18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
majeńka 2024-08-20, 22:57 3
smc napisał/a:

Jadłeś mięso psa?


Nie jadłam — chociaż może czas na wycieczkę do Wietnamu aby takich potraw popróbować.
Ale tu chodzi o to aby kotkowiu smakowało.
Zgłoś
Avatar
Poopatulony 2024-08-20, 23:44 1
smc napisał/a:

Wyżły to tchórze. Prawdziwy wojownik to taki, jakiego ja posiadam:



Chyba szybciej w samoobronie gały wydłubać atakującemu zwierzęciu, a nie polegać na pupilu do czesania i głaskania.
Jak coś to wilk który jest prawie nie do oswojenia.
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2024-08-21, 0:06 4
Patrząc po sposobie ataku i jako takiej rozdzielczości to obstawiał bym na lwice.
Czyli reasumujac. Wszystkie wasze wspaniale psy były by tylko fajnym mięskiem. I nawet nie dlatego że to lew. Dlatego że to drapieżny kot.
Pies ma zwinność i pysk. Tyle.
Kot ma zwinność, pazury, masę, pysk. Kilku centymetrowe pazury, którymi jak zajebie to pieska trochę połaskocze. Kilku centymetrowe kły. Masę 2-3 takich psów.

Kurwa ludzie.
Pies z dzikim kotem ma szansę jak ja w ringu z Pudzianem.
Tam i tu co najwyżej spierdolić może się uda.
Zgłoś
Avatar
Tenbel 2024-08-21, 0:08
janczo89 napisał/a:

pierdolisz dude wchodzę z maczetą Walter , wale w łeb i kotek odjezdza do krainy hadesu



Zmień dileraalbobierz połowę
Zgłoś
Avatar
Machol 2024-08-21, 0:10 1
Ale piesek macha ogonem, to mu się podoba?
Zgłoś
Avatar
Wrobel1992 2024-08-21, 0:47
Evil21 napisał/a:

Twoja stara mogłaby później zadzwonić do zakładu pogrzebowego i poszukać jakiejś promocji typu dwa pochówki w jednej cenie albo właściciel i czworonóg na zawsze razem.



Pierdolisz…mój Husky bronił mnie naście lat, zajebałbym każdego kto na jego starość chciałby mu zrobić małą krzywdę!
Zgłoś
Avatar
miedzion 2024-08-21, 0:50 1
Jak przeprowadziłem się na wieś to ojciec kupił psa. Jak chodziliśmy do lasu to zawsze z psem i ojciec powtarzał że pies ma zająć się agresorem (sploszonym dzikiem/ dzikim psem/liskiem czy najebnaym grzybiarzem) aTy masz spierdalac do domu i się nie oglądać. Do końca swoich dni piesek był obrońcą domu i nas. Dobra psina była. 15 lat razem. Chyba o to chodzi w posiadaniu psa.
Zgłoś
Avatar
Abura-akago 2024-08-21, 1:26
W mojej opinii to kuguar, ale tam chuja się znam, tylko psowate są niebezpieczne dla wszystkich zwierząt, jako wataha.
pojedynczy pies jest łatwym celem, dla dzikich zwierząt, choć często one odpuszczają z powodu, że nie maja dostępu do leczenia i pewne urazy skazują je na śmierć w przyrodzie.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-08-21, 4:27 5
Tak powinien kończyć każdy zjebany kundel "cwany" za ogrodzeniem. Czasem to wściec się można, jak idzie się chodnikiem, a tu na każdym podwórku banda jazgoczących szczurów.
Zgłoś
Avatar
Apolityczny 2024-08-21, 4:38 5
To jest lampart. A co do psa obronnego, to w starciu z takim kotkiem jedynie mastiff tybetański albo owczarek kaukaski mogłyby sobie poradzić, bo mają grzywę chroniącą gardło i typowo wilcze instynkty (to pierwotne rasy psów, selekcjonowane przez warunki naturalne). Ale nic nie gwarantuje, bo taki sierściach potrafi powalić antylopę ważącą 200 kg i ją jeszcze wtargać na drzewo.
Zgłoś
Avatar
M883 2024-08-21, 9:10
Kurisu napisał/a:

Słaba rozdzielczość. CO to za kot ?



Puma. Żaden pies nie da rady, są za wolne.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-08-21, 12:47
Bardzo dobrze, jebał pies (?) te wszystkie kundle pierdolone. Nie znoszę jebanych kundli.
Zgłoś
Avatar
Subhuti 2024-08-21, 13:03 3
Apolityczny napisał/a:

To jest lampart. A co do psa obronnego, to w starciu z takim kotkiem jedynie mastiff tybetański albo owczarek kaukaski mogłyby sobie poradzić, bo mają grzywę chroniącą gardło i typowo wilcze instynkty (to pierwotne rasy psów, selekcjonowane przez warunki naturalne). Ale nic nie gwarantuje, bo taki sierściach potrafi powalić antylopę ważącą 200 kg i ją jeszcze wtargać na drzewo.



Poradzić z takim kotem? Wyobraźnia widzę pracuje…Żaden pies nie ma szans z dużym kotem. Wataha psów już tak.
Zgłoś
Avatar
Kpiarz 2024-08-21, 13:47 2
janczo89 napisał/a:

ja bym tam kurwa z maczeta wjechał i odjebał bym temu kotkowi łeb jak by mi tak wyskoczył do mojego siersciucha



Ty byś ze strachu nosa z chałupy nie wychylił.
Zgłoś
Avatar
AntyUkraina666 2024-08-21, 15:38
Evil21 napisał/a:

Twoja stara mogłaby później zadzwonić do zakładu pogrzebowego i poszukać jakiejś promocji typu dwa pochówki w jednej cenie albo właściciel i czworonóg na zawsze razem.



morda tam frajerze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie