18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kościół - riposta Abelarda Gizy
C................L • 2013-09-28, 12:18
Jakieś pare dni temu obiegła nas informacja związana z Polskim misjonarzem zamordowanym w trakcie gejowskiej orgii.

Abelard Giza dziś to ładnie ujął:



Trudno się z nim nie zgodzić.
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-09-28, 15:19 4
Imie_jego_44 napisał/a:

Jakiś ciapaty którego jedyną umiejętnością jest robienie z siebie idioty naśmiewa się z fundamentów na których zbudowana jest nasza cywilizacja a wy mu jeszcze przyklaskujecie, przy takim społeczeństwie nie dziwię się, że rządzą nami tacy a nie inni politycy a kraj wygląda jak wygląda.



Z jakich kurwa fundamentów? Gdzie chrześcijanie a gdzie fundamenty cywilizacji europejskiej. Weź się doucz.
Zgłoś
Avatar
przeorka12 2013-09-28, 15:19
kobziarz napisał/a:

Jakimś obrońcą kościoła nie jestem, ale ostatnio jest taka moda na jebanie księży, bo to same pedofile, a jak aktor, malarz czy lekarz sobie lubi chłoptasia czy dziewczynkę z podstawówki wydupczyć, to jest po prostu wolnym i nowoczesnym człowiekiem. Ale jak zjebiesz wszystkich księży, za to że znajdzie się wśród nich 0,1% pokurwieńców, to jesteś cool dziecinada.



fronda.pl/a/franciszkanie-prostuja-informacje-faktu-i-prosza-o-umiar-w...

świeże newsy z fkatu są zawsze najpepsze.
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-09-28, 15:20
^up sam się doucz, gdyby nie kościół byłbyś na poziomie słowian, prowadził koczowniczy tryb życia, żył w komunie, nie szanował życia, pieprzył się z każdym i modlił do pala.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-09-28, 15:22 9
@Imie_jego_44: Ty to jesteś znany z tego, że broniłbyś księdza, nawet jakby ci własne dziecko wyruchał i napluł ci w twarz, tylko po to by bronić "dobrego imienia kościoła".

Fundamenty? Tu mowa o ukrywaniu pedofilii, a nie o kościele ogólnie, więc co się bulwersujesz. A poza tym większy wkład w cywilizacje europejską miały: pogańskie tradycje (większość świąt katolickich), rzymskie prawo i filozofia greków wierzących w Zeusów...

Ta, modlił się do pala i zabijał ludzi... Za to modlisz się do dwóch palów na krzyż, a nie zabijasz ze względu na co? Na religię, na prawo? Ja potrafię ludzi szanować i nie potrzebny mi do tego straszak w formie magicznych istot i ognistych jaskiń.
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-09-28, 15:31
Zarammoth, a ty jesteś znany z bycia lewakiem! poza tym po sygnaturze widze, że nie warto z toba dyskutować.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-09-28, 15:52 12
Tak, każdego kto się nie zgadza nazywasz lewakiem. Przecież to trzeba mieć na prawdę trociny w głowie, żeby używać jedynego epitetu na wszystko. Jakoś w twoich komentarzach nie widzę kultury i miłosierdzia dla innych - nie wiem w jaki więc sposób religia sprawia, że ludzie są dobrzy? Chyba, że to tylko wygodna fasada, nazywać się religijnym i gnoić ludzi jednocześnie z krzyżykiem na szyi. Próbujesz przekonać, że akurat twoja religia jest najlepsza i najprawdziwsza (niż właśnie dwie pozostałe w mojej sygnaturze). A prawda jest taka, że gdybyś urodził się w Ciapastanie to pewnie teraz byś z równą pasją bronił islamu odrzynając głowy. Fanatyzm religijny to najsilniejsze uzależnienie, bo wpojone od dzieciństwa. To raczej z tobą nie warto dyskutować, bo już zamknąłeś swoje horyzonty myślowe. Dobranoc.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-09-28, 16:07
Ale to głębokie.....
Zgłoś
Avatar
Cormacze 2013-09-28, 16:08 11
Uwaga Imie_jego_44 katol bez mózgu detected
Zgłoś
Avatar
słit_dżizas 2013-09-28, 16:18
W pierdlu zoofil nie przeżyje nawet doby, a kuzyn Abelarda przez całe swoje życie zapina kozy na pustyni!
Zgłoś
Avatar
satan696 2013-09-28, 16:58 3
@Imie_jego_44
1000 Lat, okupacji nazywasz fundamentami ?
Współczesnego świata fundamenty to starożytna Grecja. Katolicyzm to manifest hipokryzji i ich 7 głównych grzechów. Dzięki dobrej propagandzie, wojny o ziemie i bogactwo przerobili na wielkie wojny religijne a każdy kto próbował podważyć prawa świata ginał oraz dostawał miano heretyka(można skojarzyć z pewnymi systemami totalitarnymi....). Przez katolików wiele informacji przed nimi zostało zniszczonych np. słowiańskie tradycje. Nie raz też kościół trzymał się z różnymi podejrzanymi przypadkami jak 3 rzesza.
To są te twoje fundamenty ? Nie słyszałem by większość wzorów z matematyki czy fizyki były autorstwa chrześcijan.... Co działo się z dziełami greckich filozofów ? Europa niszczyła a to arabi je przechowywali...
Jebiesz kretynizmem na kilometr. Btw: każdy kto mówi prawdę o kościele lub jest "innowierca" jest lewakiem ?
Ktoś powinnien katalogować osobliwe przypadki, tu mamy nowy : kato-zjeb
Zgłoś
Avatar
trebal 2013-09-28, 18:36
LucaBrasi napisał/a:

No i taka prawda. Do kościoła nie wstępują normalni młodzi ludzie tylko największe zakompleksione cioty, które w religii znajdują siłę, żeby przezwyciężyć swoje życiowe problemy, tzn to, że są zwykłymi nieudacznikami i często pedałami.

Zaraz oczywiście zlecą się błaszczaki i inne hofmany z płaczem, żę kościół znowu obrażajo



Pisząc Kościół, masz na myśli budynek? - Jeśli tak to znaczy, że nazywasz wiernych nieudacznikami i ciotami. Spłoniesz w piekle he he he.
Ale może pisząc kosciół mmasz na myśli wspólnotę wiernych. Na to nikt nie ma wpływu, do takiego kościoła wstępujemy podczas chrztu, więc też do niego nalezysz cioto.
Zgłoś
Avatar
Leopold 2013-09-28, 19:55
Piwo nie wiem tylko gdzie jest związek pomiędzy pedalstwem a pedofilią
Zgłoś
Avatar
trebal 2013-09-28, 23:21 1
satan696 napisał/a:

@Imie_jego_44
1000 Lat, okupacji nazywasz fundamentami ?
Współczesnego świata fundamenty to starożytna Grecja.



Przypomnij sobie jak skończyła starożytna Grecja? Ta Grecvja, której ideę demokracji zaszczepiamy współczesnym państwom. Greków nie najechali chrzescijanie, sami się załatwili z tą ich demokracją i filozofowaniem. No i Rzymianie ich podbili.

Cytat:

Przez katolików wiele informacji przed nimi zostało zniszczonych np. słowiańskie tradycje. Nie raz też kościół trzymał się z różnymi podejrzanymi przypadkami jak 3 rzesza.



Otóż, mój Drogi niedouczony Sadolu - niemożność wytępienia praktyk pogańskich głęboko zakorzenionych w kulturach słowiańskich sprawiła, że głównym obrzędom nadano chrześcijański charakter. Dzięki temu, że obchodzimy je do dziś, niewiele umknęło kronikarzom, którzy dzieje nasze zaczęli spisywać dość późno, kiedy byliśmy już krajem chrześcIjańskim, więc katolicy nie zniszczyli żadnych informacji, żadnych pisanych źródeł po prostu NIE MA I NIE BYŁO!

Cytat:

To są te twoje fundamenty ? Nie słyszałem by większość wzorów z matematyki czy fizyki były autorstwa chrześcijan.... Co działo się z dziełami greckich filozofów ? Europa niszczyła a to arabi je przechowywali...



Niestety znowu ktoś ci głupot nawciskał.
Wzorów się nie wymyśla.
Racja - wzory fizyczne spisali, a raczej związali w kipu Inkowie...
Oczywiste jest, że współczesna matematyka jest autorstwa chrześcijańskiego świata okresu renesansu i późniejsego. Co nie zmienia faktu, że podstawy geometrii rozwinięto w Grecji, zaś algebrę rozwinęli Arabowie. Szybki Rozwój matematyki, jaką znamy dzisiaj był możliwy dopiero w świecie, którego poszczególne kraje łączyła wspólna idea - religia chrześcijańska - która posługująca się formalnie jednym językiem normalizowała uwczesną dostępną wiedzę. Analizując historię matematyki widać wyraźnie, że dane kultury jak Grecja, Egipt, oraz Arabowie (już kultury nowożytnej) działając w warunkach "izolacji swoich kultur" nie wyszli w swoich odkryciach poza podstawowe teorie i obliczenia z geometrii i algebry. Kres rozwóju nauki w obu przypadkach nastąpił z chwilą swoistej globalizacji, jaką dla Greków był najazd Rzymian, a dla Arabów globalistyczne zapędy własnego Imperium Ottomanów, które próbowało rozjechać cały, ówcześnie znany świat. Dopiero chrześcijańska Europa rozwinęła w zasadzie wszystko to, co dzisiaj znamy. To dzięki chrześcijańskiej Europie cały dzisiejszy świat posługuje się cyframi arabskimi (które arabowie zwinęli z Indii), dzięki kościołowi, który rozpowszechnił język łaciński, jako wspólny dla wszystkich krajów chrześcijańskich, jesteśmy na takim etapie rozwoju cywilizacyjnego.

No, ale co się stało się z dziełami greckich filozofów? Czyżby istniały jakieś ciekawe zagadnienia filozofii, których nie znamy, a o których wiemy, że istniały, a które zniszczyli fanatyczni chrześcijanie? Świadomość tego, że nie wiemy, o czym pisali nieznani starożytni filozofowie, w dziełach o których nikt nie słyszał, których jeśli nigdy nie zdołamy odkryć,to nigdy nie poznamy ich treści, a ta na pewno była ciekawa - jest straszna, co?

Cytat:

Jebiesz kretynizmem na kilometr. Btw: każdy kto mówi prawdę o kościele lub jest "innowierca" jest lewakiem ?
Ktoś powinnien katalogować osobliwe przypadki, tu mamy nowy : kato-zjeb



Wprawdzie nie mnie wyzywasz, ale odpiszę, bo to co nazywasz "prawdą o kościele" jest często, jak to mawiał pewien ktoś "gówno prawdą" Jeżeli pojedyncze przypadki pedofilii wsród księzy mają oznaczać, że pewnie wszyscy księża tacy są, to czemu nie powiedzieć od razu, że wszyscy Polacy sa pedofilami? Bo przecież księża są z Polski! Wszysycy Niemcy są nazistami! Wszyscy kozojebcy są kozojebcami!
Nie wszyscy którzy mówią prawdę o kościele lub są innowiercami to lewacy, ale wszyscy lewacy jakich znam są innowiercami i mówią "prawde" o kościele. Są też również niedouczonymi debilami, co nie oznacza, że wszyscy debile są lewakami.

Gustav:) napisał/a:

Piwo nie wiem tylko gdzie jest związek pomiędzy pedalstwem a pedofilią



w rozporku.
A tak na poważnie, to sam widzisz jaki wpływ na ludzi mają media. Jeśli jednego dnia fakt pisze o pedofilach, drugiego o pedałach, trzeciego znów o pedofilach zabawiających się z chłopcami, czwartego dnia o księżach pedałach zabawiających się innymi księdzmi pedałami, to czytelnikom po jakimś czasie będzie jeden chuj, czy pedofil to pedał, bo i tak oba słowa będą im się kojarzyć z sutanną.
Ostatnio w Białymstoku psy nakryły tajną kwaterę miejscowych faszystów, nazistów, oczywiście kibiców. Gniazdo tej groźnej zorganizowanej bandy mieściło się w połączonych piwnicach bloku. Na ścianie sfastyka, white power itp. Gniazdo to było punktem szkoleniowym przyszłych bojówek faszystofskich, o czym świadczy fakt, że stały tam własnoręcznie robione sprzety jak ciężary, atlasy, hantle. Administrator bloku, czyli prezes SM wzburzony stwierdził, że nic o tym nie wiedział, bo gdyby wieedział, to by nie pozwolił na siłownię w piwnicy, bo to piwnica mieszkańców bloku i tu najlepsze: W PIWNICY MOGA PRZEBYWAĆ TYLKO MIESZKAŃCY BLOKU. Nie proś kolegi żeby ci pomógł biurko do piwnicy znieść, bo wyjdzie, że pewnie tajną komórke faszystowską zamierzasz otworzyć. W każdym razie sprawę amatorskiej siłowni bada policja. Nagłówki w prasie na portalach były jasne - w tytule na bank musiało się znaleźć słowo klucz - swastyka, faszysta, neonazista w połączeniu z kibolem.
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-09-28, 23:49
Mi jest szkoda tego księdza Tak jakoś natknęło mnie na przemyślenia
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-09-29, 2:17
Jak czytam takie dyskusje jak miedzy @Imie_jego_44 i @Zammencośtam to cieszę się, że spierdoliłem z tego kraju, bo tutaj widać, że w Polsce i lewica i prawica to totalni debile.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie