18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
TomdeX 2012-12-22, 10:50
Sonny^ napisał/a:

Jak się nazywa piosenka lecąca w tle 0:37 - 0:45 ???



Sophie Ellis-Bextor - Murder On The Dance Floor

Wolę psy, bo jako szczeniaki są może i głupie, ale uczą się na błędach (jak w miarę je wychowasz), a koty na odwrót, w miarę normalne w dzieciństwie, a jak dorosną to cię w chuja zrobią i ich IQ się zmniejsza...
Zgłoś
Avatar
Pyro25 2012-12-22, 14:03
@rusofil @Powell : A czego oczekujecie po sadisticu? Przecież tu trafiają same popierdolone rzeczy. A jak chcecie się kłócić że oni maltretują te zwierzęta - to znajdźcie odpowiednią stronę i tam wyżyjcie się
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-12-22, 15:20
dziaad napisał/a:

Koty są głupie jak chuj. A o braku intelektu świadczy chociażby to, że nie rozpoznają swojego odbicia w lustrze. A że takie niby przebiegłe i cwane a jednocześnie miłe i puszyste to jedynie zasługa genialnie rozwiniętego instynktu i krzyżowań wypierających. Wiedzą sierściuchy, że jak się połaszą i pomruczą to dostaną michę albo się je weźmie na ręce i podrapie czy tam pogłaska. Z inteligencją niestety nie ma to zbyt wiele wspólnego. Ja tam lubię psy. Koty to fałszywe, tępe chuje.



Niestety, w twoim przypadku to nie zadziała, więc je hejtujesz. Typowy gimnazjalista.

Pyro25 napisał/a:

@rusofil @Powell : A czego oczekujecie po sadisticu? Przecież tu trafiają same popierdolone rzeczy. A jak chcecie się kłócić że oni maltretują te zwierzęta - to znajdźcie odpowiednią stronę i tam wyżyjcie się



Nie stwierdziłam, że to jest nieodpowiednie na Sadola. Stwierdziłam, że nienawidzę idiotów, którzy znęcają się nad niczego winnymi zwierzętami, które nie mogą się obronić.
Zgłoś
Avatar
sad12ysta 2012-12-22, 15:21 1
a tutaj szympans sie przeglada w lustrze
Zgłoś