18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:35
Krótko o islamie .
Larios • 2013-02-26, 0:31
Witam , chciałbym sie z wami podzielić wierszem autorstwa mojego młodszego kolegi na temat islamizacji naszego bądź sąsiedniego kraju .
,,Krótko o Islamie"

1.W krajach europy , spostoszenie sieje
A na widok kozy , pała mu twardnieje
Allahowi służy , jemu cześc oddaje
Lecz na widok dziecka , znów mu pała staje
Ma osiem żon , lecz mu to za mało
A jebanie kozy , za wiele nie dało
Wzioł się za dziewczynkę , płacze łzy roni
Lecz on mimo tego dalej ją pierdoli
Allah mu pozwala , co mu tam więc jebie
A gdy spojrzy w lustro , Czy widzi wciąż siebie?
Nie widzi tyrana , co niewinnych rani ?
To własnie jest Islam , wiara tyranii .

2.Ze swymi kozami , do innych krajów wchodzi
Dupe swą usadza , piątkę dzieci spłodzi
Kościoły wysadza , bo to go obraża
A Do kobiet mówi ,,poco się obnażasz’’
A kobieta prosta , zwyczajne ubrania
Człowiek sobie myśli , o co tyle srania ?
O głupie ubrania , o jakieś zabobony ?
Och nie , przez nie arab czuje się skrzywdzony
Gdzie tu kurwa sens ?Gdzie ta tolerancja
Anglia Niemcy , Ameryka ,Francja!
Wszystkie te kraje, w epidemii siedzą
A arabusy , o tolerancji bredzą
W imię tolerancji , dajmy się wyruchać
Jebanych brudasów , powinniśmy słuchać
W imię tolerancji , dam Ci dobrą rade
Wypierdalaj z Polski , nie wchodź nam w paradę
Idź stąd jak najdalej , ruchać się nie damy
Polska dla Polaków , tego się trzymajmy

Pozdrawiam I zachęcam :

Nie Dla Islamizacji
Zgłoś
Avatar
szczur77 2013-02-26, 16:51
"Europejska rzeczywistość"

Bo czasem świat wygląda inaczej,
gdzie obywatel czuje się raczej
jak by był w innym nieznanym kraju,
tu rządzi szariat wiec weź go szanuj!

Nienawiść i głód tak było w naszym kraju.
Przemoc i strach to nasze dzieci znają.
A teraz czas by wyście poznali,
jak to jest żyć w mniejszości białych.

Dzieła kultury rozbite na bruku,
bo rewolucja potrzebuje trupów.
Dzieła techniki nie maja celu,
więc nie używaj ich przyjacielu.

Jedna religia, my albo oni
nie chcesz Allaha
kula w Twej skroni !

Telewizja milczy, politycy kłamią.
Multi-culti bzdury nam do głowy pchają.
Żeby ktoś przypadkiem sobie nie pomyślał
że na całym świecie rządzić będzie islam.
Zgłoś
Avatar
boogeyman 2013-02-26, 16:58
Za to "wzioł" autorowi w dupsko się należy.
Zgłoś
Avatar
Larios 2013-02-26, 17:26
Wybaczcie za ortografie , ale sam tego nie sprawdzałem , tylko po przysłaniu mi odrazu tutaj wrzuciłem . A autor jak zobaczył komentarze to tylko tak zrobił :
Zgłoś
Avatar
Siwy5 2013-02-26, 17:33
Napisałem na tym fanpage zapytanie czy to prawda że można grzeszyć w nocy bo allach nie widzi. dodałem na końcu z góry dzięki - ogólnie pełna kulturka
kurwiarze skasowali komentarz po dosłownie 10-20sekundach i zostałem zablokowany bez żadnego wyjaśnienia.
NC
Zgłoś
Avatar
Brutalne_Bydle 2013-02-26, 18:07
Ja zgłosiłem stronę za propagowanie nienawiści, bo islam to właśnie to Też zgłoście jeśli macie konta na fb. Pisać do nich szkoda, bo to po prostu debile usuwający każdy niepasujący im komentarz
Zgłoś
Avatar
P................a 2013-02-26, 20:06 1
HariDee napisał/a:



Zamiast cytuj kliknalem piwo. No nic.
Dla ciebie i kurew twojego pokroju bycie narodowcem oznacza napierdalanie kazdego kto nie jest z Polski, nakurwianie sie po lasach, chodzenie grupa po miescie i spuszczanie wpierdolu 10 na 1. Jestes ze swoimi kolegami na takim samym poziomie co te jebane ciapate kurwy, tyle tylko ze oni wierza w jakies gowno, zas ty ze swoimi kolegami, wierzysz tylko w jedno - w glupote, i w to ze danie w ryj czarnemu lub 14 letniemu cyganowi to 'sukcesywne patrolowanie'. haha.



Nie ''kurwo'' pewnie jestes jednym z kozojebcow albo cyganem ktory notorycznie dostaje wpierdol. Spierdoliles juz za granice cipko? A jesli glupota jest dla ciebie anty lewacko-kurewskie nastewienie to jestes smieciem.

A teraz wypierdalaj z mojej Polski.
Zgłoś
Avatar
Qanibal 2013-02-26, 20:24
Ktoś tu ma chyba ból dupy.
Zgłoś
Avatar
HariDee 2013-02-26, 21:08 1
PustaKiermana napisał/a:



Nie ''kurwo'' pewnie jestes jednym z kozojebcow albo cyganem ktory notorycznie dostaje wpierdol. Spierdoliles juz za granice cipko? A jesli glupota jest dla ciebie anty lewacko-kurewskie nastewienie to jestes smieciem.

A teraz wypierdalaj z mojej Polski.



Oczywiscie, dla ciebie i debili twojego pokroju wszyscy ktorzy nie sa z toba sa przeciwko tobie. Identycznie jest u ciapatych. Pewnie sie od nich wywodzisz, z matki albo ojca bo inaczej nie pierdolilbys takich bzdur.
Lepiej sobie idz na 'patrol', spusc z 10 kolegami komus wpierdol, (najlepiej 14 letniemu cyganowi w koncu jest najlatwiej), wroc do domu, wlacz tv i kompa, wysluchaj przemowienia jakiegos z politykow cobys mial jakis temat do hejtow, wroc do kompa i zaczniej od nowa pierdolic swoje farmazony, o tym jaki to ty jestes najlepszy bo napierdalasz ludzi 10 na 1.
I tak szczerze mowiac, nawet mnie to nie dziwi, -malpy z osiedla.

ty to juz nawet nie masz wyboru jak sie zachowac, musisz robic to co mowia ci twoi zjebani koledzy, bo inaczej bys ich nie mial, lub dostalbys od nich wpierdol. Przypomina ci cos takie zachowanie? Bo mi bardzo - ISLAM.
Zgłoś
Avatar
raper900 2013-02-26, 23:11 1
Larios napisał/a:

1.W krajach europy , spostoszenie sieje


Pierwsza linijka i chujowy ort. Dziękuję, dalej nie czytam.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-02-26, 23:48 2
Wasze komentarze na temat Arabów i innych 'brudasów' są beznadziejne. Zazdrościcie, że legalnie mogą posuwać kilka lasek, a większość z was co najwyżej może zmienić rękę, bo do kozy dostępu nie macie. Za jakiś czas spocone cipsko waszej pięknej wkrótce po ślubie będzie śmierdzieć bardziej niż, było nie było, wietrzona pizda kozy. Po śmierci zamiast przelecieć stadko dziewic będziecie, że się wyrażę. obcować ze stadem aniołów o płci zbliżonej do Grodzkiej. Nawet nie da rady zmarszczyć Freda, bo wszechobecny bóg nie pobłogosławi Onana. Zajebiste perspektywy, więc i powód do frustracji.

Mam w dupie (w przenośni) wszystkich kolorowych i nie zazdroszczę im ruchania owiec w przeciwieństwie do sporej części sadola.
Zgłoś
Avatar
Larios 2013-02-28, 23:27
Zgłoś