18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
hubnit 2013-08-01, 21:18
Szczwany, kota na ośmiornice złapał
Zgłoś
Avatar
k0rek 2013-08-01, 22:04 1
Cytat:

Jedzenie im zjada jedzenie


Dzięki, słabo rozumiem japoński
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-08-01, 22:50
mr_9mm napisał/a:

za to pierwszy jesteś do obrzucania błotem Rosjan/Niemców/Francuzów/itd.


Zauważyłem już, że aktywnie śledzisz moje posty, ale chyba jednak chujowo je czytasz. Nigdy nie pisałem nic złego o Ruskich, niejednokrotnie za to pisałem, że ich lubię. O Francuzach też nie pisałem nic obraźliwego, bo nic do nich nie mam. Co najwyżej kawały o nich wrzucałem. Co do pejsowatej sympatii, to szanuję i podziwiam Żydów za ich solidarność i twardą postawę, dzięki której pomimo że swój kraj mają ~60 lat, to znaczą w świecie więcej niż cała Europa i w przeciwieństwie do na przykład nas, potrafią bronić swoich interesów. Sam Żydem nie jestem.
Pierwszy raz się tłumaczyłem ze swoich poglądów przed frycem. Czuj się wyróżniony, choć wiem że gówno zrozumiesz. A na drugą część twojego posta nie odpowiem, bo jest prymitywna jak i ty sam.
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-08-01, 23:22
Również nie grzeszysz czytaniem ze zrozumiem, ponieważ nigdy nie napisałem, że mam jakiekolwiek korzenie niemieckie.
Awatar i sygnatura której używam, służą do prowokowania i wkurwiania ludzi z kompleksami jak ty. Nawet nie wiesz ilu ludzi się na to złapało z tobą na czele.

Co do francuzów, to często pisałeś że to cioty które nie potrafią się bić. To ma być kawał?

Prymitywna? Sam wyjeżdżasz z tekstami rodem obszczymura spod monopolowego, nie tylko do mnie, a kiedy ktoś cię zgasi jak ja, to zawsze nabierasz wody w usta i mówisz: "nie rozmawiam z takimi prymitywami"... Oklepany tekst.
Ogarnij się, wyśmiewasz kogoś w sposób chamski, a jak odpowie tak samo, to kończysz rozmowę? To po chuj zaczynasz? Nie rozumiem ciebie. Dorośnij.
A co do nicku, to już któryś bęcwał odnosi się do kutasa, bo na lepszy pomysł go nie stać. Nudzicie mnie. Myślałem, że was stać na coś bardziej pomysłowego.

Podsumowując: szkoda słów na takich ludzi jak Bongman. Hipokryzja i tyle, nauczył się jej od swoich ulubieńców.

No cóż, to życzę miłej dalszej współpracy z ciapatymi, bezużyteczny dla społeczeństwa humanisto.

Aha, tylko znowu nie płacz na sadolu, że twoja panna daje dupy kolegom na boku. Bo tylko się ośmieszasz.
Zgłoś
Avatar
ferdziu7 2013-08-01, 23:46 1
Wyczuwam ból dupy u pewnych dwóch osobników ... sadol to nie forum, w szczególności pod takim filmikiem
Zgłoś
Avatar
Exias 2013-08-02, 0:32
dobrze, że napisy są, inaczej bym nie zrozumiał.
Zgłoś
Avatar
Paskudny Stary Dżon 2013-08-02, 0:39 1
Fhtagn!
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2013-08-02, 1:29
... a potem go zjedli. koniec
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-08-02, 11:29
mr_9mm napisał/a:

To po chuj zaczynasz?


A kto tu zaczął, dałnie? Przeczytaj jeszcze raz komentarze od początku i sobie odpowiedz.
Poza tym, to powtarzasz się. Przy każdej naszej "dyskusji" wyciągasz jakieś pierdoły które kiedyś gdzieś tam wypisywałem. Jak pisowcy podczas kampanii wyborczej parę lat temu I jeszcze wielce zdziwiony że go za niemca uznałem, skoro wpierdolił sobie ich flagę i czarnego orła w podpis. No kurwa A panny pilnuj swojej, bo jak masz 9mm kutaska to na pewno ktoś ci ją piłuje w zastępstwie Chociaż nie, ręki pilnować nie musisz.
Zgłoś
Avatar
Qmak86 2013-08-02, 19:55
ośmiorniczkę do akwarium, a kota do gara -.-
Zgłoś