18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
P1000 2020-02-28, 22:43
zgodnie z równouprawnieniem laska powinna trafić na kilka lat do paki za molestowanie policjantów he he he
Zgłoś
Avatar
Hafnarfjodur 2020-02-28, 23:33 3
Biancaaaa napisał/a:

miałam kiedys taką fantazję by pobzykac sie z jakims fajnym policjantem... niestety z racji tego ze z prawem nigdy nie byłam na bakier... sposobnosci były znikome, aż do czasu w ktorym to moj pies pogryzł pewna panią. Policjant całkiem sympatyczny, był na tyle miły by po pracy sie spotkać na ruchanko , ale przyszedł bez munduru i jakos mi sie odechciało i czar prysł..........
. ah te fanaberie kobiet
.. gównoburza czas start!

- to normalne, że faceci w mundurach kręcą kobiety

Zgłoś
Avatar
Dukenstein 2020-02-29, 2:17
Ja bym jej już po pierwszym polizaniu palca fiuta wysawił do possania. Co ten milicjant :O
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2020-02-29, 7:32
no cóż, pewnie jakby nie świnia zs boku, to by obciągnęła. Niestety najgorsze są te brzydkkie kwoki.
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2020-02-29, 7:54
Haha 2 minuty i nie udalo sie nawet raz
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2020-02-29, 10:52
Biancaaaa napisał/a:

miałam kiedys taką fantazję by pobzykac sie z jakims fajnym policjantem... niestety z racji tego ze z prawem nigdy nie byłam na bakier... sposobnosci były znikome, aż do czasu w ktorym to moj pies pogryzł pewna panią. Policjant całkiem sympatyczny, był na tyle miły by po pracy sie spotkać na ruchanko , ale przyszedł bez munduru i jakos mi sie odechciało i czar prysł..........
. ah te fanaberie kobiet
.. gównoburza czas start!



Moge ciebie spalowac.
Zgłoś
Avatar
jestem_piszę_oglądam 2020-03-01, 8:39
Biancaaaa napisał/a:

miałam kiedys taką fantazję by pobzykac sie z jakims fajnym policjantem... niestety z racji tego ze z prawem nigdy nie byłam na bakier... sposobnosci były znikome, aż do czasu w ktorym to moj pies pogryzł pewna panią. Policjant całkiem sympatyczny, był na tyle miły by po pracy sie spotkać na ruchanko , ale przyszedł bez munduru i jakos mi sie odechciało i czar prysł..........
. ah te fanaberie kobiet
.. gównoburza czas start!



mundur listonosza nie przejdzie?
Zgłoś
Avatar
Adolf1356 2020-03-15, 0:05
za pizde ja i na izbe pustaki mysla ze wszystko im wolno bo modelki takie
Zgłoś