18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
LaChupacabra 2024-02-06, 2:15
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

A jednak kradną. W lokalnym sklepie po sąsiedzku wyszedł na jaw proceder kradzieży przez ukraińską parkę kilkudziesięciu czekolad Lindt. Jako, że ona była zatrudniona jako sprzedawca to wiedziała gdzie nie sięga kamera. Przychodził jej kochaś i czyścił półkę. Nie wymieniam nacji celem napiętnowania a jedynie żeby nie było, że to nasi.



Całe szczęście, że nie wymieniłeś narodowości bo jeszcze o ksenofobie gotów ktoś by był cię oskarżyć.
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2024-02-06, 4:02
smc napisał/a:

Ja już nie kradnę w żabce. Kutasy pomontowali wszędzie kamery i tylko czekają na mój błąd. Laska co ją rucham tam sprzedaje i mówiła mi, że sumują kwotę żeby było powyżej tysiąca. Chuj im w dupę, czasem coś wezmę jak mi się w kolejce nie chce stać. Kiedyś miałem sprawę i sędzina się zdziwiła, jak zobaczyła moje zeznanie podatkowe. Spytała po co to robię, jak mogę sobie kupić pięć takich sklepów. Powiedziałem zgodnie z prawdą, że nie mam czasu stać w kolejce, bo czas to pieniądz
Roześmiała się i poszło na grzywnę



Wąski jak ty mnie zaimponiłeś.
Zgłoś
Avatar
matik3789 2024-02-06, 10:05 1
smc napisał/a:

Ja już nie kradnę w żabce. Kutasy pomontowali wszędzie kamery i tylko czekają na mój błąd. Laska co ją rucham tam sprzedaje i mówiła mi, że sumują kwotę żeby było powyżej tysiąca. Chuj im w dupę, czasem coś wezmę jak mi się w kolejce nie chce stać. Kiedyś miałem sprawę i sędzina się zdziwiła, jak zobaczyła moje zeznanie podatkowe. Spytała po co to robię, jak mogę sobie kupić pięć takich sklepów. Powiedziałem zgodnie z prawdą, że nie mam czasu stać w kolejce, bo czas to pieniądz
Roześmiała się i poszło na grzywnę



A wtedy wstałeś i sie zesrałeś
Zgłoś
Avatar
heartagram 2024-02-07, 10:51
Bartshin napisał/a:

Jaki jest cel w kradzieży czekolady? xD Zysk w zasadzie zerowy, nieprzyjemności nieproporcjonalne. Kradzież alkoholu, wiadomo jakiś uzależniony pijaczek bez kasy chce się najebać, kradzież jedzenia, ktoś może być głodny, napad na jubilera,kantor, sklep można zdobyć gotówkę, choć imo też bilans ryzyka niekorzystny. A tutaj chłop zabiera mało warty kartonik czekolady xd



to zwierzęcy ukr - oni nie myślą
Zgłoś
Avatar
kempeskrul 2024-02-07, 22:46
lukas_21221 napisał/a:

Jebaniec juz na walentynki kradl dla mamy hahaha



jako że się nie udało to ruchanie mu przejdzie koło nosa:(
Zgłoś