18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Pikdzik 2017-11-19, 14:18 1
alexandrus ty uchodzco zamknij ryj,wara od naszej gwary
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-11-19, 15:46 1
Loaloa napisał/a:



Jakoś tak utarło się uważać, że największa hołota wyjechała do Anglii i Irlandii. Tymczasem ze sporym zaskoczeniem zauważyłem (i to kilka razy) jakie kmioty stoją w kolejce do lotów do Norwegii i na Islandię właśnie.

Przyznam szczerze, że nie rozumiem Islandczyków. Z jednej strony mają świadomość faktu, że są tak nieliczni, wymyślają dziwne ustawy mające na celu chronić ich unikalny język, kulturę i tradycje. A z drugiej strony nawpuszczali polactwa, które systematycznie i wytrwale tę ich unikalną kulturę rozpierdala i zamienia na buraczano-cebulowo-wódziany sposób życia. Gdzieś czytałem, że zmienili przepisy dotyczące zasiłków na dzieci, bo polactwo zaczęło bez żenady ciągnąć hajs, oczywiście kombinując i oszukując.

Tak, wiem islandzka gospodarka potrzebuje rąk do pracy, więc wpuszczają jak leci dopóki hajs się zgadza. Tymczasem za kilkanaście lat obudzą się z ręką w nocniku i zaczną uciekać z własnej ojczyzny, bo na wyplenienie tej zarazy będzie za późno. Aha, przekonają się, że można zniszczyć kraj bez ani jednego meczetu.



Więc wychodzi na to że pierwszy raz w historii będziemy mieć zamorską kolonię. To bardzo dobrze.
Tak wiem napisałeś że sporo tam patologii ale do Australii też na początku wysyłano długo skazańców a jaki to teraz piękny i prawy kraj.
Zgłoś
Avatar
ciepson 2017-11-19, 20:04
Super, laska do wyruchania, która mogła już kopnąć w kalendarz, ale chuj z tym. Społeczność toczy pianę o jedno "toć.
Skąd wiecie czy byście jeszcze nie poruchali? Buźka jeszcze wyjściowa.
Zgłoś
Avatar
S................n 2017-11-19, 21:58
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:



Oho....
Nowoczesny na emigracji....
Tak sie przejmujesz jak cie widza i czy cie wszyscy lubia...?
To dlatego nadal pracujesz w tej "fabryce rybnej"...



Właśnie chuja nowoczesny! Staroświecki i dlatego szanuję j.polski.
A to czy mnie lubią czy nie mam w dupie! Tym bardziej, że więszość Polaków u mnie na wsi to jebane wieśniaki z podlaskiego.
Wolę pracować w fabryce rybnej na Islandii za 7 tys. PLN niż dac się jebać w dupę w Polsce za 2500-3000PLN. A tak w ogóle to moja profesja nie wiele ma do ryb, no może poza tym że spawam kontenery na ryby.

Pikdzik napisał/a:

alexandrus ty uchodzco zamknij ryj,wara od naszej gwary



To idź sobie z nią na forum wiejskie.

Loaloa napisał/a:



Jakoś tak utarło się uważać, że największa hołota wyjechała do Anglii i Irlandii. Tymczasem ze sporym zaskoczeniem zauważyłem (i to kilka razy) jakie kmioty stoją w kolejce do lotów do Norwegii i na Islandię właśnie.

Przyznam szczerze, że nie rozumiem Islandczyków. Z jednej strony mają świadomość faktu, że są tak nieliczni, wymyślają dziwne ustawy mające na celu chronić ich unikalny język, kulturę i tradycje. A z drugiej strony nawpuszczali polactwa, które systematycznie i wytrwale tę ich unikalną kulturę rozpierdala i zamienia na buraczano-cebulowo-wódziany sposób życia. Gdzieś czytałem, że zmienili przepisy dotyczące zasiłków na dzieci, bo polactwo zaczęło bez żenady ciągnąć hajs, oczywiście kombinując i oszukując.

Tak, wiem islandzka gospodarka potrzebuje rąk do pracy, więc wpuszczają jak leci dopóki hajs się zgadza. Tymczasem za kilkanaście lat obudzą się z ręką w nocniku i zaczną uciekać z własnej ojczyzny, bo na wyplenienie tej zarazy będzie za późno. Aha, przekonają się, że można zniszczyć kraj bez ani jednego meczetu.



Loaloa .... kurwa zaskoczyłeś mnie! W pewnym stopniu się z tobą zgodzę, z tym że ta hołota bez manier i ogłady przyjeżdza do obcego państwa, nawet angielskiego w stopniu komunikatywnym nie zna, łamie prawo nagminnie, nie szanuje tubylców, a oczekuje chuj wie czego. Ja na szacunek tubylców cięzko pracowałem, i taka pijana kurwa co nawet angielskiego nie zna pyrga się do tubylców, rozpierdalając w chuj nam opinię w świecie. Osobiście jak usłyszę ta gwarę gdzieś w tłumie to udaję Islandczyka, bo mi wstyd, że ten plebs nie umie się zachować. a co do drugiej części twojej wypowiedzi, to nie do końca prawda. Kobieta z dziećmi, żeby uzyskać tutaj jakiś social musi tutaj mieszkać przynajmniej 6 miesięcy. Co mnie niesamowićie wkurwiło w islandzkim rządzie, to to , że znieśli przymus okazywania orzeczenia o niekaralności.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2017-11-20, 2:52 3
alexandrus napisał/a:

Wolę pracować w fabryce rybnej na Islandii za 7 tys. PLN niż dac się jebać w dupę w Polsce za 2500-3000PLN.


Za 7K PLN nawet bym nie kiwal palcem w bucie. Widzisz synu... wedlug mnie to wlasnie ciebie Islanczyk jebie w dupe

alexandrus napisał/a:


... A tak w ogóle to moja profesja nie wiele ma do ryb, no może poza tym że spawam kontenery na ryby.



No to wez je, kurwa, spawaj troche lepiej, bo ostani "kontener" tunczyka dla kota otworzylem gola reka

Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-11-20, 5:43 5
Cytat:

Wolę pracować w fabryce rybnej na Islandii za 7 tys. PLN


Jechać na Islandię aby zarabiać 7 kafli? Pojebało?
Jakie masz miesięczne wydatki na mieszkanie, prąd, gaz, wodę, jedzenie, internet, telefon itd.?
W sensie jakie są twoje stałe wydatki co miesiąc i ile ci hajsu zostaje bo śmiało stwierdzam z tych 7 tysięcy, że gówno ci zostaje.
Zgłoś
Avatar
koxynier 2017-11-20, 19:29
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:


Za 7K PLN nawet bym nie kiwal palcem w bucie. Widzisz synu... wedlug mnie to wlasnie ciebie Islanczyk jebie w dupe

to pochwal się za ile kiwiesz palcem w bucie ? tu co drugi zarabia 10k+ i jeszcze ma czas tu siedzieć i na kom odpisywac

nooo i to 7k PLN w Islandii to coś mało, jak w BMW masz 8k

Zgłoś
Avatar
S................n 2017-11-20, 20:18
Velture napisał/a:


Jechać na Islandię aby zarabiać 7 kafli? Pojebało?
Jakie masz miesięczne wydatki na mieszkanie, prąd, gaz, wodę, jedzenie, internet, telefon itd.?
W sensie jakie są twoje stałe wydatki co miesiąc i ile ci hajsu zostaje bo śmiało stwierdzam z tych 7 tysięcy, że gówno ci zostaje.



Do tego są dodatki, nadgodziny itp. a to 7tysi to miałem na myśli kiedy zaczynasz pracę. po roku, po 3 latach, 7 latach masz podwyżki, do tego dochodzi orlof- konto wakacyjne, ok 12 tysi na przejebanie wypłacane w maju. Czy wy naprawdę myśleliście, że podam wam rzczywistą wartość, mojej ówczesnej wypłaty? to 7 tysi to dla picu, w 2011 tyle zarabiałem.
Zgłoś