18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12

PEŁNA WERSJA: maturatobzdura.tv/krainy-geograficzne-polski-pelna-wersja

KRÓTSZA WERSJA: maturatobzdura.tv/krainy-geograficzne-polski

12 odcinek programu pt. „KRAINY GEOGRAFICZNE POLSKI" jest odcinkiem, w którym Kuba zadaje proste pytania z geografii m.in.
Jaki jest najwyższy szczyt Polski? Gdzie znajdują się tzw. zielone płuca Polski?

Chcesz zobaczyć więcej odcinków, wejdź na:
maturatobzdura.tv/poprzednie-odcinki/
Zgłoś
Avatar
mesiash 2011-01-09, 13:07 1
@kurwix widzisz, ja miałem geografię hektar czasu temu, i bez bicia przyznam że nigdy się nie przykładałem, ale na pytanie gdzie są czarnoziemy to nie sądzę żeby więcej niż 50% osób znało odpowiedź, bo jest to idiotyczne pytanie. Wiem czym jest czarnoziem, ale po chuj mi wiedzieć gdzie to leży?

Poza tym, sama idea programu jest chyba taka, żeby pokazać że ludzie nie znają odpowiedzi na pytania Z MATURY więc nie urąga mi, że i ja czasem nie znam odpowiedzi. Tyle
Zgłoś
Avatar
zbyla999 2011-01-09, 13:22
Płeć kurwix @
"trudne??? to co ty kurwa tylko 6 klas zrobiles??"

6klas + 3klasy gim + 3klasy zawodówki + 3klasy liceum zaocznego + 2klasy studium policealnego

i bez matury zarabiam 4tysiaczki na czysto, a ty ważniaku?
Zgłoś
Avatar
Mephic 2011-01-09, 13:58
@up stiudium, zawodówka, no i mamy odpowiedź
Zgłoś
Avatar
kurwix 2011-01-09, 14:47
Zbyla999

co to jest 4tys?? jak dla mnie sa to male pieniadze za ktore nie bede chcial pracowac po skonczeniu studiow. chyba ze mieszkasz z mama to zmienia postac rzeczy...
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2011-01-09, 14:49 1
kurwix napisał/a:

Zbyla999

co to jest 4tys?? jak dla mnie sa to male pieniadze za ktore nie bede chcial pracowac po skonczeniu studiow. chyba ze mieszkasz z mama to zmienia postac rzeczy...


Rofl,
Jeśli po skończeniu studiów będziesz wykładał chemię w Tesco za 1000 brutto to i tak pewnie będzie sukces.
Na początek ofkors. :]
Zgłoś
Avatar
kurwix 2011-01-09, 14:53
a i jeszcze jedno ciekawe czym sie zajmujesz??? pewnie zapierdalasz fizycznie 10 -12 h na dobe, szef jezdzi po tobie jak po burej suce wejdziesz na sadola i pokazujesz jak z ciebie gosc bo masz co miesiac 4 patyki za ktore tak naprawde niewiele mozna w zyciu osignac, bo co stac cie na nowe audi?? jestes w stanie wybudowac dom?? nic z tych rzeczy.... dziekuje za uwage

Rofl,
Jeśli po skończeniu studiów będziesz wykładał chemię w Tesco za 1000 brutto to i tak pewnie będzie sukces.
Na początek ofkors. :]

nie grozi mi to po kierunku ktory ukoncze.
Zgłoś
Avatar
Ęmi 2011-01-09, 14:59 1
Cóż studia to stan umysłu i chuj, ze nie przekłada się to zawsze na zarobki.
Ja mogę ciukac nawet za 2-3 tysiące po zakończeniu studiów i tak da mi to większą satysfakcję niż zmywak w uk za 300 funtów tygodniowo.
Zgłoś
Avatar
fleischmann 2011-01-09, 16:21
Najwyższy szczyt w Polsce? Szczyt głupoty!
Zgłoś
Avatar
piwko6 2011-01-09, 19:26
Ale żałosne są te filmiki. Mam nadzieje że Ci od tych filmików dobrze płacą sadistic.pl za to ścierwo. Kombinują jak mogą żeby to ludzie oglądali, ale wiedzcie jedno- Nawet jak wrzucicie to na 2 strone to moja spostrzegawczość zauważy ten chłam i nie włącze tego " przez przypadek" z nieuwagi. Pozdro
Zgłoś
Avatar
arek1910 2011-01-09, 22:06 1
Ku**a ale mamy w Polsce debili
Zgłoś
Avatar
drakula 2011-01-09, 23:05
Cytat:

Mowcie co chcecie, ale te 2 dziewczyny bym rznal jak drwal drewno



Tez czasem lubię zjechać na ręcznym.
Zgłoś
Avatar
wexors 2011-01-09, 23:44
kurwix napisał/a:



nie grozi mi to po kierunku ktory ukoncze.



nom, po filozofii nawet w Tesco nie przyjmują.
a tak poważnie to liczysz że tylko ty studiujesz ten kierunek ? i że wszyscy będą ciebie rozchwytywać? Skonczsz kierunek i masz małe szansę na to że ktoś Cie świeżo po studiach zatrudni z 0 doświadczenia.

może i nie skończyłem żadnych wyjebanych studiów, jestem po zwykłym jebanym technikum, zrobiłem parę uprawnień i pracuje fizycznie i chuj nie wstydzę się tego.
Zgłoś
Avatar
zbyla999 2011-01-10, 2:35
kurwix ślepy ty jesteś studia studia i jeszcze raz studia

ludzie maja magistrów inżynierów i przy zmywaku czy łopacie zapier.
a ty chcesz być bogacz? papier to nie wszystko doświadczenie czy staż jest teraz bardziej ważny niż papier.
studia dają ci kierunek studiujesz studiujesz i gówno z tego masz i zanim ty zrobisz wykształcenie to ja masz racje dom wybuduje czy dobry wózek kupie, jak ktoś ma w rodzinie chora osobę to i na leki będzie mieć a ty co? mamusiu daj na studia?

jaka by nie była praca nie można narzekać ani się śmiać, ludzie pracują ulice zamiatają za marny tysiączek i żyją, a ty śmiejesz się z tego? wiesz co? współczuje twoim rodzicom.

"Płeć kurwix
a i jeszcze jedno ciekawe czym sie zajmujesz??? pewnie zapierdalasz fizycznie 10 -12 h na dobe, szef jezdzi po tobie jak po burej suce wejdziesz na sadola i pokazujesz jak z ciebie gosc bo masz co miesiac 4 patyki za ktore tak naprawde niewiele mozna w zyciu osignac, bo co stac cie na nowe audi?? jestes w stanie wybudowac dom?? nic z tych rzeczy.... dziekuje za uwage "

po pierwsze orografia:D
po drugie zależny od zakładu pracy u prywaciarza jak robisz to zależy raz robisz 12 godzin raz 18 godzin ale tygodniówka wychodzi ponad tysiak, wiec co tu narzekać, w państwowej zarób tyle, i co z tego ze praca fizyczna przynajmniej wyrabiam se staż czy na wózku widłowym czy przy betoniarce czy przy cegłach czy przy produkcji, nie ważne stanowisko ważne ze umiesz, i czy będziesz jechać za granice to bez problemu se poradzisz bo umiesz i robisz, a ty z papierkiem pojedziesz i co? każą ci się podetrzeć? bo nie masz doświadczenia w danym zawodzie?
Zgłoś
Avatar
Zepsuty Padalec 2011-01-10, 18:38
Przestańcie pierdolić głupoty bo się na Was zrzygam, każdy obiera taką drogę życiową jaką chce lub musi. Pisałam maturę z Wosu (myślałam nad geografią) i siedzę na filologii angielskiej i jest mi tam dobrze. Po chuj mi matura z chemii czy fizyki na anglistyce?
Zgłoś
Avatar
g................3 2011-01-10, 20:31 1
Ludzie piszą że geografia to "szit" i gówno bo lepiej iść na chemię bo to takie "mądre" każdy niech idzie na co chce Geografia dla pedałów ? Że ktoś mówi że np. Matematyka jest dla pedałów to nie Znaczy że tak jest ehhhh srać mi się chce jak to czytam ....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie