hitowe starcie z rodakiem na wielkiej gali PPV w Polsce.





I na Tomka przyszedł niestety czas. Niewątpliwie jeden z najlepszych Polskich pięściarzy. W dywizji ciężkiej może nie wymiatał, ale w półciężkiej dawał radę.
Zapowiada się straszna chujoza na rynku bokserskim. Może Wy znacie jakieś talenty o których nie wiem (chodzi mi przede wszystkim o HW). Według mnie Tomek godnie reprezentował Nasz kraj i dawał spore emocje w ringu. Pozdrawiam wszystkich kibiców i nie tylko oraz zapraszam na „film” i do dyskusji.
Zgłoś
Avatar
patroy 2014-03-22, 16:55
Chuj mu w dupe i wszystkim tym mordobijcom za okładanie się w imię nie wiem czego, jak ktoś mógł taki spierdolony sport wymyślić
Zgłoś
Avatar
s................9 2014-03-22, 16:55
Tak tak zakończcie kariere za niego najlepiej. Żałosne jest takie coś. Gościu nic nie powiedział, że kończy a wszyscy już mu pożegnalne filmiki robią. To są właśnie polscy kibice. A Tomek wyraźnie powiedział "Nie kończcie za mnie kariery, tyle chyba możecie dla mnie zrobić?" a wy dalej napierdalacie te żałosne filmiki.
Mam nadzieje, że wróci i wam pozamyka mordy.
Zgłoś
Avatar
Jelen1122 2014-03-22, 18:06
Gołota może mu lizać jaja co najwyżej , Adamek nigdy nie spierdolił z ringu ... MAŁO tego bił się o kategorię wyżej z silniejszymi od siebie . Dla mnie, kawał dobrego chłopa z jajami do walki. Oby więcej takich bokserów !
Zgłoś
Avatar
dupa222 2014-03-22, 18:22
"Niewątpliwie jeden z najlepszych Polskich pięściarzy" - pierdolenie. Gdzie tam mu do Gołoty za dobrych czasów, gdzie tam mu do Zimnocha (nie oszukujmy się, Adamek nie miałby większych szans w tej walce), gdzie tam mu do Dariusza Michalczewskiego?
Jedynie z kim on może wygrać to ze Szpilą, podobny poziom...
Już nie powiem o odwoływaniu walk...
Zgłoś
Avatar
naitsyrk 2014-03-22, 18:24 1
Po walce Adamka z Gołotą trener mówi do oszołomionego Gołoty:
- Ale wystraszyłeś Adamka w 2 rundzie!
- Czym?
- Myślał, że Cie zabił...
Zgłoś
Avatar
Mortyl 2014-03-22, 18:57
Wiadomo, na każdego przychodzi czas i wypala sie iskierka. Za Adamka zawsze plus
Zgłoś
Avatar
solteck 2014-03-22, 21:08
Adamek nie wygrał z żadnym poważnym zawodnikiem... Z kim on wygrał? Z Gołotą? LOL
proponuję walkę Adamek vs Saleta tak na zakończenie kariery
Zgłoś
Avatar
prezeszdzich 2014-03-22, 21:39 1
@dupa222

Jesteś idiotą i to kompletnym. Michalczewski jedyne co dobrze potrafił to spierdalanie przed Royem Jonesem, Zimnoch to narazie niech kelnerów obija. Szpilka za jakieś 2-3 lata jeszcze coś może zdziała, narazie jest gówniarzem nie potrafiącym słuchać własnego trenera, a od Adamka się wypierdol.
Zgłoś
Avatar
b................a 2014-03-23, 0:08
#ziuny
aż bym ci serio piwo kupił za ten komentarz ^ ^
Zgłoś
Avatar
kubczyk 2014-03-23, 3:34
Bloodworth jak dla mnie zepsuł w Adamku to co wypracował Gmitruk-mówiłem tak już spory czas przed walką i niestety się sprawdziło. Ja bym jednak Tomka nie skreślał i o ile się nie wypalił może coś jeszcze ugra.
Zgłoś
Avatar
marna 2014-03-27, 0:42
beniozska napisał/a:

#ziuny
aż bym ci serio piwo kupił za ten komentarz ^ ^



skończysz kiedyś te 18naście i będziesz mógł kupić
ze spokojem.
Zgłoś