18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Coś dla miłośników miauczących futrzaków

Słupca, niedziela 7 kwietnia 2013, mężczyzna idzie z psem na spacer. Przy ulicy Traugutta pies dopada do bezbronnej kotki, a mężczyzna ją kopie. Kotka, zabrana natychmiast do weterynarza, umiera kilka godzin później. Badania wykazują, że była w ciąży.

Zgłoś
Avatar
Zygmunt98 2013-04-16, 2:04
Jebane koty, chociaż raz załatwiono je jak sie powinno.
Zgłoś
Avatar
MrBednar 2013-04-16, 2:18
Do autora, który otrzymał najwięcej piw. Zgadzam się z dużą częścią Twojej wypowiedzi, jednakże nie zgadzam się z jednym: człowiek, który dobrze wychował swojego psa wie, że w przypadku, np. szczepienia się dwóch psów (etc.) należy swojego psa ścisnąć za jaja. Nic innego nie pomaga, uwierz mi.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-04-16, 11:22
Jakby ktoś napierdalał babę to bym przeszedł obok, pewnie sobie zasłużyła ale jak widzę jak ktoś katuje zwierze to bym go najchętniej skopał do nieprzytomności.
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-04-16, 13:23
Misa napisał/a:

Co za bezduszność :c I czemu ten Amstaff, jak podejrzewam, nie ma kurwa kagańca?!



Nie lubisz amstaffów? Boisz się amstaffów? Amstaffy są zabójcami? Atakują bez powodu? Amstafy są groźne? Zabroniłabyś posiadać takie psy? Kazałabyś uśpić wszystkie amstaffy w okolicy? Masz amstaffofobię?

Niestety, to nie amstaff, ale zawsze możesz tak uważać, aby utrwalić swoją wrogość wobec tych psów
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-04-16, 13:50
Mam nadzieję, że debil beknie za to dość mocno... chociaż po dłuższym zastanowieniu pewnie nic mu nie zrobią, a zajmą się ściganiem ludzi z piwem w parku
Zgłoś