18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Jak_chcesz_to_chodz 2015-02-22, 20:08
Moje też stawiają opór jak sie je na dwór wygania ale wystarczy lekkiego kopa w zad dać albo wodą spryskać i po problemie.
Zgłoś
Avatar
perrs 2015-02-22, 20:30 15
koty się same wyprowadzają
Zgłoś
Avatar
_poison_ 2015-02-22, 20:37
trzeba bylo jakiegos Amstafa przyprowadzic to zaraz by odzyl
Zgłoś
Avatar
matikesi 2015-02-22, 21:16 1
Koty maja taki odruch jak się go chwyci za tył karku, maja tak od maleńkości jak kotka przenosi to żeby się nie wierciły podczas przenoszenia. Animal Planet
Zgłoś
Avatar
Chędogi_Rzułf 2015-02-22, 21:26 8
bloodwar napisał/a:

Mój tak 3 dni udawał, dopiero jak zaczeły mu wychodzić robaki z nosa i wypływać oczy zaczełem coś podejrzewać...


O kurwa grubo
Zgłoś
Avatar
DGZwiro 2015-02-22, 21:45
Moja siora też miała taki problem. Ma rasowe koty warte po kilka kafli i nie chce ich wypuszczać. I najpierw kupiła złą obrożę i paraliżowało koty w dokładnie ten sam sposób. Dopiero potem w zoologicznym kolo wyjaśnił że na kota musi być taka w chuj dobrze dobrana uprząż.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2015-02-22, 21:50 1
No jak go na smyczy prowadzają to się nie dziwie że ma opory. To kurwa kot, a nie pies, potrzebuje sobie połazić sam, swoimi ścieżkami.
Zgłoś
Avatar
pve11 2015-02-22, 22:04 1
Koty tak mają, to mocowanie do smyczy uciska mu na jakieś nerwy i jest wyłączony.
Zgłoś
Avatar
N................k 2015-02-22, 22:31 2
Ja pierdole... jak czytam tutaj komentarze specjalistów to zastanawiam się czy są one na tak wysokim poziomie trollingu czy po prostu z tego portalu zrobiło się ścierwo dla zombie z papką zamiast mózgu...

Kot, którego złapiesz za kark (lub podepniesz go do takiej właśnie smyczy) momentalnie staje się bezwładny gdyż w jego bani stale siedzi zakodowany genetycznie motyw matki, która przenosi go za kark. Każdy kot tak ma, złapany za kark traci bazę. Tak samo jak drapany przy ogonie dostaje szału pizdy nawet gdy jest samcem
Zgłoś
Avatar
Dymson88 2015-02-22, 23:39
opiwko za odpalanie malucha

piwko za odpalanie malucha
Zgłoś
Avatar
Insaner 2015-02-23, 0:23
ulthart napisał/a:

Kto kurwa wyprowadza kota na spacer...?



Np. osoby nie mające własnego ogródka? Z kotem w mieszkaniu nie ma żadnego problemu, ale jeśli się przesadnie udomowi, to potem trzeba podejmować różne dziwne działania. Kot boi się innych ludzi, przejeżdżających w okolicy samochodów, w tych szelkach można go zawsze przytrzymać, a bez to zwieje ci gdzieś i albo go coś rozjedzie, albo zgubi się i zdechnie z głodu.

A co do samego filmu - w podobnych szelkach swojego kota zabierałem na wizyty u weterynarza. Potem wystarczyło, że tylko je zobaczył i chował się, a jak już udało się je zamontować, to przewracał się i "przyklejał" do ziemi, żeby tylko nigdzie go nie zabierać. Trochę jak z małymi dziećmi bojącymi się dentysty

NoFuk napisał/a:


Kot, którego złapiesz za kark (lub podepniesz go do takiej właśnie smyczy) momentalnie staje się bezwładny gdyż w jego bani stale siedzi zakodowany genetycznie motyw matki, która przenosi go za kark. Każdy kot tak ma, złapany za kark traci bazę. Tak samo jak drapany przy ogonie dostaje szału pizdy nawet gdy jest samcem



Nie każdy, sam mam 2 koty - na nie to nie działa. Tak robią małe koty, potem większość z tego wyrasta. Tutaj kot po prostu boi się jakiejś wycieczki.
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2015-02-23, 1:19
do zbiorczego z kotami z tym
Zgłoś
Avatar
X................J 2015-02-23, 2:26
A i tak Psy > Koty

Czekam na hejt.
Zgłoś
Avatar
scott91 2015-02-23, 9:30
Po śmiechu słychać, że filmik kręci gruba pizda.
Zgłoś
Avatar
t................n 2015-02-23, 9:47
dziwi mnie, że jeszcze nikt nie wrzucił śmiejącego się Muttleya
Zgłoś