18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kownacki - Meyna
Baronessa • 2024-03-03, 19:00
Sobotnia walka. KO w 1 rundzie, cepy jak pod remizą. Pogromca Ajtuja Szminki, jąkający się Adaś Kownacki kolejny raz dostaje ciężki oklep, tym razem od no name'a. Swego czasu przymierzał się do Wildera...

Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-03-04, 5:36 2
damian15snk napisał/a:

Mario najlepszy polski fighter



Najszybciej w Polsce tacza opony od bizona.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-04, 6:58 1
Czy ktoś oprócz samców wiadomej orientacji to gówno w ogóle ogląda?

Tak wiem, to spora część społeczeństwa, stąd kasa na reklamy — ale to jak je umieszczono: prasowanki na gołą klatę — nie pozostawia żadnej wątpliwości co do mojej tezy że to 100% pedalstwo (bo nikt inny by się nie podniecał gołą klatą u sterydziarzy).
Zgłoś
Avatar
Alosza 2024-03-04, 7:29
Sędzia kalosz. Przerwanie cepowania nieuzasadnione, Kownacki dostał parę razy ale walka była pod jego kontrolą co potwierdzają skuteczne uniki w końcowej fazie machania Mętny.
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2024-03-04, 7:53 4
I te kurwa gęby nie skalane nutą inteligencji i bystrości... a, te protezy tureckie w gębach wyglądają olśniewająco
Zgłoś
Avatar
Majomir 2024-03-04, 8:12
To jest boks a nie taniec 12 rund
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-03-04, 8:52
Baronessa napisał/a:

Adaś Kownacki kolejny raz dostaje ciężki oklep, tym razem od no name'a



jak dla ciebie Meyna jest noname'em, to pozostań lepiej przy wrzucaniu śmiesznych filmików na sadolu.
Zgłoś
Avatar
Gunter88 2024-03-04, 9:14
Kownacki zero oborny, walka pod piwiarnią.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-03-04, 9:55 3
Przecież to wygląda jak kabaret z udziałem niedorozwiniętych amatorów z downem, a nie jak walka wagi ciężkiej emitowana w TV Już z 10 lat nie widziałem żadnej walki bokserskiej, ale kurwa nie zapamiętałem tego, że jest to tak żenujące... Ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
jah1 2024-03-04, 11:04 2
Kiedyś myślałem, że Saleta ma coś ciekawego do powiedzenia. Komentując tę walkę dał popis pieprzenia bez ładu i składu.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-03-04, 11:36 1
majeńka napisał/a:

Czy ktoś oprócz samców wiadomej orientacji to gówno w ogóle ogląda?
Tak wiem, to spora część społeczeństwa, stąd kasa na reklamy — ale to jak je umieszczono: prasowanki na gołą klatę — nie pozostawia żadnej wątpliwości co do mojej tezy że to 100% pedalstwo (bo nikt inny by się nie podniecał gołą klatą u sterydziarzy).



Co do umieszczania banerów na fajterach, to zgadzam się, że lekko żenująco wyglądają te półgłówki z napisami na klatach, no ale jakoś trzeba pozyskiwać tych sponsorów, którzy dają hajs na suple i sterydy, tylko nie rozumiem, dlaczego cię tak bardzo irytują gołe chłopy? Fakt, mogły by trochę spalić sadła te ulańce, chociaż Kownacki wcześniej to w ogóle wyglądał jak spasiony knur i z ryja może nie wyglądają, jak pierdolony Leonardo Di Caprio, ale bez przesady... Może ty maleńka jednak nie jesteś wcale taka bi, tylko zwyczajna lesba... ?!
Zgłoś
Avatar
Pierdolsiespierdalajkurwa 2024-03-04, 13:55 1
Jak człowiek się na ogląda takiego One Championship I potem włączy polskie gale to chce się tylko śmiać.
Zgłoś
Avatar
pawbat86 2024-03-04, 14:31
Ten komentator to najebany jest ???
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2024-03-04, 14:50 1
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-03-04, 15:13
woytasw napisał/a:

Rozrywka dla troglodytów.


W tym wydaniu tak, ale kiedy walczą utalentowani zawodnicy z klasą, boks to piękny sport.
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2024-03-04, 16:29
Panowie i drogie niedojebane dzieci to jest SADOL jakieś walki na maczety albo na gołe pięści a nie tu wrzucacie badziewie z yt...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie