18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Dzień dobry,

film z rejestratora w samochodzie. Kradzież tablic rejestracyjnych w garażu podziemnym Al. 3 Maja w Legionowie.

Na pierwszym filmie w 20 sekundzie wrócił się po przednią tablicę.



Zgłoś
Avatar
~Angel 2022-11-10, 8:24 12
M_A napisał/a:

to jest Sadistic! a nie 997



MIhau_ napisał/a:

i po co to wrzuciłeś?



Zostawimy na jakiś czas na głównej bo internet ma ogromną siłę i może ktoś rozpozna złodziejską kurwę z tych filmików.

Sadol też czasem może mieć wymiar społeczny
Zgłoś
Avatar
MichalED 2022-11-10, 8:45 2
Materiał tak sadystyczny jak partia w szachy...
Zgłoś
Avatar
rulas 2022-11-10, 8:50 2
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Trzeba było się uczyć, dobrą robotę znaleźć i byś pluł na aktualne ceny paliw.



Uważasz się za uczonego a nie rozumiesz podstaw ekonomii. Pomijam już kwestię empatii. Wszystkim w twojej rodzinie tak samo dobre się powodzi jak tobie?
Znajomi też szczają na ceny paliw, energii, żywności, podatki?
Zgłoś
Avatar
FeeGiee 2022-11-10, 9:45 6
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Trzeba było się uczyć, dobrą robotę znaleźć i byś pluł na aktualne ceny paliw.



XDD

Ty kurwa gamoniu. Lubisz być ruchany na siano
Zgłoś
Avatar
Dracula 2022-11-10, 10:01 3
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Trzeba było się uczyć, dobrą robotę znaleźć i byś pluł na aktualne ceny paliw.



Komentarz dotyczył zamieszczonego materiału wideo i był nawiązaniem do wypowiedzi CrookerS.

Co to ma wspólnego ze mną?
Jestem za tym żeby ***** *** , bo Polska jest domem i Ojczyzną wszystkich Polaków, a nie cyrkiem.
A że trzeba było się uczyć to powiedz tym wszystkim pisiorskim nieukom, którzy doprowadzają ten kraj do ruiny, zarabiając przy tym miliony.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2022-11-10, 10:44
rulas napisał/a:

Za 50 dyszek to już pełny bak zalejesz w osobówce



Jaja sobie robisz, a u mnie serio za 50 leję do pełna.....

Zgłoś
Avatar
Kaczor68 2022-11-10, 11:00
A chodzi Ci o to by go zidentyfikować , czy rozjechać.?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-11-10, 11:15
Ej a powiedzcie, jeśli ktoś REALNIE SIĘ ZNA, czy jak ktoś zapierdoli blachy z przykładowo deawoo matiza i wrzuci na całkowicie inny samochód (np na bmw) to policja jakoś logicznie skojarzy fakty, że pewnie to skradzione blachy czy też będzie do pokrzywdzonego któremu ukradli od innej marki samochodu przychodzić traktując go z góry jako ofiarę czy na chama najpierw z mordą do właściciela jako pierwszego podejrzanego?
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2022-11-10, 11:51
~VeIture napisał/a:

Ej a powiedzcie, jeśli ktoś REALNIE SIĘ ZNA, czy jak ktoś zapierdoli blachy z przykładowo deawoo matiza i wrzuci na całkowicie inny samochód (np na bmw) to policja jakoś logicznie skojarzy fakty, że pewnie to skradzione blachy czy też będzie do pokrzywdzonego któremu ukradli od innej marki samochodu przychodzić traktując go z góry jako ofiarę czy na chama najpierw z mordą do właściciela jako pierwszego podejrzanego?



wiesz że masz naklejkę na szybie a kradzież zgłaszasz
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2022-11-10, 12:10 2
sensualna napisał/a:

wiesz że masz naklejkę na szybie a kradzież zgłaszasz



Naklejki nie trzeba juz miec

VeIture napisał/a:

Ej a powiedzcie, jeśli ktoś REALNIE SIĘ ZNA, czy jak ktoś zapie**oli blachy z przykładowo deawoo matiza i wrzuci na całkowicie inny samochód (np na bmw) to policja jakoś logicznie skojarzy fakty, że pewnie to skradzione blachy czy też będzie do pokrzywdzonego któremu ukradli od innej marki samochodu przychodzić traktując go z góry jako ofiarę czy na chama najpierw z mordą do właściciela jako pierwszego podejrzanego?



Lepiej zgloscic, bo moga szukac chuja do dupy wzgledem wspolpracowania, aczkolwiek dojda po blachach ze z matiza - bmw nie zrobi zaden gepetto z getto
Zgłoś
Avatar
Henta 2022-11-10, 12:18 2
~VeIture napisał/a:

Ej a powiedzcie, jeśli ktoś REALNIE SIĘ ZNA, czy jak ktoś zapierdoli blachy z przykładowo deawoo matiza i wrzuci na całkowicie inny samochód (np na bmw) to policja jakoś logicznie skojarzy fakty, że pewnie to skradzione blachy czy też będzie do pokrzywdzonego któremu ukradli od innej marki samochodu przychodzić traktując go z góry jako ofiarę czy na chama najpierw z mordą do właściciela jako pierwszego podejrzanego?



Z własnego doświadczenia wiem że policja jest cienka w te sprawy i pierwszą osobą do której zapukają będzie właściciel tablic nawet jak to po latach wyjdzie gdy samochód dawno został zezłomowany
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-11-10, 12:29
sensualna napisał/a:

wiesz że masz naklejkę na szybie a kradzież zgłaszasz



Naklejek nie trzeba a ludzie masowo je zdejmują teraz sobie. Wiadomo, że kradzież zgłasza się ale jak zaparkujesz w piątek pod blokiem sobie i przez weekend nie używasz auta to możesz się dopiero w poniedziałek zorientować a ktoś już w tym czasie mógł pół wsi obtankować na twoje numery.
Zgłoś
Avatar
tottenham19907 2022-11-10, 13:53
Fajnie się dzieje w moim mieście, tym bardziej, że mieszkam na tej samej ulicy, tj. Aleja 3 maja. Nie dziwi mnie to, obok nocny, nieraz byłem świadkiem bijatyki, rozrób itp. Ps na pewno szybko się dowiem, jak sytuacja się rozwinęła sadole,
Zgłoś
Avatar
zlaskipanskiejbozydarr 2022-11-10, 15:38
O, to rowniez moje miasto, xuj wie po co te tablice zdjął.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-11-10, 16:33 2
tottenham19907 napisał/a:

Fajnie się dzieje w moim mieście,



zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

O, to rowniez moje miasto,


Legionowo... miasto... fartem kiedyś im przyznano prawa miejskie i szpanują
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie