18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
Avatar
nemezia 2013-08-29, 13:02 7
Jak żeście się z kurwami zadawali to się nie ma co dziwić. Normalna dziewczyna tak nie robi.
Zgłoś
Avatar
adas1971 2013-08-29, 13:06 1
Pojebało się do tego stopnia Naszym Paniom, że niedługo cipki będą miały w poprzek.
Zgłoś
Avatar
bartkovsky 2013-08-29, 13:07 1
a czy jak poznajesz dziewczyne wiesz jaka ona jest ? chyba Ci sie nie przyzna do tego jakie z niej ziółko tylko wyjdzie w praniu jak nie daj boże Cie zdradzi lub odwinie taki numer jak na zdjęciu ;D
Zgłoś
Avatar
TOOM44 2013-08-29, 13:21 3
Kurwa, dajcie spokój dokładnie tydzien temu zerwałem z dziewczyną... teraz mi troche smutno
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2013-08-29, 13:27 8
I temu właśnie trzeba traktować dziewczyny surowo i stanowczo, od czasu do czasu pierdolnąć po łbie, żeby po zerwaniu nie mieć wyrzutów sumienia, że się tego nie zrobiło.
Zgłoś
Avatar
rimogyz 2013-08-29, 13:41 3
Jak to mądrze powiedział kiedyś mój przyjaciel:
"W każdej kobiecie, kurwy dwie trzecie"

Niestety miał rację.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej 2013-08-29, 14:03 3
Moja była fajna i normalna, potem zaczęło wychodzić jaka jest na prawde, tylko by chlała i na imprezy chodziła. Do tego fochy z dupy, humory... Podziękowałem już jej, żal mi tylko tych cycków
Zgłoś
Avatar
mscicielzLitwy 2013-08-29, 14:22 3
to się popłaczcie loosery. banda żalosnych pizd beczy, że kobiety takie złe. zdradzają was miernoty bo na to zasługujecie. laska nigdy nie zdradzi porządnego, pewnego siebie faceta. pizdeczki
Zgłoś
Avatar
torro 2013-08-29, 14:24 1
bartkovsky napisał/a:


Jak by ktoś pytał czy takie coś przeżyłem, że zmontowałem takie coś to tak zdarzyło mi się i myślę, że nie tylko Mi
Mój pierwszy wpis na sadolu . myślę, że się przyjmie.


Skoro piszesz "mi" na końcu zdania,(i to dużą literą!) to na pewno się przyjmie. Tutaj mnóstwo analfabetów, więc się doskonale wkomponujesz...
Zgłoś
Avatar
bartkovsky 2013-08-29, 14:25 1
odezwał się porządny pewny siebie facet, który jest tylko pewny przez neta.
Zgłoś
Avatar
torro 2013-08-29, 14:35
bartkovsky napisał/a:

odezwał się porządny pewny siebie facet, który jest tylko pewny przez neta.


Bez Neta też jestem całkiem pewny, że na początku i końcu zdania (oraz pod akcentem), stosuje się dłuższą formą zaimka - "mnie". To chyba zakres podstawówki.
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-08-29, 14:38
Przykro mi się robi jak widzę laskę z dwoma typami jakieś takie to totalne kurestwo na maksa. Laski anala bronią czasem bardziej od dziewictwa a tu potem bum 2 pałki trą się obok siebie co sie dzieje z tym światem.
Zgłoś
Avatar
m8 2013-08-29, 14:44
mscicielzLitwy napisał/a:

to się popłaczcie loosery. banda żalosnych pizd beczy, że kobiety takie złe. zdradzają was miernoty bo na to zasługujecie. laska nigdy nie zdradzi porządnego, pewnego siebie faceta. pizdeczki



A Ty kurwa skąd wiesz, chodzisz z jakimś porządnym i pewnym siebie gościem?
Zgłoś
Avatar
bartkovsky 2013-08-29, 14:52
torro

jak widać ja mam problem z zaimkami a ty z czytaniem wpis o pewności nie był do Ciebie .
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-08-29, 15:10
Freda napisał/a:

Gówno prawda. Tak zachowują się przeciętne kurewki, które dostały się zakochanym cipom, nie facetom. Jeśli masz laskę z zadatkami na dupodajstwo, zauważysz to gołym okiem. Nie wszystkie dziewczyny takie są.


nie wszystkie, ale większość, tj jakieś 80%, może 85%...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie