18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Seymouro1908 2024-07-27, 23:08 2
alojz napisał/a:

Też tak macie, że jak walniecie kloca, to zaraz zaglądacie do kibla jak wygląda? Przecież wiadomo, że arcydzieła Leonarda tam nie zobacze, a jednak zawsze mimowolnie patrze. Mam chyba coś z banią.



To wcale nie jest takie głupie. Po wyglądzie, konsystencji i kolorze kału można się dowiedzieć np. o chorobach jakie się rozwijają w organizmie.

[ Dodano: 2024-07-27, 23:09 ]
alojz napisał/a:

Też tak macie, że jak walniecie kloca, to zaraz zaglądacie do kibla jak wygląda? Przecież wiadomo, że arcydzieła Leonarda tam nie zobacze, a jednak zawsze mimowolnie patrze. Mam chyba coś z banią.



To wcale nie jest takie dziwne. Po wyglądzie, konsystencji i kolorze kału można dowiedzieć się np. o chorobach które się rozwijają w organizmie.

[ Dodano: 2024-07-27, 23:12 ]
alojz napisał/a:

Też tak macie, że jak walniecie kloca, to zaraz zaglądacie do kibla jak wygląda? Przecież wiadomo, że arcydzieła Leonarda tam nie zobacze, a jednak zawsze mimowolnie patrze. Mam chyba coś z banią.



To nie jest wcale takie dziwne. Po wyglądzie, konsystencji i kolorze kupy nożna dowiedzieć się np. o rozwijających się chorobach w organizmie.
Zgłoś
Avatar
sad 2024-07-28, 0:16
darek1234 napisał/a:

Hm, ale... co ma Proud Mary do filmiku?



Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-07-28, 0:28 2
Jest popyt jest podaż
Zgłoś
Avatar
Burek13 2024-07-28, 1:23
Jebany chuj
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-07-28, 2:10 1
Po prostu sprawdza jak jajca mu śmierdzą
Zgłoś
Avatar
Kubikson 2024-07-28, 3:37 1
Jakiś czas temu widziałem jak ciapaty pracownik lokalu z kebabem palcem sobie smyrał między palcami w stopach i robił kuleczki. Zaraz po tym robił kebsy dla klientów. Tym co kupują kebsy u ciapatych... Bon apetit!!
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-07-28, 10:33
alojz napisał/a:

Też tak macie, że jak walniecie kloca, to zaraz zaglądacie do kibla jak wygląda? Przecież wiadomo, że arcydzieła Leonarda tam nie zobacze, a jednak zawsze mimowolnie patrze. Mam chyba coś z banią.


Nie ma w tym nic dziwnego, właśnie dobrze jest zerknąć czy wszystko jest z nami ok i czy np. nie sramy krwią .
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-07-28, 14:45
sad napisał/a:

Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son



Znam bardzo dobrze, ale pytanie było inne
Zgłoś
Avatar
Davezz 2024-07-28, 22:26
Człowiek to też w końcu tylko zwierzę.
Zgłoś
Avatar
Seneka1 2024-07-29, 8:27
kurcze fu
na kanale bedzie

Zgłoś