18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-23, 17:17
Avatar
s................s 2012-11-27, 14:28 2
Napurrrwiam.
































Zgłoś
Avatar
tomqj 2012-11-27, 14:36 4
fajne w chuj
Zgłoś
Avatar
Kris LaMuerte 2012-11-27, 14:43
Dotrzymują towarzystwa zmarłym A tak poza tym, jak na cmentarne koty, to całkiem zadbane
Zgłoś
Avatar
j2m2 2012-11-27, 14:47
ten w wieńcu mnie rozjebał
Zgłoś
Avatar
m................y 2012-11-27, 14:55
Xanctux, Twoje fotki?
Zgłoś
Avatar
KawalChoooja 2012-11-27, 14:55 1
ekhm ten tego.... No spoko, lubie czasem poczytac cos ciekawego czy obejrzec ciekawe fotki z jaskims opisem- niekoniecznie sadystyczne. Ale fotki slitasnych kotow na nagrobkach raczej srednio mi pasuja do tego portalu. Idz z tym na jakas fotke.pl czy jakies inne ustrojstwo gdzie bedziesz mial podobnych milosnikow kociakow.
pozdro i bez hejtu:)
Zgłoś
Avatar
m................y 2012-11-27, 15:03 1
@up

Pierdolisz jak potłuczony. Jesteś tu raptem pięć miesięcy i wygadujesz takie dyrdymały. Są tutaj rzeczy po tysiąckroć "słodsze", "oh ah what a little sweet puppy". A za fotkę z ukrzyżowanym kotem karny kutas małp z tejże fotki w dupę.
Zgłoś
Avatar
s................s 2012-11-27, 15:05 1
mglisty napisał/a:

Xanctux, Twoje fotki?



Nie, znalezione na sieci.

Cytat:

No spoko, lubie czasem poczytac cos ciekawego czy obejrzec ciekawe fotki z jaskims opisem- niekoniecznie sadystyczne. Ale fotki slitasnych kotow na nagrobkach raczej srednio mi pasuja do tego portalu.



Co kto lubi. Mi Tusk i inni średnio pasują do tego portalu. Jak społeczność uzna że chujowe, to trafi do sucharów i tyle, czymże tu się bulwersić.
Domeną głównej jest czarny humor, a tutaj jest i humor (koty) i czarny (cmentarz), więc...
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-11-27, 15:19
Jak się nie podoba to scrollujemy stąd i tyle. Dla mnie zajebiście pasuje. Szczególnie koty do cmentarza jakoś tak się to mrocznie łączy
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-11-27, 15:24
Albo ja jestem popierdolony albo jest zbiorczy temat na koty.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
CookieMonster 2012-11-27, 15:27
Nigdy skurwysynów nie lubiłem.
Zgłoś
Avatar
19kristofer95 2012-11-27, 16:48
One po prostu czekają, aż właściciel wstanie i je nakarmi
Zgłoś
Avatar
WAZARI 2012-11-27, 19:59
@up no nie wiem ale coś mi to cyganem powiało.
Zgłoś
Avatar
marna 2012-11-27, 21:14 3








______________

-Gdybyś kochał się z kimś po raz absolutnie ostatni... Jak by było?
-Niesamowicie smutno.
-Też tak sądzę.
-Zasmuć mnie..
Zgłoś
Avatar
kingofpoland 2012-11-28, 2:16 14
koty i ich fetysze z wodą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów