18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Kraków - Alarm Bombowy
Dalione • 2012-12-09, 19:28
W niedzielę 9 grudnia tuż przed godziną 16 do Straży Pożarnej zadzwonił mieszkaniec Krakowa z informacją, że na przystanku przy ulicy Starowiślnej znajduje się bomba.

Przypadkowy przechodzień zauważył przedmiot przypominający bombę, przypięty do słupka obok przystanku przy zbiegu ulic Starowiślnej i Westerplatte. Zdecydował się od razu zawiadomić służby ratunkowe. Na miejsce przyjechały dwie jednostki Straży Pożarnej, cztery radiowozy policyjne i karetka pogotowia. Chwilę później okazało się, że przypięta imitacja bomby to cztery marchewki i zegarek.

Sprawę prowadzi Policja, która będzie starała się ustalić tożsamość osoby, która zrobiła i przyczepiła "marchewkową bombę".



Źródło: lovekrakow.pl/aktualnosci/falszywy-alarm-bombowy-w-centrum-miasta_2222.html - zerżnięty cały tekst.

Ktoś miał wyobraźnię
Zgłoś
Avatar
Qnejo 2012-12-09, 23:56
Tak narzekacie, że sztuczna bomba, ale co by było gdyby ktoś w środku marchewek zrobił wolną przestrzeń(albo załatwił plastikowe marchewki, z całkowicie wolną przestrzenią w środku) wsadził jakiś dynamit i wszyscy by się z tego śmiali, a jakby pierdolnęło to by wszystkim jaja pourywało
Zgłoś
Avatar
s................s 2012-12-09, 23:58 1
Cytat:

a jakby pierdolnęło to by wszystkim jaja pourywało



Wtedy śmiałbym się jeszcze bardziej, bo nie lubię ludzi.
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-12-10, 0:57
NO kurwa, gość wzywa policje do marchi - chyba on jest pojebany i to on powienien płacić
Zgłoś
Avatar
Piechur23 2012-12-10, 1:32
Może to nie to samo ale ja chciałem kiedyś nasrać do worka i położyć go w autobusie na grzejniku. Ale ja jestem popierdolony..
Zgłoś
Avatar
chrap 2012-12-10, 1:51
Może to nie to samo, ale ja chciałem kiedyś jebnąć bukkake Kubicy na twarz. Ale ja jestem świrus..
Zgłoś
Avatar
Dalione 2012-12-10, 8:42
Może to nie to samo, ale ja chciałem postawić sobie sam piwo na sadisticu. Ale ja jestem wariat..
Zgłoś
Avatar
hejcior 2012-12-10, 16:03
Verdourth11 napisał/a:

Kurwa jak to ?! to już nie wolno przykleić taśmą darmowych marchewek i zegarka? Ja pierdole, pewnie odpowie jakby faktycznie próbował bombę podłożyć albo przynajmniej zapłaci za wyjazd tych wszystkich jednostek.



Ale ty kurwa jesteś tępy. Brak mi słów jak widze komentarz takiego pierdolonego imbecyla jak ty. Weź się zabij, zrobisz społeczeństwu przysługę.
Nie kurwa, zapłacic powinno miasto bo jakiś tobie podobny zjeb wychowywany bezstresowo postanowił zrobić sobie żarcik.
Aż się dziwię, że masz 22 lata...po komentarzu myślałem, że max 13.
Zgłoś