18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Zinou0 2024-09-29, 19:45
TrajDoBuziDaj napisał/a:

No nie wieże, tylko krowy.



Idąc tym tokiem to może "zwieże" xd
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2024-09-29, 19:59 5
krowy są głupie ale moja pierwsza zona była głupsza
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2024-09-29, 20:26
aptekarz997 napisał/a:

Biała krowa przeżyła gdyby kogoś to interesowało



Prawie sobie kark skręciła chyba.
Zgłoś
Avatar
Opwd 2024-09-29, 21:13 1
Bubu_ndh napisał/a:

Ewidentnie ta bardziej czarna chciała zajebać tą bardziej białą. Tylko zadaje sobie pytanie - Jaki miała kurwa motyw? Że co? Że więcej mleka daje?



Odpowiedź znajdziesz w swoim komentarzu - połącz kropki, "czarna" i "biała"
Zgłoś
Avatar
Damianos88 2024-09-29, 21:17 1
Takie są baby niby przyjaciółki a jedna druga by udusiła jakby mogła 😆
Zgłoś
Avatar
AlKubal 2024-09-29, 21:40
Nie mogła jej w cycka ugryźć? Może by pomogło.. tak, tak wiem, to są wymiona.
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2024-09-29, 22:42 1
aptekarz997 napisał/a:

Biała krowa przeżyła gdyby kogoś to interesowało



Skąd to wiesz?
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-09-29, 22:52 4
ta biała krowa miała na szyi jakaś obrożę czy coś i ta druga się w to zaplątała, dlatego czarna nie mogła wstać i biała nie mogła wyciągnąć głowy... także wasze teorie o super krowie mordującej podstępnie towarzyszkę są o kant dupy potłuc... ale film niezły
Zgłoś
Avatar
Grze 2024-09-29, 23:50
Krowa krowie czarnuchem!
Zgłoś
Avatar
janiestad666 2024-09-30, 3:28
dlatego sie mowi na to bydło.
tak samo niektórzy ludzie zasługuja na miano określania ich bydłem, np. chinczyk co wypuszcza bachora samopas jak obok jezdza samochody, albo w basenie jak dzieci sie bawia i nagle sie topia a dorosli stoja obok i nie widza. albo wchodzi pod pociag, samochod. tak jak ta krowa usiadla innej na glowie i ja zadusila i nawet nie wiedziala co sie dzieje, czula ze ta wierzga pod nia ale nie wie czemu, nie zastanowi sie ze moze to przez to ze usiadla jej na glowie? i dalej siedzi xD tak samo duzo ludzi jest bydlem robi cos, powoduje jakas reakcje na to co zrobilo ale wcale nie zauwaza tego, jak bydło dosłownie, zero refleksji.
Zgłoś
Avatar
Fx12 2024-09-30, 7:58 1
Byki są jeszcze gorsze: gdyby wpuścić do stada jednego "nowego" zamęczą go natychmiast. Będą sie na niego pchać, będą bodły aż powalą a potem zadepczą. Nawet w stadzie jak jest jeden mniejszy, wolniej rośnie, słabszy, trzeba od razu odseparować bo też go zabiją. Świnie postępują podobnie: jedna nowa sztuka w stadzie i od razu pozostałe rzucają się na nią.
Z drugiej jak się krowa wycieli, ją i cielaka od razu obstępują szczelnie pozostałe "ciotki" chroniąc i nie dopuszczając nikogo. Taka chroniąca stada "płochliwa" krowa nie ustąpi wówczas nawet przed agresywnym nacierającym psem. Będzie bodła, będzie kopać ale nie ustąpi. Trzeba je wiadrem z ulubioną paszą przekupować aby się rozeszły na tyle coby móc podejść i obejrzeć krowę i ciele czy wszystko z nimi w porządku, ew. zabrać do cielętnika coby inne "zazdrośnice" nie próbowały wykorzystać tej sytuacji do podniesienia swojej rangi w stadzie.
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-09-30, 17:01
Ale z niej krowa
Zgłoś
Avatar
aptekarz997 2024-09-30, 20:09 1
SlimShady napisał/a:

Skąd to wiesz?



widziałem dłuższą wersję na twitterze, później wbija farmer i ogarnia sytuację.
Zgłoś
Avatar
albercik179 Wczoraj 1:00
TrajDoBuziDaj napisał/a:

No nie wieże, tylko krowy.



Ja też nie wierzę że jeden po drugim błędy przepisuje.
Zgłoś
Avatar
Tymonek Wczoraj 19:26
Kto normalny zakłada kamery w oborze ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie