18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Tarori 2010-11-14, 16:07
Eee...guziec chciał zgwałcić Rumcajsa w dupsko... O.o
Zgłoś
Avatar
lool3k69 2010-11-14, 17:23
1. Takie urządzenia przy wannie będą za kilka lat na wyposażeniu każdego amerykanina (czyt. człowieka o masie powyżej 250KG).
2. Ach się nam ten "Rumcajs" zakrył strasznie a wcześniej na waleta przy domu paradował.
3. @mtl młodzież ma zajebiste pojęcie skąd się biorą dzieci tylko za chuja wyobraźni więc później widać na ulicach "czternastki" pchające wózek ze swoim bachorem.
Zgłoś
Avatar
kret463 2010-11-14, 19:45
ale chujowa ta maszyna bo nie umyla mu dupy...chyba ze w Czechach nie trza myc:P
Zgłoś
Avatar
marianczos 2010-11-14, 20:05
0:55-0:56 guziec rucha samochód
Zgłoś
Avatar
raquid 2010-11-15, 18:51
nie owijają w bawełnę
Zgłoś
Avatar
Huherko 2010-11-15, 20:07
Kiedyś jak byłem w Czechach na basenie dla nas Polaków najdziwniejszy był jeden wielki prysznic, gdzie normalnie wszyscy stali nago, tatusiowie z synami i dla nich to było normalne, a dla Polak jednak ma trochę oporów przed kąpaniem się pod prysznicem nago z kiś obcym.

Taka mentalność, to takie filmy/bajki robią i nikogo to nie dziwi ... dla nich to normalne a u nas trafia na Sadistika
Zgłoś
Avatar
Krzysztov 2011-06-16, 20:02
@up
dokładnie. ale to wszytko poszło jeszcze dalej, nie dość że wszystkich brzydzi choćby odrobina nagości, to jeszcze na siłę doszukuje się wszędzie podtekstów (ten go molestuje, ten ma czerwoną torebkę...)
kurwa! kilka lat temu nikt by ni pomyślał że to gejostwo jak bolek i Lolek śpią razem w namiocie.

nie wiem tylko kto przez to "doszukiwanie się niewłaściwych treści" chce coś osiągnąć
Zgłoś