18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
TPaury 2012-02-02, 14:29
@UP
JP JP JP JP JP JP
Skończ pierdolić. Gość lubił ruchać małe dzieci i tyle w sprawie. Mieli za zadanie gościa złapać i tyle, wytargali go za frak bo widocznie się o to prosił i tak było trzeba. Przypomnę Ci i porównam akcje z dziadygą do Ameryki, tam rozjebali by drzwi weszli gościa obili i zaciągnęli do radiolki. Szybko doczekał by się rozprawy 5 minutowej " WINNY ", JEB do ciupy i tam by się powiesił albo by go powiesili.

Z tym JP to tylko zaczepka.
Flejmuj sprzed komputra, dobrze ci idzie.
Zgłoś
Avatar
brt1529 2012-02-02, 14:48
Ta pierwsza akcja to niby fail? Która inna policja na świecie potrafi wyciągnąć starucha z domu przez drzwi bez ich otwierania?
Zgłoś
Avatar
Glugsti 2012-02-02, 14:49 1
a w PL pan złodziej/morderca musi zdrowy i zadowolony wyjść z napadu/zabójstwa, broń Boże żeby mu coś ze ząbkami się stało bo ofiara lub świadek dostanie gorszy wyrok niż pan kryminalista. Dla mnie jeśli ktoś dokonuje takiego czynu umyślnie pozbawiony jest jakichkolwiek praw poza sprawiedliwie poprowadzonym postępowaniem śledczym. Jestem za wprowadzeniem kar cielesnych na takich idiotach i zwierzętach.
Zgłoś
Avatar
avalanch 2012-02-02, 16:15 1
Ten dziadek z początku filmu to podobno jakiś pedofil gdzieś o tym czytałem jakiś czas temu jeśli to prawda to i tak pieszczoty go spotkały na początek
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2012-02-02, 17:10
no przecież ten pierwszy jest z Polski to co wy pierdolicie?
Zgłoś
Avatar
el_urbano 2012-02-02, 19:40
dziadek z pl wyglada mi na stepnia z 13 posterunku
Zgłoś