18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Kotka i jej martwy kolega
s................s • 2012-11-08, 21:49
Zdjęcia przedstawiają dwa przywiązane do siebie koty, z których jednemu się umarło. W sumie nie do końca w duchu sadistica, z racji że jest to dość poruszający materiał, zwłaszcza jak ktoś podobnie jak ja mocno ceni sobie te zwierzęta.











Reszta zdjęć w komentarzach.
Zgłoś
Avatar
ziemniak1311 2012-11-09, 14:56
"z których jednemu się umarło" hahahah rozwaliłeś mnie tym
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-11-09, 15:34 1
Ale ktoś ma najebane we łbie, kota się po prostu zakopuje... Jak większość zmarłych.
Zgłoś
Avatar
vilcz3k 2012-11-09, 15:36
.3lite napisał/a:



Tfuj stary też jest fałszywy.



.3lite napisał/a:



Widać, że próbujesz ratować sytuację bo pewnie jak kolega w środku napierdalasz w tą pedalską i idiotyczną gierkę...



.3lite napisał/a:



A pewnie w domu szajsung i podnieta jaki to ma pro telefon z androidem ;d



Twoje życie osobiste musi byc usłane gwoździami... i przy okazji naucz pisać.

Ps, Koty są chujowe, i takie moje zdanie. A kto lubi, niech lubi
Zgłoś
Avatar
CrazyChocolate 2012-11-09, 15:36
Idź Pan w chuj z tymi smutasami
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2012-11-09, 16:16
contowsky napisał/a:

czasami mi się wydaje że zwierzęta mają więcej uczuć od ludzi



a niby dlaczego?

piszecie jakie to koty kurwa inteligentne,prawie kazdy pies reaguje na swoje imie czego o kotach nie mozna powiedziec ,drze tylko taki morde zeby zarcie dostac i kimnac w cieplym ,owszem bedzie przywiazany do czlowieka ale nigdy nie bedzie tak inteligentny jak pies

przykro bardzo ale z gowna jablon nie urosnie
Zgłoś
Avatar
Eszti 2012-11-09, 19:49
Koty nie umierają, tylko zdychają. Umrzeć to może człowiek, a nie kot.
Zgłoś
Avatar
vilcz3k 2012-11-09, 23:56
kpaxian napisał/a:

Mamy 3 koty, mimo tego co nam się wydawało, to one mają sto razy bardziej podobną do ludzkiej psychikę, są w stanie mimo ograniczeń "językowych" oddać wobec nas swoje uczucia i przywiązanie, psy w tym względzie są totalnymi bydlętami, rzucisz kiełbasę i Cię kocha, koty może to wydaje się dziwne, ale pokochują człowieka dopiero po latach



A wiedziałeś że gdy człowiek umrze, i kot nie ma jedzenia to ta menda Cie zeżre bez żadnych zachamowań ? pies będzie z głodu zdychał, a nie zlapie sie twojego mięska... że tak powiem, a kot...jak to kot, dba o swoje.... Pies sie cieszy z małych rzeczy, można go wiele nauczyć, i razem z nim mieć więcej wspólnego, a kot tylko żre i śpi, miękki jest, daje sie czochrać, ale jak przyjdzie co do czego to ma wyjebane po calości.... kto lubi, niech lubi, jak dla mnie to brudny wredny sierciuch bez ambicji...
Zgłoś
Avatar
gelek 2012-11-10, 0:03

Koty to cwaniaki, ja swojego nauczyłem aportować.

@up
A wiesz, że jak człowiek ma np chore serce to kot to czuje? Kładzie się na chorym miejscu i swoim ciepłem stara się ogrzać człowieka
Zgłoś
Avatar
Jukers 2012-11-10, 6:28
Uwielbiam koty, zawsze jakiegoś miałem a obecny sierściuch pod moim dachem to naprawdę świetny kumpel. Ale kurwa... zdechłego kota wystawili i kwiatki mu stawiają? No poebao chyba z deka.
Zgłoś
Avatar
Lotharius 2012-11-10, 12:03
Aż uroniłem łezke

Żartowałem.
Zgłoś
Avatar
vilcz3k 2012-11-10, 13:45
gelek napisał/a:


Koty to cwaniaki, ja swojego nauczyłem aportować.

@up
A wiesz, że jak człowiek ma np chore serce to kot to czuje? Kładzie się na chorym miejscu i swoim ciepłem stara się ogrzać człowieka



A nie wiedziałem, miło wiedzieć.... ale i tak nie przepadam za kotami, jakieś dla mnie takie hmm, łajdaki są
Zgłoś
Avatar
s................s 2012-11-10, 15:10
Cytat:

A wiedziałeś że gdy człowiek umrze, i kot nie ma jedzenia to ta menda Cie zeżre bez żadnych zachamowań ? pies będzie z głodu zdychał, a nie zlapie sie twojego mięska...



Psy mają niekiedy tendencje do zjadania twarzy swojego właściciela. Potem może uzupełnię harda o kilka zdjęć, jeśli twierdzisz że jest inaczej. Ogólnie głupoty piszesz poparte jakimiś wiejskimi zabobonami chyba, ale nie chce mi się wdawać w dyskusje które zwierzątko jest fajniejsze, bo lubię zarówno psy jak i koty . Koty szczególnie za niezależność, którą wielu myli z głupotą. Sobaki to rasa służalcza, a ludzie lubią jak się im usługuje, stąd też owe zwierzęta cieszą się większą sympatią.
Miałem kota 14 lat, więc stwierdzenie że wystarczy mu pełna miska do szczęścia i że nie czuje żadnego przywiązania do właściciela jest dla mnie totalną bzdurą.
Zgłoś
Avatar
vilcz3k 2012-11-10, 16:17
sanctusdiavolos napisał/a:



Psy mają niekiedy tendencje do zjadania twarzy swojego właściciela. Potem może uzupełnię harda o kilka zdjęć, jeśli twierdzisz że jest inaczej. Ogólnie głupoty piszesz poparte jakimiś wiejskimi zabobonami chyba, ale nie chce mi się wdawać w dyskusje które zwierzątko jest fajniejsze, bo lubię zarówno psy jak i koty . Koty szczególnie za niezależność, którą wielu myli z głupotą. Sobaki to rasa służalcza, a ludzie lubią jak się im usługuje, stąd też owe zwierzęta cieszą się większą sympatią.
Miałem kota 14 lat, więc stwierdzenie że wystarczy mu pełna miska do szczęścia i że nie czuje żadnego przywiązania do właściciela jest dla mnie totalną bzdurą.



Dla mnie kot to sierciuch, dobry dla ludzi siedziących w domu, leniwych i nudnych. Cos w tym złego że mam swoje zdanie na ten temat, mozesz je wielbić, oddawać im cześć a ja to i tak mam w dupie bo dla mnie to egoistyczny włochaty skurwiel na czterech łapach
Zgłoś
Avatar
s................s 2012-11-10, 16:39
Możesz mieć zdanie że koty są dla nudnych i leniwych, chociaż jest bzdurne i wyssane spod paznokcia. Ale fakt, pisania głupot nikomu zabronić nie można.
Mam tylko nadzieje że jeśli jesteś miastowy, to kupki po swoim psie sprzątasz, bo nic mnie tak nie wkurwia, jak ludzie srający tymi bydlakami pod moim oknem.
No dobra, dosyć złośliwości.
Zgłoś
Avatar
vilcz3k 2012-11-10, 22:00
Heh, o to sie nie martw. I po prostu wole psy, sa bardziej ludzkie niz koty dla mnie, kazdy ma swoje zdanie i tyle
Zgłoś