18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Wygarniecie paru slow Rudemu.



A teraz pytanie do was. Odwazylibyscie sie tez tak sie odezwac?

Ps. Wybaczcie za brak polskich znakow ale aktualnie siedze za granica i do takowych nie mam dostepu na tej klawiaturze.
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-09-16, 8:46
Rudemu można tyle rzeczy wypomnieć, a on się skupił tylko na dietach poselskich (robiąc sobie przy tym reklamę).
Zgłoś
Avatar
platinum1234567 2012-09-16, 9:12
akurat berkowicz miał wiel bardziej udanych wystapień w tym programie. zamiast podnieść jakis istotny problem , pojechał populistycznie. dopiero chmielowski zadał odpowiednie pytania
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-09-16, 9:35 4
"Pierdol, pierdol młody...i tak mam wyjebane" myślał sobie rudy;)

Zgłoś
Avatar
H................a 2012-09-16, 9:47 1
A teraz do młodego przyjdzie seryjny samobójca. W akcie zgonu napiszą, że "wstrzykiwał sobie maryhuanę".
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-09-16, 9:53
Super partia kurwo!
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-09-16, 10:05
platinum1234567 napisał/a:

akurat berkowicz miał wiel bardziej udanych wystapień w tym programie. zamiast podnieść jakis istotny problem , pojechał populistycznie. dopiero chmielowski zadał odpowiednie pytania



Zawsze się trzęsie i sra po gaciach?
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2012-09-16, 10:17
Oj, ja bym płemiełowi wygarnął ale bez kamer i podsłuchu ;p

A tak właściwie to czego się ludzie spinają? Bo im źle? Bo ich rząd wyzyskuje? Bo większość polityków to skurwiele, a ci u władzy to już w ogóle? Z tego co zdążyłem zaobserwować to naprawdę od groma i ciut polaków nienawidzi obecnego rządu. A przynajmniej tak twierdzą. Ale, czy zbierają się ci narzekacze w grupę wielotysięczną i pukają do domku pana płemieła? Nie, pewnie, że nie. Bo przecież lepiej narzekać, że się Polacy zorganizować nie potrafią. Ale jednak każdemu tak źle, że o matko.

Ja postanowiłem, że jak w ciągu pięciu najbliższych lat sytuacja w Polsce się nie polepszy to wyjeżdżam... Nie kurwa, nie wyjeżdżam. Spierdalam za granicę, zmieniam obywatelstwo na to, które będzie za te 5 lat zapewniało najkorzystniejsze dla mnie "bonusy" i zostawiam to bagno. I wam również tego życzę chyba, że jesteście dziwną odmianą masochistów ze słabością do skurwiałych polityków
Zgłoś
Avatar
NomadUG 2012-09-16, 10:22
głupi dzieciak co on wyprawia, teraz herr-tusk popełni mu samobójstwo ;////// szkoda chłopaka
Zgłoś
Avatar
HEILicopter 2012-09-16, 10:22
Mikrofon mu sie trzasl jakby do stalina mowil.
W sumie - jeden chuj i drugi chuj.
Zgłoś
Avatar
Moja_Pani 2012-09-16, 10:24
Oczywiście, żebym się odważyła.
Kurde.
Jak widać, Polacy NAPRAWDĘ chcą coś zmienić.
Zgłoś
Avatar
miodek_1 2012-09-16, 10:30
Może i fajne , ale wypadałoby dać też odpowiedź Pana Premiera... Bo coś mi to pachnie sporą manipulacją ... Chłopak mógł sobie coś takiego podpisać bo i tak wiadomo , że nie ma szans wejść do euro parlamentu , gdyby jakimś cudem wszedł to pewnie okazało by się , żę nie udało mu się załatwić spraw u notariusza. Znając życie Donald wybrnął jakoś z tej sytuacji . Nie bronię go , tylko nie lubię jak ktoś wrzuca połowę rozmowy młodego populisty i nie daje możliwości wybronienia się drugiej stronie.
Zgłoś
Avatar
endriu5517 2012-09-16, 10:35
A niedługo w wiadomościach i na pierwszych stronach gazet: "Niewyjaśnione okoliczności śmierci młodego człowieka! Oficerowie śledczy podejrzewają samobójstwo. Nie wiadomo dlaczego, młody, ambitny człowiek Konrad B. targnął się na swoje życie..."
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-09-16, 10:48
Rodzice napisał/a:

a co on taki zesrany ? ręce mu się trzęsą, głos drży - żal patrzeć.



Już widzę jak ty robaku zachowujesz zimną krew i wygarniasz rudemu aż miło. Pewnie rzuciłbyś coś ze swoich firmowych wiązanek:

Cytat:

spierdalaj pedale obsrany. to że sobie z kolegami obciągacie nawzajem



To byś się popisał na antenie
Zgłoś
Avatar
urotsukidoji 2012-09-16, 10:58
KillQ8 napisał/a:

Wygarniecie paru slow Rudemu.
Ps. Wybaczcie za brak polskich znakow ale aktualnie siedze za granica i do takowych nie mam dostepu na tej klawiaturze.



To sobie kurna zmień... nawet ci powiem jak.

Zakładając, że masz windowsa i sobie przetłumaczysz to będzie tak:
start->programy->panel sterowania->Region i język->klawiatury i języki.
Zgłoś
Avatar
faurin 2012-09-16, 11:14
Jestem ciekaw, do jakiego momentu dojdziemy, w tym wielkim procesie wyzyskiwania obywateli Naszego kraju, by w końcu ruszyć dupę ze swoich domów, odwalić jakiś "przewrót majowy", obalić obecny rząd, wyjebać ich na Sybir, gdzie ich miejsce i odbudować wszystko, co banda patafianów rozpieprzyła. 20 lat i to wszystko w pizdu. Jak my możemy dłużej tolerować tych pasożytów, którzy coraz głębiej zapuszczają korzenie pieprzonej biurokracji, kłamstwa, obłudy i złodziejstwa. A to wszystko też i nasza wina, bo rozwiązaniem nie jest siedzenie na dupie i narzekanie. Nie jest też to, iż pójdziemy na wybory, by zagłosować na jakąś inną partię, która i tak nie jest wstanie zagrozić temu pieprzonemu PoPisowi, jaki jest prezentowany na "szczycie" Naszego państwa. Tak na prawdę to nie wiem, po co piszę ten komentarz. I tak gówno to da. Było wielu przede mną takich napinaczy na rząd, i wielu jeszcze takowych będzie.

Ludzie potrafili organizować się przeciwko acta, przeciwko emeryturom, przeciwko kwestii deregulacji zawodowym. Ale to bez sensu! Zbierzmy się, by rozjebać cały ten system, by już nie musieć wychodzić na ulicę, by w siedzieć w domu spokojnie, z czystym sumieniem i świadomością, że nie musimy się martwić: o zarobki- bo państwo nie będzie Nam zabierało 1/3 Naszej wypłaty; o emerytury- bo nie będzie ludzi, którzy decydują o nich, mimo tego, iż sami "przepracują" rok i mają tyle, co przeciętny obywatel przez 5 lat (?). a może 10. No i najważniejsze- Nasze dzieciaki, wnuki i jeszcze dalsze potomstwo nie będzie na Nas patrzeć, jak na nieudaczników, którzy nie potrafili nic zrobić z tym wszystkim. By nie mówili na Nas "druga Targowica" (- tak, podłapałem to od Kukiza).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie