18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:51
Kontrola drogowa
DeFi37 • 2016-06-08, 18:28


Policjant trzyma spust paralizatora przez 20 sekund, czym wywołuje u chłopaka atak serca, a następnie rzuca nim jak workiem ziemniaków. Dostał za to 4 lata więzienia.
Zgłoś
Avatar
rufuskask 2016-06-08, 21:26 1
Ja pierdole na całym świecie wszyscy kurwa wiedzą że jak nie wykonasz polecenia policjanta w stanach to kurwa giniesz, a tu wielkie zdziwienie bo koleś nie wykonał polecenia i zginął.
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2016-06-08, 21:31 8
@upy - głupie kurwy, które propsują zachowanie policjanta: nawet, jeśli chłopak był bezczelny, chamski, głupi, to czy adekwatną karą za to jest zawał/śmierć na atak serca? Ludzie serio, naprawdę jesteście tacy zjebani? :/ Ja wiem, że to sadol itd. ale no kurwa, ludzkie życie naprawdę tak mało dla Was znaczy?
Zgłoś
Avatar
Clarx 2016-06-08, 21:38 2
ale chłopak nie umarł ostatecznie, tylko jeden but spadł więc tylko otarł się o śmierć
Zgłoś
Avatar
C................R 2016-06-08, 21:51 1
Ja pierdole, przez takie filmiki się we mnie gotuje. Ogólnie szanuje policje, ale tego skurwysyna bym skazał na wiele lat ciężkich robót zaraz po tym wpierdolu jaki zafundowałby mu ojciec chłopaka.
Zgłoś
Avatar
Dzyzys 2016-06-08, 21:52
Kurwa. Dwa lata się to wgrywa. Co jest z tymi sadolowymi serwerami?! Nie, nie mam wolnego neta...
Zgłoś
Avatar
admiralsuchy 2016-06-08, 21:55
Widzę, że sadolowe chomiki już na wakacje wyjebały...
Zgłoś
Avatar
Marachi 2016-06-08, 21:57
Filmik jest o selekcji naturalnej. Może kolejny jełop, który zamienił się na łby z hamburgerem, nie będzie stawiał oporu i nie umrze. A jak umrą kolejni trudno zmniejsza się zła pula genetyczna.
Simple and Cleaver Thas USA.
Zgłoś
Avatar
joilon 2016-06-08, 21:59
W Stanach nie oglądają Sadistica i stąd to pojebanie:)
Zgłoś
Avatar
Insaner 2016-06-08, 21:59 8
Co za głupi opis. Taserem poraził go dwa razy, najpierw jeden raz krótko 2~s w samochodzie, chłopak zaczął wychodzić i jak układał się na ziemi to policjant poraził go po raz drugi. Od momentu w którym krzyknął do momentu w którym policjant złapał go za rękę minęło 7 sekund. Łącznie nie raził go nawet 10 sekund. U osoby ze słabym sercem pojedynczy impuls może doprowadzić do migotania komór, albo od razu do zatrzymania akcji serca.

Producent podaje informację, że paralizator/taser mniej więcej po 5-6 sekundach osiąga "pełny efekt" na ofierze powodując całkowite 100% obezwładnienie, więc dopuszczalne jest używanie go nawet do 10 sekund. Nie wiem jakiego dokładnie modelu gość użył, ale wielu producentów podaje w czasach działania tasera możliwość automatycznego ustawienia czasu wyładowania na 5-10 sekund.

Mocniejsze ślą prostokątne impulsy o wartości szczytowej 50kV przy bardzo dużej częstotliwości, poza tym mają małą moc - od kilku do kilkunastu watów.

Nie mógłby go razić przez 20s, bo nie byłby w stanie wtedy normalnie wysiąść z samochodu, ani poruszać się wedle swojej woli kładąc się na ziemię.

Jedynym zarzutem dla policjanta debila jest rzucenie nim o ziemię, ale w stanach to norma. Chłopak nie chciał opuścić szyby, przez prawie minutę nie chciał wyjść z samochodu. Policjant wielokrotnie ponawiał polecenie. Nawet jak wymierzył w niego taserem to ten głupi hamburger dalej siedział beztrosko w aucie i nie chciał go opuścić.

Serio wam go szkoda? Tam mają takie prawo, że równie dobrze mógłby go położyć na masce i zastrzelić. Policja wbrew pozorom jest dość mocno respektowana i niewielu amerykanów protestuje przeciwko ich metodom.
Zgłoś
Avatar
Arachnidek 2016-06-08, 22:29 13
@Velture

Jakbyś poczytał odrobinę na temat tej sprawy to wiedziałbyś, że osobą, która nauczyła go pytać "czy jestem aresztowany?" i "za co jestem aresztowany?" jest jego ojciec - były policjant i członek swat. Więc powstrzymaj się od nazywania go debilem bo sam wykazałeś właśnie konkretny poziom imbecylizmu.

Dalej dzieciak wtedy miał 17 lat więc gdzie miał pracować ? W kamieniołomie ? On miał inny "zawód" - uczeń.
Dodatkowo dzieciak był kilkukrotnie wcześniej sprawdzany i nielegalnie przeszukiwany (nielegalność potwierdzona sądownie) przez tego samego policyjnego śmiecia - raz został złapany na posiadaniu maryśki. Policjant po prostu się na chłopaka uwziął. Powodem tego mogła być skarga złożona na tego policjanta przez matkę dzieciaka gdzie na posterunku usłyszała:

"The sergeant didn’t respond well to the threat and told her that if she were a better mother, maybe none of this would have happened."

Efektem tego wszystkiego jest to co widzimy na tym filmie (jest jeszcze jeden filmik nagrany przez dzieciaka). Dostał dawkę 23 sekund z tasera i niedotlenienie mózgu przez 6-8 minut z powodu ataku serca.

Żeby było śmieszniej policjant przed rodziną ofiary był dumny z siebie a jako powód całej akcji i zatrzymania w protokole podano:
Carstop on Southside for warrant assoc. Driver uncooperative, struggles, taser deployed, additional struggle. AMR ordered (Taser protocol).
Jest tu jedna śmieszna rzecz mianowicie po odpaleniu tasera jest "additional struggle" - pokażcie mi kogokolwiek kto podczas smażenia taserem jest w stanie wykonywać polecenia - postawie duże piwo.

Oczywiście standardowo próbowano zatuszować wszystko (powód zatrzymania w toku postępowania zmieniał się kilkukrotnie) tak jak ma to miejsce w naszym niedojebanym kraju i kto wie jakby się sprawa potoczyła gdyby nie jeden szczegół - ojciec były policjant/swat miał znajomości w FBI. Także trafił "wszechmocny pan prawo" na byłego policjanta z kumplami.

Niestety moim zdaniem koszt jest za wysoki. Dożywotnie uszkodzenie mózgu dzieciaka za wyrwanie śmiecia na 4 lata.
Za taki czyn w wykonaniu śmiecia reprezentującego prawo powinny być dużo wyższe kary.

Tutaj film w pełnej wersji:
vimeo.com/169710819

@Insaner
Dzieciak był smażony przez 23 sekundy (bez przerwy). Strzelam, że śledczy/sąd wiedzieli lepiej.
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2016-06-08, 22:38
podrzucisz żródło?

juz znalazlem.dzieki
Zgłoś
Avatar
SpirytusSalicylowy 2016-06-08, 22:39 2
Skurwiel miał farta. Player sadistica przedłużył mu życie o 2h
Zgłoś