18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (25) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Kościół
best99 • 2012-08-01, 09:57
Czy wiecie, że jeśli do słowa KOŚĆIÓŁ dodamy pare i odejmiemy pare liter wychodzi słowo SZATAN?

Szach mat drodzy chrześcijanie

2012-08-02, 01:48
O kurcze, znowu komentarze o pedofilach w czarnych sukienkach, ciemnocie i wyzyskiwaniu starych ludzi. Strasznie ciężkie musicie mieć to życie, mnie w dzieciństwie nie molestował żaden ksiądz :emo: Tak hejtujecie i hejtujecie, a może byście k***a pojeli do ch*ja, że głownie dzięki KK dokonał się j***nY POSTĘP, bo to duchowni, którzy mieli manie palenia książek, uczyli czytać i pisać w czasach, kiedy wasi pra-pra-pra-pra-pra-ileśtamjeszczepradziadowie zdychali po rowach na ospe albo z głodu. To dzięki j***nemu KK mówicie i wrzucacie po POLSKU a nie rusku/niemiecku/tatarsko-mongolsku. Pozostaje tylko zagadka do rozwiązania, ilu z Was ksiądz j***ł w dupe, że taka nagonka? Czy po prostu bożyszcze jakim jest Janusz P. zmieniający poglądy co kilka miesięcy powiedział, że KK jest ch*jowy i trzeba go odseparować od państwa? Szczekacie tymi dupami na lewo i prawo, że źle i cacy, a ciekawe co byście zrobili klekając 6 razy dziennie na kocyk jak do gały, żeby pomodlić sie do Allaha? Jak się nie podoba, to wypie**alać z tego kraju, na siłe nikt nie trzyma.
A mówienie, jakim wielkim się jest patriotą połączone z chęcią oddzielenia KK od państwa, to czysty kretynizm. Bo ten kraj istnieje głównie dzięki Kościołowi, rakiem toczącym jest natomiast nasz wspaniały rząd. Sami komuniści na stanowiskach. A komuny k***a dwadzieścia lat nie ma. :homer:

Uprzedzam pozostałe komentarze - oczywiście, że mój tato nosi sutanne, dlatego i tylko wyłącznie dlatego bronie stanowiska kościoła. A drugi ma na imie Robert.

2012-08-02, 08:39
k***a ale wy sie spinacie...

2012-08-02, 09:04
best99 napisał/a:

k***a ale wy sie spinacie...


Bo wrzucasz debilne dowc**y , które nawet nie są ''sucharami'' . Najeżdżasz na Polski Patriotyzm i tylko pokazujesz, że cię rodzice trzymają na strychu z Księgą Mormona , z radością nie wspomnę co jeszcze musza z tobą robić , że takiego lewaczka sklepali .

2012-08-02, 15:26
Dno kawał :D

2021-10-12, 10:51
O ile wiem, Szatan nie niszczy mojego kraju. Kościół tak. Wolę więc Szatana. O ile wiem wiara w kościół nie ma nic z Bogiem wspólnego więc wszystko się zgadza jako zagorzały katol wolisz Szatana