18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
W szpitalu Sant’Eugenio w Rzymie na salę porodową w przebraniu pielęgniarza wszedł mężczyzna i próbował zgwałcić kobietę, która właśnie zaczynała rodzić.

Według zeznań rodzącej mężczyzna masturbował się, obmacywał ją i próbował zgwałcić. 43-letnia kobieta mimo bólów porodowych broniła i wzywała pomocy. Na szczęście dla niej na miejsce przybiegli lekarze i pielęgniarki, którzy natychmiast wezwali policję. Mężczyzna został aresztowany. Okazał się nim 38-letni Somalijczyk, Ali Abdella.

Abdella, który od 5 lat ma pozwolenie na pobył we Włoszech, trafił za kratki. 10 stycznia rozpocznie się jego proces. Jeśli zostanie uznany za psychicznie chorego trafi na przymusowe leczenie.

źródło: nczas.com/wiadomosci/koszmar-we-wloskim-szpitalu-imigrant-z-afryki-chc...

Taka mała aktualizacja, jak nie udało sie Polakom wcisnąć bezpośrednio ludzkiego ścieku, to teraz stosuje sie zabieg lingwistyczny i nazywa rzecz: "Korytarzem humanitarnym" w wyniku którego i tak ten ściek będzie przebywał w Polsce.

Swoja droga proponuje naszemu rzadowi by w ramach przyjmowania Imigrantów nadał status uchodxcom wojennych z terenów Ukrainy objętych wojna, wtedy moze eurolewactwo by sie odchrzaniło od Polski bo myśle ze ze 100 tys takich by się uzbierało.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-01-10, 13:57 3
poligon6 napisał/a:

krypto lewactwa


Jakiego krypto lewactwa. Przecież tu nikt nie kryje się z poparciem dla PIS.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-01-10, 14:31 5
I jednego wspólnego beznarodowego państwa jak ty, co jest już uber lewactwem. A w zasadzie komunizmem w czystej postaci.
Zgłoś
Avatar
MadJoker69 2018-01-12, 1:41
Banda zdeprawowanej dzikiej masy
Zgłoś
Avatar
Chrustek 2018-01-12, 1:42 2
Ukraińców u nas to dobry milion jest, część z nich uchodźcy, a większość dorobkiewicze. Tacy biali ciapaci
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2018-01-12, 3:46 11
Abraxus napisał/a:


Uspokoiłeś mnie, że lekko im wjebali i nie musieli jechać do szpitala. To jednak cywilizowani praworządni Polacy. Przez chwilę myślałem, że przejebane polaczkowate dzikusy, patologia i bandyci.
Polska taka cywilizowania. Biją u nas tylko kilkadziesiąt brudasów rocznie. Polaki to ludzkie pany. A podeślesz jakąś statystykę albo źródło tej wiedzy?

Pracuję w dużej firmie na miejscu w Polsce. Doskonale sobie radzę. Nie muszę jeździć myć kibli u szkopa
O moje zarobki też się nie martwcie. Są powyżej średniej krajowej i są porównywalne do tych z cywilizowanych krajów zza Odry



Zamknij już mordę bo wali od ciebie kutasem Adolfa.
Zgłoś
Avatar
Profx5015 2018-01-12, 13:20 2
@Abraxus to na chuj ty piszesz jeszcze po polsku? Innego języka nie znasz?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-01-12, 13:24 1
Profx5015 napisał/a:

@Abraxus to na chuj ty piszesz jeszcze po polsku? Innego języka nie znasz?


Znam ale wy nie znacie innego... Muszę się dostosować do niewykształconej większości.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-01-12, 13:35 3
"Znam ale wy nie znacie innego... Muszę się dostosować do niewykształconej większości."

Jidisz sie nie liczy.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-01-12, 13:48
Niby czemu. Jakbym go nie znał to jakbym mógł wysyłać do pana Sorosa do Tel Awiw-Jafa faktury za antypolskie posty?
Zgłoś
Avatar
Płatek 2018-01-12, 14:11 3
Abraxus gdyby nie trollował z pewnością miałby znacznie więcej mądrych przemyśleń do zaserwowania niż pozostali moi przedmówcy w tym poście.

Tak swoją drogą... Siedzę tutaj codziennie, przeglądam sobie w pracy sadola. Nigdy praktycznie nie udzielam się komentarzach, bo nie czuję takiej potrzeby. Niemniej jednak mam od jakiegoś czasu chęć coś napisać.

Otóż Velture to jest najbardziej zj*baną postacią tego forum Gdyby zebrać te wszystkie jego wypociny, gorączkowe i często emocjonalne przemowy pod postami, można byłoby stworzyć jakiś podręcznik "Jak nie zachowywać się w internecie". Słabe żarty, polityczne tyrady okraszone wiedzą i rozumieniem polityki na poziomie 13. latka. Piękne <3

Jak coś to tylko moja subiektywna opinia. Ide dalej obserwować, może znajdzie się ktoś jeszcze zasługujący na wyróżnienie.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-01-12, 14:20 1
"Słabe żarty, polityczne tyrady okraszone wiedzą i rozumieniem polityki na poziomie 13. latka. Piękne "

Pochwal się swoją wiedzą dojeb Velture tak zeby mu w piety poszło i zakopał się swoim złotym szpadlem . Jak na razie przyszedłeś pusciles bąka i nic nie pozostalo po tobie
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-01-12, 14:23 2
poligon6 napisał/a:

dojeb Velture tak zeby mu w piety poszło


Co jak co, ale 'Velture' to największy hipokryta jakiego widziałem od dawna. To on próbuje innym dojebać, zgrywa wielkiego intelektualistę, i ogólnie pajacuje. A szkoda, bo niegdyś był dla mnie jedną z normalniejszych osób na stronie.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-01-12, 14:29
"Co jak co, ale 'Velture' to największy hipokryta jakiego widziałem od dawna. To on próbuje innym dojebać, zgrywa wielkiego intelektualistę i ogólnie pajacuje. A szkoda, bo niegdyś był dla mnie jedną z normalniejszych osób na stronie."

Czyli z dojebka nie powinno być problemu, wszak wszystko jest zapisane.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2018-01-12, 17:43
@ Abraxus
Ty nie możesz być taki głupi jak to swoją osobą reprezentujesz. Tobie ktoś za to płaci. Tak jak dla swetru czy alimenciarza. Można brać kasę za robienie z siebie debila,ale łatka zostaje do końca życia.
Kurwa nawet jak przestanie być kurwą, to nadal nią jest.
Tak to o tobie to ostatnie zdanie.
Przepraszam resztę użytkowników za słownictwo i epitety.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2018-01-12, 18:17 2
@up

Jaki dzban ja pierdole
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie