18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
"Ksiądz pomylił katechezę z wychowaniem seksualnym.

Ach te lekcje religii. Nic tylko wzbudzają kontrowersje. Jak nie finansowe czy ideologiczne, to obyczajowe. W Chojnicach skandal wywołał ksiądz katecheta. I to wcale nie dlatego, że dobierał się do ucznia, jak można by się po księdzu spodziewać. Na szczęście afera jest nieco lżejszego kalibru. "Wieczór Wybrzeża" z przyjemnością informuje nas, że podczas lekcji pewna uczennica miała kłopot z nadążaniem za tokiem myślowym księdza. I próbując zapisać to co katecheta dyktował mruknęła nieco zbyt głośno.

-Wolniej, wolniej.

Ksiądz postanowił wtedy błysnąć luzactwem i zabawić się w mistrza ciętej riposty.

-Wolniej, wolniej, to będziesz krzyczała do męża podczas nocy poślubnej.

Uczniom opadły szczęki ze zdziwienia. Bynajmniej nie dlatego, że riposta była celna. Byli w szoku, że katecheta, w dodatku ksiądz, może tak zwrócić się do ich koleżanki. O sprawie powiedzieli rodzicom, a ci poszli do dyrektorki gimnazjum.

Co nie znaczy, że ktokolwiek odważył się rozmawiać z "Wieczorem Wybrzeża" pod własnym nazwiskiem. Wszyscy zgodnie zauważają, że Chojnice nie są metropolią i nawet rezygnacja z uczęszczania na katechezę nie przechodzi bez echa.

Dyrektorka szkoły uważa, że ksiądz powinien wyjaśnić sprawę z uczniami i rodzicami. Nie chce go zwalniać, gdyż:

Uważam, że każdy może popełnić błąd, a nam nie wolno przekreślać z tego powodu doświadczonego, bo z czteroletnim stażem, nauczyciela.

Sądzę, że gdyby powiedział tak nauczyciel jakiegokolwiek innego przedmiotu, to już byłby zwolniony z pracy. Ale, jak wiadomo, katechetom w Polsce wolno więcej. Ten mały
skandal, na temat którego kuria odmawia komentarza, jest kolejnym argumentem za tym, że lekcje religii nie powinny odbywać się w szkole.

A swoją drogą, to ciekawe skąd ksiądz, będący formalnie zobowiązany do przestrzegania celibatu, wie co żona krzyczy do męża w czasie nocy poślubnej? Czyżby w seminariach duchowych były wykłady na ten temat?"

źródło: pardon.pl/artykul/12531/ksiadz_do_uczennicy_tak_to_mow_do_meza_w_noc_poslubna

ciekawe info z miasta, w którym się urodziłam
Zgłoś
Avatar
Psikus wykolejony 2010-10-14, 11:13
Naprawdę delikutaśna ta dzieciarnia. Taki luzak na lekcji to skarb
blachapl, piwo dla wszystkich!
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2010-10-14, 11:21 3
Cytat:

A swoją drogą, to ciekawe skąd ksiądz, będący formalnie zobowiązany do przestrzegania celibatu, wie co żona krzyczy do męża w czasie nocy poślubnej? Czyżby w seminariach duchowych były wykłady na ten temat?"



Może dlatego, że czego byś kurwa nie włączyła to prędzej czy później pojawia się temat seksu?

Mam wrażenie, że niektórzy myślą, że ksiądz to taki kosmita z innej planety w czarnym ubraniu. To jest normalny człowiek jak ty i ja, czasem chcę poruchać, czasem się wkurzy, a czasem zaśpi na mszę (taka ludzka natura) z tą różnicą, ze ma takie a nie inne przekonania i żyję według reguł, które wybrał. Owszem, powinien świecić przykładem, może i nawet to robi, ale i tak na każdym jebanym kroku czeka banda, której jedynym zajęciem jest wyłapywanie mniejszych lub większych wpadek pana w sutannie. Jeszcze żeby jej jebnął krzesłem przez łeb albo sprzedał samolocik w tył głowy to afera* była by uzasadniona a tak? Gdybym na jeden dzień wrócił do szkoły i spisywał rzeczy dwuznaczne/niemoralne wypowiedziane przez nauczycieli to bym dobre dwie strony A5 zapisał (z czego jedna samych przekleństw gościa od PO, z tym, ze to już było liceum).

*afera- Ósma cecha istot żywych wykształcona tylko u ludzi. Bez afery większość osobników Homo Sapiens Sapiens nie miała by się czym żywić i najzwyczajniej w świecie dokonała żywota.
Zgłoś
Avatar
PaczekDNA 2010-10-14, 11:29
Pewnie po lekcji i całej aferze pójdą grać w "Słoneczko" a tu skandal o mały żart co by nie mówić nawet celny.
Zgłoś
Avatar
777 2010-10-14, 12:33
wyrwało się komuś i od razu poszło w świat, każdemu człowiekowi może się zdarzyć, ale zamiast się pośmiać to małolaty poszły od razu do dyrektora... masakra
Zgłoś
Avatar
Cypisek_ 2010-10-14, 12:48
Autorka chyba liczyła na własną wojenkę antykościelną ale się przeliczyła.
Zgłoś
Avatar
marna 2010-10-14, 13:31
cypis napisał/a:

Autorka chyba liczyła na własną wojenkę antykościelną ale się przeliczyła.



znając ją, chyba jednak nie liczyła
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2010-10-14, 13:46
U nas co chwilę w szkole leci podobny tekst i nikt nie narzeka...
Zgłoś
Avatar
ŁYSY 2010-10-14, 15:24
staż na pełnej kurwie całe cztery lata
Zgłoś
Avatar
mildyner 2010-10-14, 15:56
mnie wkurwił tekst, że katecheci mogą więcej. Kurwa, jakim prawem? Widać, że polskie katolictwo i chrześcijaństwo schodzi na psy
Zgłoś