18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Avatar
Guthwulf1 2024-10-13, 15:37
baronturbina napisał/a:

Czyli chłopczyk nie potrafi odpowiedzieć na pytanie czy je coś jak wyżej napisałem… Jakich mężczyzn? Chyba się przeceniasz.



Po prostu nie chce się bawić w pedalskie zabawy randoma z neta i odpowiadać na tak samo pedalskie pytania - czego nie rozumiesz? Dobrze, że nazywam siebie mężczyzną - jak nie wiesz dlaczego to zapytaj swojej matki.
Zgłoś
Avatar
spoon17 2024-10-13, 15:41 2
Guthwulf1 napisał/a:

O to prawie jak p0laki głosujące na koalicję obywatelską , lewicę i pl2050. ( wszystko celowo z małych liter - w celu okazania braku szacunku ).



wypierdalaj z tą polityką na inny portal, to jest SADOL a nie wypok
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-10-13, 15:57
Guthwulf1 napisał/a:

Po prostu nie chce się bawić w pedalskie zabawy randoma z neta i odpowiadać na tak samo pedalskie pytania - czego nie rozumiesz? Dobrze, że nazywam siebie mężczyzną - jak nie wiesz dlaczego to zapytaj swojej matki.


Moja matka chłopcami się nie interesuje. Tylko prawdziwi mężczyźni. Chłopczyku lekcje odrób bo szkoła jutro.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-10-13, 17:04 1
Kamerzysta zasługuje na strącenie z tej góry (a człowiek nie ma umiejętności kozy) za nagrywanie w pionie bez objęcia dołu stoku po lewej.

Bardzo mnie ciekawiło kto ze stada będzie w stanie dalej biec, a kto pójdzie na kebab.
Zgłoś
Avatar
encoder178 2024-10-13, 17:10
Guthwulf1 napisał/a:

O to prawie jak p0laki głosujące na koalicję obywatelską , lewicę i pl2050. ( wszystko celowo z małych liter - w celu okazania braku szacunku ).



po, pis, pl2050, .N, PSL, lewicę, razem - wszystko to mieszanka betonu, ktory juz rzadzil lub czysta agentura zagraniczna/deweloperska (bo jest finansowane przez fundacje lub spolki deweloperskie)
Zgłoś
Avatar
Qubec 2024-10-13, 18:27
baronturbina napisał/a:

Racja bracie! Silną Polskę powinni tworzyć prawdziwi mężowie stanu. Jarosław Kaczyński, Janusz korwin Mikke i przedewszystkim wizjoner i specjalista ds katastrof lotniczych Antoni Macierewicz! Powinniśmy wyjść z unii europejskiej i eksportować jabłka do wielkiej i silnej Rosji z potrojoną siłą! Tylko prawdziwi sojusznicy nas nie rozkradną i nie przeprowadzą operacji specjalnej. Niech będzie pochwalony Jezus Chrustus.



A ja się pytam czemu pomineliscie Grzegorza brauna
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-10-13, 18:46 2
Qubec napisał/a:

A ja się pytam czemu pomineliscie Grzegorza brauna


Kurczę, właśnie on mi pasuje do takiego rynsztoku ze nie warto o nim w żadnym kontekście pisać. Owcę spadające z urwiska są warte większej uwagi.
Zgłoś
Avatar
marian0619 2024-10-13, 18:53
Operator kamery down!
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2024-10-13, 19:28 4
Guthwulf1 napisał/a:

Jak masz wybór między złym a gorszym i wybierasz gorsze - tzn zachowujesz się jak koza na filmie. A dlaczego obecna koalicja jest gorsza - no to pokazują obecne i poprzednie wskaźniki ekonomiczne, ale jak widać frajerze lubią skakać w przepaść. Mam nadzieję, że kiedyś dokwaterują ci kakaowego współlokatora z nożem - których obecny rząd sprowadza z Niemiec.
Spoko niedługo będziesz mógł się udać do specjalisty lekarza/inżyniera o czarnym kolorze skóry których sprowadzi od szwaba obecny rząd - ale wszyscy wiemy, że lubisz czarne kiełbachy.



Na ekonomii pisdzielce sie znają jak dziad żoliborski na ruchaniu. Czyli w ogóle. Na kredyt to łatwo żyć tylko kto to potem spłaci. Nadmierny deficyt to sie w pół roku zrobił tak?
I to że pisdzielskie cwele sprowadzali w chuj ciapatych to juz jakoś nie zarejestrowałeś. Kaczyński sra ci do mordy a ty mówisz, że to czekolada XD
Zgłoś
Avatar
Lukash2107 2024-10-13, 20:13
Ostatnia na hardcora poszła😁
Zgłoś
Avatar
Loookas79 2024-10-13, 20:37 3
koolowsky napisał/a:

Na ekonomii pisdzielce sie znają jak dziad żoliborski na ruchaniu. Czyli w ogóle. Na kredyt to łatwo żyć tylko kto to potem spłaci. Nadmierny deficyt to sie w pół roku zrobił tak?
I to że pisdzielskie cwele sprowadzali w chuj ciapatych to juz jakoś nie zarejestrowałeś. Kaczyński sra ci do mordy a ty mówisz, że to czekolada XD



Pisdzielcom nie przetłumaczysz ... szkoda się z nimi w słowo wdawać ...
Do swojego poziomu cię ściągną ( czytaj muł ) i pokonają doświadczeniem ...
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-10-13, 20:47
Najważniejsze to trafić w krzaki.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-10-13, 21:17
Guthwulf1 napisał/a:

O to prawie jak p0laki głosujące na koalicję obywatelską , lewicę i pl2050. ( wszystko celowo z małych liter - w celu okazania braku szacunku ).



Albo pis, bo to dokładnie to samo. Różni się tylko ilością słomy w butach i dostępem do pały.
Zgłoś
Avatar
rakaniczo 2024-10-14, 1:10
To był zwykły koniec mapy a wy o polityce pierdolicie.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2024-10-14, 1:26
Guthwulf1 napisał/a:

O to prawie jak p0laki głosujące na koalicję obywatelską , lewicę i pl2050. ( wszystko celowo z małych liter - w celu okazania braku szacunku ).



O pisie zapomniałeś, co naściągał do kraju masy migrantów i podpisał wszystko czego Unia chciała, tylko w porównaniu z rudym, poprzedzał to miesiąc marudzenia jakie to złe i jak na pewno nie podpiszą.

______________

Musi to na Rusi, a w Polsce JAK-KTO-CHCE!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie