18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Konkurs
Geraldinio • 2024-09-21, 18:50
W Brukseli w ramach ubogacania języka postanowiono przeprowadzić konkurs w najdłuższej litanii przekleństw. Do wielkiego finału trafił Polak, Anglik i Niemiec.
Pierwszy Anglik: zamknięto go w małym dźwiękoszczelnym pomieszczeniu, tak by nie sugerował się podpowiedziami i zaczyna swoje:
- fuck, schit, moterfucker(…)
sędzia: minuta 12s. Następny Niemiec:
- szajse, fafluchte(…)
sędzia: minuta 40s. mamy nowego lidera! Pozostał tylko Polak:
- kurwa jego mać, pierdolone, chuj, jebany skurwiony, zarzygana szmato pokurwiona, cipo(…)
sędzia: stop! stop! 5 minut, wygrałeś, nie musisz więcej!

- ale jak to? ja jeszcze nie zacząłem, jebłem się w mały palec jak wchodziłem do tej pierdolonej budki...
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-22, 7:54
NeinNeinNeiN napisał/a:

Szkoda, że w niedzielę nie ma szkoły. Przydałoby się, poziom edukacji zszedł na psy i oto efekt. Jakiś gamoń niedość, że pomylił sadola z kwejkiem to jeszcze ujawnił przypadkowo 50 innych gamoni którzy uważają, że to śmieszne. Jak niewiele trzeba żeby was zadowolić.



Badania amerykańskich naukowców dowodzą, że poczucie humoru jest nierozerwalnie związane z inteligencją. Jeśli go nie masz, to jesteś zwyczajnie głupi.
Natomiast z badań ruskich naukowców znam tylko jedno: dupa ma nerwowe połączenia z okiem. Jak wjebali pacjentowi igłę w dupę to mu wyszły łzy. Jak mu wjebali w oko, to się zesrał.

ps
tak, wiem, jutro do szkoły, z anglika muszę jeszcze odrobić.
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2024-09-22, 7:58
Geraldinio napisał/a:

Badania amerykańskich naukowców dowodzą, że poczucie humoru jest nierozerwalnie związane z inteligencją. Jeśli go nie masz, to jesteś zwyczajnie głupi.
Natomiast z badań ruskich naukowców znam tylko jedno: dupa ma nerwowe połączenia z okiem. Jak wjebali pacjentowi igłę w dupę to mu wyszły łzy. Jak mu wjebali w oko, to się zesrał.
ps
tak, wiem, jutro do szkoły, z anglika muszę jeszcze odrobić.



Dobrze piszesz młody, poczucie humoru związane z inteligencją, o to właśnie chodzi. Masz ode mnie likea i dzwoneczek.
Zgłoś
Avatar
ptrkmdg 2024-09-22, 17:15
gdfgdf napisał/a:

ha ha ha ha dobre ! piwko leci mordo



w przyszłości do mnie nie mówić - mordo
Zgłoś
Avatar
Zadkiel 2024-09-22, 17:44
słyszałem to kiedyś, gościu powiedział, że sznurówka mu się rozwiązała i mało miejsca w budce, nie umiał się schylić, żeby zawiązać
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2024-09-22, 22:28

i to ma 130 piw?
Zgłoś
Avatar
achimos1985 2024-09-24, 17:53 1
baronturbina napisał/a:

Nie. To suchar wojskowy. Można się nim w lep jebnąć.



Zawsze ostatni nabój zostawia się dla siebie, w naszym wojsku zostaje ci panzerwafel 😉
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-24, 23:17
koolowsky napisał/a:

i to ma 130 piw?



a nawet 180. Nie przejmuj się, nie każdy ma tutaj IQ powyżej 70, ja coś niezrozumiałe, to wyjaśnię.
Zgłoś