18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
defcon1 2013-12-12, 13:08 1
Kurwa jakim prawem ta pomyłka ewolucji jaką są koty, takie domowe (nie mówią o lwach czy innych skurwielach kotach) w ogóle zadziera z wężem? Przecież ten kot największą krzywdę jaką może wyrządzić to zostawić ślady po pazurkach o średnicy 1/3 milimetra albo po ząbkach, może troche większe, a na pewno wężowej skóry by nie przebił dziad. Wężu kup se kurwa jad albo skurwysyna uduś, nie lubię węży ale koty to są skurwysyny matki natury i pomyłka ewolucji, podobnie jak psy chihuahua.
Zgłoś
Avatar
b7kj 2013-12-12, 21:42
defcon1 napisał/a:

Kurwa jakim prawem ta pomyłka ewolucji jaką są koty, takie domowe (nie mówią o lwach czy innych skurwielach kotach) w ogóle zadziera z wężem? Przecież ten kot największą krzywdę jaką może wyrządzić to zostawić ślady po pazurkach o średnicy 1/3 milimetra albo po ząbkach, może troche większe, a na pewno wężowej skóry by nie przebił dziad. Wężu kup se kurwa jad albo skurwysyna uduś, nie lubię węży ale koty to są skurwysyny matki natury i pomyłka ewolucji, podobnie jak psy chihuahua.



Zdziwiłbyś się co kot potrafi upolować/zapierdolić. Mój notorycznie przynosił nietoperze złapane w nocy. Znajdź mi inne zwierze domowe które w locie złapie nietoperza
Zgłoś