18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kaju666 2011-08-30, 16:16
ale ja sram mocno na czarnych i ich wyznawców
Zgłoś
Avatar
zacher 2011-08-30, 18:19 2
Paradoks "ateisty"(ci walczący napinacze) polega ma tym, że nie wierzy bo dla niego nic nie istnieje po śmierci ani nie ma Boga. Zatruwa i ośmiesza tych którzy wierzą, bo uważa że doświadczył obiektywnie wszystkiego więc narzuca swoje racje innym.
1. jeżeli nic nie ma po śmierci ani Boga, to po co żyją? i tak po śmierci będzie z nich nicość czyli tak jak przed narodzeniem. Zero świadomości, dziwi mnie to że jeszcze nie wieszają się na drzewach, przecież życie jest w takim razie bezsensem.
2.Swoje subiektywne odczucia uzupełnia o sprawy ludzkie i przez ludzi zgania wszystko na coś co dla niego nie istnieje. np. inkwizycje.
.Nie chce mi się więcej biedakom wyjaśniać czegoś co i tak ich tylko zapieni.
Zgłoś
Avatar
kieroshaw 2011-08-30, 18:51 1
Zawsze pierwsi napinają się wielcy ateiści z Bogiem głęboko w dupie, który chuj ich obchodzi, a jednak
Zgłoś
Avatar
mk1981 2011-08-30, 20:37
"coś poważniejszego"? Proponuję Joe Satriani "Ceremony"
Zgłoś
Avatar
Zychu213 2011-08-30, 20:46
mega kozak dawajcie wiecej:P
Zgłoś
Avatar
S................n 2011-08-30, 22:56
sliqe napisał/a:

maciek98 - masz coś wspólnego z kosciolem poza wiarą ? Ministrant ? Ksiądz ? Bo coś mi się wydaje że któreś z tych dwóch opcji. Masz ten typ mówienia ( pisane ) :}



Niestety żadna opcja poza wiarą nie trafiona powaga.

zacher napisał/a:

Paradoks "ateisty"(ci walczący napinacze) polega ma tym, że nie wierzy bo dla niego nic nie istnieje po śmierci ani nie ma Boga. Zatruwa i ośmiesza tych którzy wierzą, bo uważa że doświadczył obiektywnie wszystkiego więc narzuca swoje racje innym.
1. jeżeli nic nie ma po śmierci ani Boga, to po co żyją? i tak po śmierci będzie z nich nicość czyli tak jak przed narodzeniem. Zero świadomości, dziwi mnie to że jeszcze nie wieszają się na drzewach, przecież życie jest w takim razie bezsensem.
2.Swoje subiektywne odczucia uzupełnia o sprawy ludzkie i przez ludzi zgania wszystko na coś co dla niego nie istnieje. np. inkwizycje.
.Nie chce mi się więcej biedakom wyjaśniać czegoś co i tak ich tylko zapieni.



Popieram cię stary gdzie jest jakiś temat związany z kościołem ateiści wypowiadają swoje mądrości że Boga nie ma itd.
Mają więcej do powiedzenia niż ksiądz na niedzielnym kazaniu.
Nie wiem co chcą udowodnić ale powiem wprost SŁABO WAM TO WYCHODZI.

Wiara to rzecz osobista i tyle nie ma co tu kogo przekonywać.
Drodzy ateiści przekonywanie kogoś aby przestał wierzyć to tak jakbyście chcieli leworęcznego przekonać do pisania prawą ręką.
Nic na siłę jak ktoś chce lub odczuje to sam przestanie wierzyć albo zacznie. Tyle mam do powiedzenia ateistom.

Aha no i dla czego narzucają swoje racje innym? Że boga nie ma itd. No po to chociażby żeby pokazać jacy są odważni i nie boją się śmierci i tej "nicości" po śmierci.
Zgłoś
Avatar
radziorek15 2011-08-30, 23:41 2
Co na śniadanie je coco jumbo ??

Jaja je coco jumbo jaja je
Zgłoś
Avatar
bembenos 2011-08-30, 23:43 2
Ja pierdole gość se zajumał na organkach coco jumbo a tu wszyscy sie zlecieli dyskutowwać o religii

Zgłoś
Avatar
darth nekranus 2011-08-31, 1:13
Hpplttlbzr napisał/a:

O, a co wygrywa ten pan w okularkach z komentarza penerka, wie ktoś może?



motyw z tetrisa
Zgłoś
Avatar
p................5 2011-08-31, 1:37
kurwa skonczcie o tej religii

co to za nuta ktora odgrywa dziadek w okularach z linka pola?
Zgłoś
Avatar
bembenos 2011-08-31, 11:24
amsterdream napisał/a:

kurwa skonczcie o tej religii

co to za nuta ktora odgrywa dziadek w okularach z linka pola?



Gigi d'Agostino L'amour Toujours
Zgłoś
Avatar
dupsko123 2011-08-31, 21:06
Biiiinaaa?? To ty??
Zgłoś
Avatar
T................a 2011-08-31, 21:10
bemben12, dzięki
Zgłoś
Avatar
gustd 2011-09-09, 22:03 1
maciek98 napisał/a:



Niestety żadna opcja poza wiarą nie trafiona powaga.

Popieram cię stary gdzie jest jakiś temat związany z kościołem ateiści wypowiadają swoje mądrości że Boga nie ma itd.
Mają więcej do powiedzenia niż ksiądz na niedzielnym kazaniu.
Nie wiem co chcą udowodnić ale powiem wprost SŁABO WAM TO WYCHODZI.


Wiara to rzecz osobista i tyle nie ma co tu kogo przekonywać.
Drodzy ateiści przekonywanie kogoś aby przestał wierzyć to tak jakbyście chcieli leworęcznego przekonać do pisania prawą ręką.
Nic na siłę jak ktoś chce lub odczuje to sam przestanie wierzyć albo zacznie. Tyle mam do powiedzenia ateistom.

Aha no i dla czego narzucają swoje racje innym? Że boga nie ma itd. No po to chociażby żeby pokazać jacy są odważni i nie boją się śmierci i tej "nicości" po śmierci.



@bolded:

no tak kurwa, bo dowodem na istnienie boga jest to, że nie możesz go poznać ani doświadczyć żadnego dowodu na jego istnienie. fajnie.

@green:
przepraszam kurwa, ale kto komu narzuca swoją rację? krzyże, pod pałacem, księża się wpierdalają w każdy aspekt normalnego życia, mówiąc o chrzesciajanach mówią "wszyscy Polacy", agitują tych którzy popierają ich punkt widzenia, mało tego, mimo że obowiązuje celibat chcą mnie - dorosłego mężczyznę, uczyć jak mam sie kurwa w łóżku z moją kobietą kochać. Jak ma mnie nauczyć pożycia małżeńskiego koleś, który kurwa nie powinien nigdy żadnej kobiety mieć - co za tym idzie -> nie uczysz kogoś matematyki jak jej nie rozumiesz. proste.

Coś ci powiem, wiernie jak pies bronisz swojej wiary, ale jest chyba kilka faktów o których albo nie wiesz, albo nie chcesz pamiętać - obecny kształt tego co nazywasz swoją religią, został wymyślony (tak tak, to jest to słowo na które musisz zwrócić uwagę) przez LUDZI, nie przez Boga, papieże używali przez stulecia argumentu ekskomuniki jako narzędzia politycznego (kurwa jak rosja z gazem ), a za "odpuszczenie grzechów" brali pieniądze. Teraz do meritum => Rzeczpospolita gwarantuje w konstytucji wszelką wolność, więc czemu kurwa ktoś chce mi narzucać, że nie moge np. poddać się aborcji, skończyć mojego życia kiedy mi sie chce, albo pieprzyć się po kątach z osobami tej samej płci? Zeby była jasność - nie koniecznie popieram te działania, ale chcę mieć wybór, tak samo jak moge wybrać markę piwa czy samochód. Kapujesz? To nie ateisci itp narzucają komuś cokolwiek - to jebane katole chcą chrystianizować innych na siłe, jak w XII wieku.

Podsumowując, żebyś zrozumiał o co tu chodzi: ja nie jestem za tępieniem religijnych ludzi - po prostu chcę, żeby oni sie nie wpierdalali w moje prywatne sprawy, bo żyjemy w wolnym kraju i powinienem móc robić z moim życiem co mi się chce i nikt nie ma prawa mi tego odebrać. Tak samo jak ja nie mam prawa wam zabronić chodzić do kościoła, jeść chleb który uznajecie za kawałek ciała, jakiegoś stworzenia z kosmosu, z którym kontaktujesz się telepatycznie, poprzez bełkotanie jakichś formułek, a na koniec zostaniesz polany wodą.. (fajnie to brzmi nie? - w podobnym tonie wypowiadali się nie tak dawno KATOLICCY KSIĘŻA o wierzeniach ludów z Afryki. A w czym one są różne od Twoich?
Zgłoś
Avatar
sosik 2011-09-17, 0:54 1
A ja z przyjemnością posłuchałbym sobie całej tej piosenki w wykonaniu przez tego gościa. W kościele zawsze wkurwiają mnie te pieśni żałobne i inne chuje, a nawet nie wiedziałem że takie fajne radosne dźwięki mogą wydawać organy

Chcę więcej, ustawiłbym sobie to na dzwonek
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie