18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
MrNeko 2020-02-29, 7:27
Mors_Nigra napisał/a:

Co za końskie spierdoliny w komentarzach... nie, dość, nawet nie będę komentował tego spierdolenia. A za materiał własny zawsze piwo. Pytanie tylko, po chuj te czaszki wiszą, zamiast je gdzieś wyjebać?



1 się pojawił
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-02-29, 7:30 1
Mors_Nigra napisał/a:

Pytanie tylko, po chuj te czaszki wiszą, zamiast je gdzieś wyjebać?



Pójdą na żelatynę do Haribo
Zgłoś
Avatar
Praxis 2020-02-29, 8:06
Vrog napisał/a:

Ale z ciebie miękka faja. Facet XXI ,. Ubierz rurki i do kolegów, bo koledzy już czekają...



Ze zrozumienia czytanego tekstu to chyba miałeś problemy co?

Zgłoś
Avatar
krzychu88 2020-02-29, 8:11 1
mygyry napisał/a:

Miastowi podniecają się czymś w czym dzieci na wsi uczestniczyły od najmłodszych lat i nie robi to na nich najmniejszego wrażenia



Tia ty to z poligonem pewnie dymasz te krowy w tchawicę po obcięciu łba łyżeczką do herbaty żeby mieć wrażenia.
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-02-29, 8:36
krzychu88 napisał/a:

Tia ty to z poligonem pewnie dymasz te krowy w tchawicę po obcięciu łba łyżeczką do herbaty żeby mieć wrażenia.



kolejny młotek , ile ty masz lat , pewnie z 15, sądząc po poziomie komentarza
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-02-29, 8:41
krzychu88 napisał/a:

Tia ty to z poligonem pewnie dymasz te krowy w tchawicę po obcięciu łba łyżeczką do herbaty żeby mieć wrażenia.



Chodzi ci o coś konkretnego czy tak pierdolisz boś zdziwiony światem zewnętrznym?
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-02-29, 8:56
mozeciemiobciagnac napisał/a:

Chujowizna. Jak chcecie to to nagram jak u mnie w robocie wygląda sprawa od uboju rytualnego przez Żydów do spakowania do wysyłki.



Mozeciemiobciagnac, pracyjesz dla zydow, kurwa trochę godnosci
Zgłoś
Avatar
SubTomix 2020-02-29, 9:10
@jaskol66 łał pracujesz dla Niemców wstyd totalny wstyd... Jakim trzeba być parobkiem żeby dać się z niewolić szwabowi... Ludzie bez honoru
Zgłoś
Avatar
m................c 2020-02-29, 9:52 1
Jerzy_Owsik napisał/a:

Mozeciemiobciagnac, pracyjesz dla zydow, kurwa trochę godnosci



To oni przyjeżdżają do nas i prowadzą swój własny rytualny uboj polegający na podcięciu gardła krowie która jeszcze żyje żeby spłynęła całą krew i mięso było koszerne. Nie dopuszczają ludzi innej religii do uboju i dotykania mięsa które oni później spożywają.
P. S. Jak przechodzę koło nich to witam się,, możeciemiobciągnać,, bo i tak cwele nie rozumieją

Zgłoś
Avatar
longfly 2020-02-29, 10:31 3
nie widze w tym nic niezwyklego. ktos tu sie zmoczyl ze strachu ze wstawil to na ten portal czt jak?

SubTomix napisał/a:

@jaskol66 łał pracujesz dla Niemców wstyd totalny wstyd... Jakim trzeba być parobkiem żeby dać się z niewolić szwabowi... Ludzie bez honoru



jakim trzeba byc ciezką jednostką zeby napisac taki belkot
Zgłoś
Avatar
JedkerTC 2020-02-29, 11:26 1
Co w tym niezwykłego?
Zgłoś
Avatar
Swinkwizytor 2020-02-29, 11:30
Vrog napisał/a:

Ale z ciebie miękka faja. Facet XXI ,. Ubierz rurki i do kolegów, bo koledzy już czekają...



Nabrałem apetytu pedale! Jak widzę jedzenie to chce mi sie jeść. Niewiem co ty sobie pomyślałeś
Zgłoś
Avatar
daminoday 2020-02-29, 13:08
Po co to wrzucales ?
Zgłoś
Avatar
j................a 2020-02-29, 13:12
SubTomix napisał/a:

@jaskol66 łał pracujesz dla Niemców wstyd totalny wstyd... Jakim trzeba być parobkiem żeby dać się z niewolić szwabowi... Ludzie bez honoru



to że materiał własny nie oznacza że to moje, nagrał znajomy a udostępniłem jako materiał własny

daminoday napisał/a:

Po co to wrzucales ?



bo mam do tego prawo?
Zgłoś
Avatar
daminoday 2020-02-29, 13:33
Ok znajomy nagral to video ale w jakim celu? Ze pracuje w ubojni, ze wolowine sie spozywa oprocz glowy itd, prosze powiedz mi co ten material mial wniesc
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie