18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
Exclip 2022-06-23, 9:34 1
marmar napisał/a:

Niby tak. Ale tak szczerze? W chuj więcej razy widziałęm łamanie przepisów przez debili którzy mieli prawo jazdy. Włącznie z facetem który sobie przechoził przez środek pierdolnego skrzyżowania w Bytomiu, przez kilka pasów, ot tak, po czym wsiadł do auta. Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem świadkiem jak rowerzysta lub kiblarz ewidentnie złamał jakiś przepis w sposób zagrażający komukolwiek. Za to puszkarzy tyle ze mógłbym własny kanał na YT założyć.



To idze popatrz chwile swoich wspolbraci pedalarzu, nawet kolorow nie rozrozniaja na swiatlach
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2022-06-23, 11:36
marmar napisał/a:

Niby tak. Ale tak szczerze? W chuj więcej razy widziałęm łamanie przepisów przez debili którzy mieli prawo jazdy. Włącznie z facetem który sobie przechoził przez środek pierdolnego skrzyżowania w Bytomiu, przez kilka pasów, ot tak, po czym wsiadł do auta. Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem świadkiem jak rowerzysta lub kiblarz ewidentnie złamał jakiś przepis w sposób zagrażający komukolwiek. Za to puszkarzy tyle ze mógłbym własny kanał na YT założyć.



Zapraszam do każdego większego miasta do centrum. Napatrzysz się na popisy laikrowcow do woli.
Zgłoś
Avatar
C................a 2022-06-23, 20:31
baronturbina napisał/a:

Jedyna mądra odpwiedź. Łap piwo



Kolejny mądry co się chuja zna na przepisach. I nie wie co to wyprzedzanie.

Same dzieci tutaj są
Zgłoś
Avatar
Mez 2022-06-23, 22:08
mjut dla oczów
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-06-25, 19:06
Nie łaska zasygnalizować skręt?
Zgłoś