18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Krumping
amrashs • 2010-07-29, 23:38
Wiki :
Cytat:

Krump, Krumping – Czyt. Kramp, Kramping. Sama nazwa to skrót od: Kindgom Radically Uplifted Mighted Praise
Krumpin' wyewoluował z Clowningu oraz Afrykańskich tańców. Powstał tam gdzie Clowning, czyli w biednych, opanowanych przez gangi dzielnicach Los Angeles i był on ucieczką od niepozytywnej rzeczywistości, wypełniając ludziom czas, ukierunkowywał ludzi trzymając ich z daleka od przestęptw.



Tak, tak, to jest taniec
Zgłoś
Avatar
FrosT69 2010-08-01, 1:51
Jak widzę takich kretynów co się wypowiadają o każdym stylu i wszystko wiedza (przynajmniej tak im się wydaje) to mnie krew zalewa. Stary jak od hip-hopu, c-walka i innych stylów nie jest tylko jeden ziomek, sprawdź sobie Tight Eyez od krumpa i wtedy się wypowiedz na ten temat i tak wiem, na 100% krumpujesz dużo lepiej od tych murzynów.
Zgłoś
Avatar
Emiliusz 2010-08-01, 1:51
Co wyjdzie z połączenia murzyna z ośmiornicą?

- Nie mam pojęcia.. ale powinno kurewsko szybko zbierać bawełnę..
Zgłoś
Avatar
Amynue 2010-08-01, 9:17
Już to widziałem w ZOO
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2010-08-01, 10:14 5
od 0:10 w lepszym wydaniu
Zgłoś
Avatar
woccow123 2010-08-01, 11:11
razor7 napisał/a:

I teraz kurwa patrzeć jak ten "taniec" będzie na ulicach jak Jumpstyle, C-Walk czy inne gówna.



Moze nie bedzie jak znowu bialasy sie nie wpierdola i nie zaczna nasladowac czarnuchow jak przy C-walk i innych
Zgłoś
Avatar
b................a 2010-08-01, 14:04
Polecam film Davida LaChapelle'a "The Rize" właśnie o krumpingu,clowningu itp. Świetnie nakręcony i dobrze opowiedziana historia całego stylu.Nie siedzę w żadnym hip-hopie ani tym podobnym a film naprawdę mnie wciągnął swoją historią o ekspresji w tańcu i tym co ludzie robią ,żeby się nie skurwić gangami i dragami.
Zgłoś
Avatar
zajcewow 2010-08-01, 14:19 1
grupka hejtujących glonojadow... Człowiek waszym zdaniem co musi robić żeby mieścić sie w waszej normie moralnej? Koszula w krate i 24 przy kompie ? Ja osobicie zajmuje sie c-walkiem, ale znając życie nawet jak by tu tańczyli Polke czy inne Tańce ludowe to i tak by wam nie pasowało. Krump clown c-walk ( nie crip walk) to wyrażanie siebie poprzez taniec. A wy jeden z drugim tylko pierdolicie bez celu że gówno że jakies murzynki a sami siedzicie na dupie i wpier**alacie gofry. Wyjdz z domu i zrób cos w życiu. Nie mowie o tanczeniu ale chociaż rower wyczyść co go ostatnio na komunie dostales.
Zgłoś
Avatar
bachelorette 2010-08-01, 16:37
Dobra, lepiej żeby sobie tak brykali, niż żeby mieli chodzić i kraść. A widzę, że według niektórych: murzyn przestępca - źle, murzyn nie przestępca - jeszcze gorzej, bo w stereotypy się nie mieści.
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2010-08-01, 16:42
won do afryki :|
Zgłoś
Avatar
g0t3r 2010-08-01, 19:26
Pseudorasiści są najbardziej przykrymi istotami, które rzekomo powinny nazywac się inteligentnymi.

Powiem Wam coś, Wy wszyscy idioci, którzy tak się spinają na czarnych - jeśli jesteście na tyle wyedukowani, w co osobiście wątpię, powinniście wiedziec, że przodkowie człowieka pochodzą z Afryki i byli, jak to określacie, matoły - czarnuchami.
Zgłoś
Avatar
vilcz3k 2010-08-01, 23:14
Ale nie widac talerzyka na dole jak prosza o pieniadze na nozki z kfc ;> pewnie glodne mudziny,

bo glodny mudzin, to mudzin z padaczka =p
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2010-08-02, 8:44
to asfalt brothers
Zgłoś
Avatar
SIC 2010-08-02, 9:28
by sie kurwa za robote jakas wzieli.....
Zgłoś
Avatar
aargh 2010-08-03, 22:12
@up
chyba twoi starzy ...
Zgłoś
Avatar
ŻydGejNiemiec 2010-12-08, 19:00
asfalt bawi się na betonie!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie