18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
dirty_pig 2024-02-22, 14:41 1
Policjant do utylizacji. Typo se ggada aj kent bri bro to niech se gada. co mnie by to obchodzilo jak jest juz skuty i siedzi na dupie. Zawozi sie takiego na komisariat i niech sie tam martwia. a znecanie sie nad typem gazowanie go i cianiecie za kudly to przegiecie.
Zgłoś
Avatar
Dualram 2024-02-22, 15:41 6
Veni_Vidi napisał/a:

To jest znęcanie się nad osobą zatrzymaną. Będą płacić odszkodowanie.



Nic nie dostaną chłopcze Bonusik to będzie miał murzyn za utrudnianie interwencji. Nie wykonywał prostych, wielokrotnych poleceń funkcjonariusza policji co dodatkowo mają zarejestrowane.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-02-22, 16:58 3
Kurwa! Auto do demurzynacji, ręce do dezynfekcji i jeszcze zastrzyki przeciwko wściekliźnie i tężcowi dostanie.
Dużo taniej byłoby to ścierwo odjebać...

Bambrych napisał/a:

Lewaki nauczyli małpy mówić 3 słowa i się im płyta zacięła. Pewnie jak kradł, albo spierdalał przed policją to mógł oddychać.



Więcej nie jest w stanie pojąć po prostu. Bełkotu smoluchów nie liczę.
Zgłoś
Avatar
Masan 2024-02-22, 17:06 7
O chuj te komentarze dzbanów, co się nad negro użalają, nie spodziewałem się tego tutaj, ha tfu na was. Niglet nie może, oddychać, ale w kółko to samo daje radę pierdolić?, tak samo mógł wykonywać polecenia.
Zgłoś
Avatar
Pawel. 2024-02-22, 17:32 6
modified1 napisał/a:

Ani nie lubie nigsonów ani tych amerykańskich psów. Szarpanie za włosy skutego czy to białego czy nigleta, kurwy nie ludzie xd



Nikt tutaj nie chce słuchać twojego płaczu
Zgłoś
Avatar
JohnyByrd 2024-02-22, 18:22 2
Dlaczego czarnych nie wożą w bagażnikach?
Zgłoś
Avatar
modified1 2024-02-22, 23:21
Pawel. napisał/a:

Nikt tutaj nie chce słuchać twojego płaczu



No to mam nadzieję że jak udasz się na wycieczkę do usa to tak cie te psy potraktują a może i odpierdolą to będzie jednego peta mniej ez
Zgłoś
Avatar
Pawel. 2024-02-23, 2:16 1
1.Nie potraktują mnie tak bo jestem normalnym białym człowiekiem
2. Nie planuje lecieć do USA
3. Odpierdolić to was powinni jebane gangusy/ulicznicy
z osiedli z wielkiej płyty
Zgłoś