18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ErwinR 2023-08-07, 23:22
Halman napisał/a:

rozrywka dla zwierząt



ty lubisz dawac dupy nieznajomym facetom, inni lubią sie ponapierdalać.

Ale poprawie bo autokorekta zjebala całą treść twojej wypowiedzi .

"loślyfka tla śfieśont"
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2023-08-07, 23:46 1
Halman napisał/a:

rozrywka dla zwierząt



Bo ty tak powiesz i banda genetycznych wydygańców cię zaplusuje. Nie ogarniasz i tyle. TO jak z piłką nożną też jest dużo zamulonych ludzi którzy nie ogarniają i w sumie w krótkiej rozmowie której oczywiście będą unikać szybko tą tezę można udowodnić.
Zgłoś
Avatar
lysybog 2023-08-08, 1:34
bosch86 napisał/a:

Szoltysik jak zawsze w formie



chuj mu w dupę za występ pod francuską flagą

Mar1an napisał/a:

Nie rozumiem dlaczego jest tu tylu przeciwników walk. Rozumiem, że można nie chcieć się przytulać z innym chłopem (klincz itd.), ale co jest złego w walce w stójce?



gdzie ty tu widzisz stójkę, nie widzisz, że jeden leży?



Cała walka
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-08-08, 2:45 5
Ja lubię pooglądać boks, UFC czy BKFC. Nie koniecznie polskie wersję ponieważ większość uczestników to totalna patola ale są wyjątki co trzymają poziom kultury i widac, ze można z nimi normalnie porozmawiać przy browarze. Kiedyś pamiętam miałem myślenie, że każdy tam to cep. Pewnego dnia trafiłem w samo centrum i środowisko takich napierdalaczy i vo? Jeden mi wypalił o gospodarce, drugi o obecnej sytuacji geopolitycznej ale też były młoty co chciały tylko się nastukac. Jednak wśród nich są jednostki z głową na karku, a na pytanie po co? Odpowiedź padała dość prozaiczną "dla adrenaliny". Uważam, że jeśli ktoś to robi z własnej woli to powinni pozwolić im się napierdalać w lasach i sam bym chętnie zobaczył. Bo na tym polega wolność, że jeśli chcesz umrzeć jako grubas na cukrzyce to kurwa masz do tego prawo, chcesz w lesie z rozbitym łbem? Ależ proszę bardzo. Może skręcić kark kiedy sobie latasz na torze wyścigowym 700 kółek? Droga wolna. Tak jestem za wolnością i zdrowym rozsadkiem
Zgłoś
Avatar
Adriano9 2023-08-08, 6:21 3
Halman napisał/a:

rozrywka dla zwierząt



Ładnie podpaliłeś. Trzask pękających dup w komentarzach jest piękny
Zgłoś
Avatar
masternik 2023-08-08, 10:06
Cóż za technika
Zgłoś
Avatar
Mar1an 2023-08-08, 10:22 1
lysybog napisał/a:

chuj mu w dupę za występ pod francuską flagą
gdzie ty tu widzisz stójkę, nie widzisz, że jeden leży?
Cała walka



Tutaj faktycznie nie była to stójka, ale zapytałem tak ogólnie, bo to nie pierwszy temat gdzie w komentarzach się jedzie po sportach walki.

Adriano9 napisał/a:

Ładnie podpaliłeś. Trzask pękających dup w komentarzach jest piękny



Wymiana zdań na temat walki, w temacie dotyczącym walki. O czym według ciebie powinniśmy tu rozmawiać pęknięta dupo?
Zgłoś
Avatar
Vindizel 2023-08-08, 12:28
Halman napisał/a:

rozrywka dla zwierząt



helman na sadolu jesteś my tu się karmimy takimi rozrywkami. Piwa za nie dostajesz jeśli uważasz że twoje filmiki są lepsze to Cię oświecę nie są.
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2023-08-08, 22:26
Taki trochę murzyński nokaut. .
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2023-08-09, 9:34
Mar1an napisał/a:

Nie dość że jest to sadistic, więc z automatu takie akcje powinny być odbierane pozytywnie (chociaż lepiej byłoby wsadzić samo konkretne jebnięcie albo highlightsy zamiast całości), to jeszcze czuję tu plucie na najnormalniejsze w świecie współzawodnictwo między mężczyznami. Nazwa "testosteron" wam coś mówi?



Jebniety jesteś czy na poważnie?
No to ja jestem pzaeodowym piłkarzem w Fifie i żołnierzem bo gram w call of duty.

Rośnie ci testosteron od siedzenia przed telewizorem z piwem na stole?
Współczuję ci kurwa. Ja chodzę na treningi w "realu".

Spróbuj, może też ci się spodoba. Tylko nie wal konia jak przed telewizorem...
Zgłoś
Avatar
Mar1an 2023-08-09, 14:29
ra0mir napisał/a:

Jebniety jesteś czy na poważnie?
No to ja jestem pzaeodowym piłkarzem w Fifie i żołnierzem bo gram w call of duty.
Rośnie ci testosteron od siedzenia przed telewizorem z piwem na stole?
Współczuję ci kurwa. Ja chodzę na treningi w "realu".
Spróbuj, może też ci się spodoba. Tylko nie wal konia jak przed telewizorem...



Ty chyba adresatów wiadomości popierdoliłeś nie? Gdzie ja napisałem coś chociażby lekko wskazującego na twój wysryw? No to zaaaazdro, też chciałbym dużo szczekać o chodzeniu na treningi w realu. Pewnie koledzy cię szanują. Zazdroszczę, poważnie.
Zgłoś
Avatar
wolokiler 2023-08-11, 17:06
Halman napisał/a:

rozrywka dla zwierząt



nie obrażaj zwierząt
Zgłoś