18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Kosowo jest Serbskie
Hauer88 • 2013-02-12, 16:03


Już w najbliższą sobotę, 16 lutego, w Warszawie odbędzie się trzecia edycja demonstracji poparcia dla serbskiego Kosowa. Najbliższe dni to ostatni okres mobilizacji na to wydarzenie, stąd też w sieci ukazał się właśnie promujący manifestację wideoklip.

Demonstracja jest chęcią wyrażenia prawdziwego stanowiska Polaków w kwestii ograbienia Serbii z ich historycznego regionu (nasz kraj w dalszym ciągu widnieje wśród kilkudziesięciu państw, które uznały “niepodległość” Kosowa) i wyruszy ona o godzinie 15:00 spod Ogrodu Saskiego (róg Marszałkowskiej i Królewskiej), by przejść następnie głównymi ulicami stolicy. Manifestację organizuje nieformalna i zawiązana specjalnie w tej sprawie “koalicja:” Autonomiczni Nacjonaliści Warszawa, niezależna inicjatywa Polacy na Rzecz Serbskiego Kosowa oraz stowarzyszenie patriotyczne Zjednoczony Ursynów. Więcej szczegółów TUTAJ.
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-02-12, 23:44 1
@Bzyk669 jeśli nie przemawia do ciebie zdanie Qyyna "Chuj nam do tego", to przestudiuj doktrynę o samostanowieniu narodów.
100 lat temu Wilson powiedział, że Polska ma prawo do samostanowienia (w obrębie zaborów ówczesnych). Myślę, że carsko-prawosławna/bolszewicka Rosja jak i protestanckie Prusy miały głęboko w dupie samostanowienie katolickich Polaków. Teraz prawosławna Serbia ma w dupie samostanowienie muzułmańskich ciapatych z Kosowa.

I pomimo tego, że wypociłem to gówno, tak samo gówno mnie to obchodzi.

PS Kosowo nie uznaje Tajwanu, Tajwan uznaje Kosowa (Tajwan - dobre pokurcze, Chiny - złe pokurcze) - masz wodę na młyn baco
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2013-02-12, 23:57 1
Czemu mamy sie w Warszawie klocic o jakies pedalskie kosowo na ktore kazdy ma wyjebane :O
Zgłoś
Avatar
suchy945 2013-02-13, 0:04 3
Kosovo to kolebka państwa Serbskiego. Nie rozumiem jak można Serbie z niej ograbić...
Zgłoś
Avatar
Marco9935 2013-02-13, 0:10 1
KUR*A o czyjeś to potraficie Walczyć i demonstrować ale o swoje (POLSKIE) to już nie potraficie zadbać i pozwalacie żeby nasz rząd niedługo zniszczył doszczętnie nasz kraj.... Tusk.... Proponował bym demonstracje w naszym kraju o inną Polskę. Powinniśmy się zająć sobą w końcu.....
Zgłoś
Avatar
Carol 2013-02-13, 0:15
Pierdolę Serbów to pojeby. Nic dziwnego, że Kosowo się odłączyło.
Zgłoś
Avatar
SeleremJesteem 2013-02-13, 0:28
fajnie że komuś na czymś zależy ale dla mnie kosowo to tylko jeden z tematów w dziale hard...
Zgłoś
Avatar
Okash 2013-02-13, 0:44 3
ja pierdole

mamy W CHUJ własnych problemów, powodów demonstracji i toczenia piany z pyska... Kosowo, lol...
Zgłoś
Avatar
djpaczu94 2013-02-13, 0:49 2
Wooolne Kosooowooo !
Zgłoś
Avatar
sebeks 2013-02-13, 1:04
tak tak
Wocław jest niemiecki a Lwów i Wilno polskie
Zgłoś
Avatar
abecadło 2013-02-13, 1:14
@suchy945, zatem poczytaj o bitwie na kosowym polu, na początek proponuje coś z obrazkami żeby wszyscy zrozumieli sendspace.com/file/0hxbf5
Zgłoś
Avatar
luki9575 2013-02-13, 1:29
Kosowo jest tak Serbskie jak Śląsk niemiecki. ups... :O
Zgłoś
Avatar
RHGM 2013-02-13, 4:26
jak śpią dzieci w Kosowie?

jak zabite.
Zgłoś
Avatar
artis1990 2013-02-13, 4:35
Inicjatywa ok, ale na prawdę nie ma lepszych zajęć? U nas jest burdel w kraju, a zajmujemy się Serbią? To są uroki naszego narodu. Najlepiej zajmować się problemami w Serbii, podatkiej we Francji, gejami, aborcją, marihuaną i kościołem. W chuju z gospodarką i budżetem. Na co mam się tym zajmować? Lepiej nic nie robić w tej kwestii, zarabiać 1500 zł, ale walczyć z pedałami, bo to kurwa najważniejszy aspekt w życiu. Jak ja mam nie nazywać naszego narodu ciemnogrodem, jak większość społeczeństwa nie ma pojęcia gdzie żyje.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-02-13, 7:10 2
W poprzednim poście trochę ironizowałem, ale nikt nie zrozumial więc napiszę prostszym językiem żeby prawica też skumala: Kosowo jest tak serbskie jak niemiecki jest Wrocław i Gdańsk, jak polskie jest Wilno i Lwów - to że kiedyś, w 12 czy 13stym wieku należało do Serbów nic nie zmienia, tuż przed ogłoszeniem niepodległości Kosowo było w 80% albańskie, ponad 90% ludności stanowili muzułmanie, teraz te statystyki są jeszcze wyraźniejsze bo większość Serbów wyjechała. Kogo to kurwa obchodzi, że jeszcze sto lat temu było inaczej - sto lat temu nie było np. Polski, czy to znaczy że mamy wrócić do tego okresu? Dokształcać się debile a dopiero potem zaczynajcie walkę z wiatrakami!

"Serbowie na początku panowania osmańskiego na Półwyspie Bałkańskim prawdopodobnie stanowili większość mieszkańców Kosowa. Jednak proporcje etniczne Kosowa zmieniły się istotnie przez ostatnie stulecia w wyniku emigracji Serbów i imigracji Albańczyków. Przyczyną emigracji Serbów były serbskie ruchy niepodległościowe za czasów okupacji tureckiej. Wielu Serbów uciekało z Kosowa w następstwie represji osmańskich, później przyczyną migracji było ekonomiczne zacofanie tego obszaru.

Drugą przyczyną był jeden z najwyższych w Europie wskaźników przyrostu naturalnego kosowskich Albańczyków sięgający 1,3% rocznie. W ciągu okresu 1921-2003 populacja Kosowa zwiększyła się 4,6-krotnie. Wskutek tego udział Albańczyków w Kosowie stale się zwiększał."


"Islam jest religią dominującą (92%) wyznają go Albańczycy, Bośniacy, Gorani i Turcy. Serbowie są wyznawcami prawosławia (5%), a około 3% Albańczyków to katolicy. Kosowianie w większości są niepraktykujący lub sporadycznie praktykujący i kulturowo europejscy w światopoglądach"
Zgłoś
Avatar
S................y 2013-02-13, 19:41
Polacy beda o kosowo walczyc . A o naszym Polskim Lwowie to zapomnieli . Lwow jest wazniejszym miastem dla Polakow niz Krakow.Ilu wybitnych Polakow wywodzilo sie z Lwowa.A bratanie sie z ukrainskim nacionalistami jest porownywale do deptania pamieci wymordowanych przez nich Polakow .Tacy nacionalisci a nawet historii nie znaja. Lwow w Polskim herbie ma napisane semperfidelis , napewno do nas wruci, ale trzeba o to wlasnie walczyc a nie o jakies tam kosowo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie