18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
McOsky 2017-07-17, 22:14
@Sonko
Na drodze jednojezdniowej dwukierunkowej limit to 90 km/h. Zielona tablica w tym przypadku nic nie zmienia.
Zgłoś
Avatar
A................r 2017-07-18, 1:03
Pamiętam jak wujek mojego kolegi był poważnie chory i mu już wiele nie zostało, więc wszystko jedno już mu było i woził siekierę w samochodzie, miał na pewno jedną sytuację taką bo ojciec mojego kolegi z nim jechał wtedy i opowiadał nam, że cwaniak zaczął kozaczyć, wysiadł z samochodu i zaczął iść do nich, a wujek wziął tą siekierę i wysiadł też, jak tamten ją zobaczył to podobno zaczął spierdalać aż się kurzyło ... lubie takie akcje bardzo, że cwaniaczek wychodzi, i trafi na na jakiegoś pojeba albo człowieka który nie ma nic do stracenia, muszą zajebiste miny mieć wtedy hahah , jakbym nie miał Renaty grabowskiej na utrzymaniu, czy byłoby mi wszystko jedno czy siedzę czy jestem na wolności, sam bym chętnie tak robił, chciałbym zobaczyć reakcje ludzi
Zgłoś
Avatar
oleyu 2017-07-18, 15:05
Powinni mu tą KIA rozpędzić i jebnąć w drzewo, skoro zostawił klucze w środku !!!!!
Zgłoś
Avatar
Fdslatghdlks 2017-07-18, 17:26 2
Szczerze mówiąc to obaj siebie warci. Ja jak widzę takiego pojeba na drodze to zwalniam aby jak najprędzej pojechał w pizdu mi z oczu. Przecież taki pokurw stwarza ogromnie zagrożenie na drodze dlatego jak najdalej od takich.
Druga sprawa ok rozumiem gość się wjebał no i chuj dało to wytrąbienie? Ulżyło mu? Właśnie czymś takim jeszcze bardziej nakręcamy takich pojebów. Kurwa tyle sytuacji co ja miałem to bym musiał już wymienić klakson. Rozumiem trąbić jak ktoś się zapatrzył i zmienia pas w martwej strefie, można ostrzec. Natomiast tutaj po fakcie to trąbienie jest na równi z wystawianiem mordy i darciem ryja. Jebani frustraci...
Zgłoś