18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Krwawe wzgórza
Gokuzz • 2014-03-18, 22:26
Ostatnio oglądałem ciekawy film pt. "Krwawe wzgórza". Oryginalny tytuł nosi nazwę "The hills run red" i pomyślałem, że powrzucam kilka fajnych gifów
Dodam jeszcze tyle od siebie, że to najbrutalniejszy i najbardziej krwawy film jaki w życiu widziałem. Cały czas się leje krew i przede wszystkim są tortury






Gifów w internecie praktycznie nie ma więc są trudno dostępne. Podrzucam jeszcze trailer jak ktoś jest ciekawy.
Szkoda, że nie ma tych gifów, bo jest naprawdę wiele masakrycznych scen, a te powyżej to jakieś słabiutkie w porównaniu do tych na końcu filmu, ale nie zdradzam

Trailer:
Zgłoś
Avatar
TTszpan 2014-03-21, 7:53 1
tr3mm0r stajesz w obronie po pierwsze za brakiem jakiejkolwiek składni w temacie - jak nie rozumiesz to po drugie - stoisz za brakiem kreatywnego myślenia i działania - no kurwa mać Gifów w internecie praktycznie nie ma więc są trudno dostępne. to powinno być hasłem każdego nie do rozwiniętego dziecka z epoki neo. Dziękujesz, jakie to szlachetne, naprawdę dobrze że nie musiałeś tego jakże gładkiego (nie pofalowanego) mózgu użyć. Bo przecież po co.
bujaj sie i nie pozdrawiam.
widać że nie potrafisz sam wpaść na coś swojego, kseroboj.
ahooj frajerze
Zgłoś
Avatar
Bugini 2014-03-21, 9:06 1
@up Pani od polskiego nie docenia twojej elokwencji to tu sobie odbijasz?
O chuj ci chodzi w ogóle i jeszcze to "jakże gładkiego" "jakże płytkiego"? Jeszcze tu wiersz napisz o tym jak stoisz na straży kreatywnego myślenia i działania
Zgłoś
Avatar
Zanzazaar 2014-03-21, 9:10 1
Super temat, wszyscy na sadola wchodzą by poznać kolekcje filmowe innych userów.

Gratuluję gustu, film dla debili bez klasy. Ludzie nie znają się już na dobrych horrorach.
Zgłoś
Avatar
DanteQQ 2014-03-21, 9:37 1
To Ty chyba serialu Spartacus nie widziales
Zgłoś
Avatar
ColdSteel 2014-03-21, 9:39
Na końcu córka zabija głównego bohatera
Zgłoś
Avatar
TTszpan 2014-03-21, 10:20
Bugini jak masz problem do języka polskiego to droga wolna nikt cie tu nie trzyma - jazda do ciapatych, jak nie wiesz o co chodzi, to twoja sprawa że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
Zgłoś
Avatar
nervous-_- 2014-03-21, 10:31
Co do najbardziej krwawego filmu gore, to na szczycie mojej listy od lat figuruje Martyrs. I na razie nic nie wskazuje na zmianę. Jeżeli chodzi o najbardziej ohydny i brutalny film to zdecydowanie są to "wzgórza mają oczy". Nie polecam go oglądać.
Zgłoś
Avatar
dudi00 2014-03-21, 12:31
Mało filmów w takim razie widziałeś.
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2014-03-21, 12:49
TTszpan, weź już się nie kompromituj i zwal sobie, może Ci ulży... Takiego bólu dupy w komentarzu dawno nie widziałem - temat nie jest jakoś specjalnie wybrany, miałeś ból i po prostu musiałeś go gdzieś wylać...
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-03-21, 17:13
dvd, torrenty, chomik ? przyznaj się
Zgłoś
Avatar
endrju132 2014-03-21, 17:41
z fabułą średnio , a jeśli chodzi o krew i flaki można sobie obejrzeć "wzgórza mają oczy " lub "droga bez powrotu" pierwsze częsci bo kolejne to coraz większy kicz
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2014-03-21, 17:55
Ludzka stonoga też jest fajna szczególnie jak się wcześniej obejrzy South Park
Zgłoś
Avatar
odyn-88 2014-03-21, 18:27
Oglądalam i byl średni. Wiedziałam za wczasu że sie rozdzielą (klasyka) jedno będzie pitać przez las, fala potknięc i kryjówek. Do bólu przewidywalny. Z gatunku do polecenia na 100% jest SEED.
Zgłoś
Avatar
adagioo 2014-03-21, 20:06
Tszepson jaki kot, wyluzuj ziomek...
Zgłoś
Avatar
burex666 2014-03-21, 21:15
eaz napisał/a:

Najbrutalniejszy film jaki widziałem hahahaha o kurwa to se obejrzyj Serbski film, Seed, Eden Lake albo Martyrs.



widze znasz sie chopak na rzeczy,wymieniłeś moją świętą czwórke chorego gówna,browar za to jak stąd do tamtąd!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie