18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
drakkarrudy 2012-05-20, 12:14
Mogli chociaż pokazać twarz złodzieja..
Zgłoś
Avatar
Allin23 2012-05-20, 12:21 1
Cytat:

Jak się nie wierzy w Boga to jest łatwiej co nie? Żadnych zasad i żadnych hamulców, nie no zajebiście.



Ty myślisz, że tak to wygląda?

Niestety, jest właśnie trudniej - bo wybory w życiu podejmujesz sam, nic cię do nich nie zmusza - ale oddam pełny potfel jak zobaczę, że Ci upadł, przewrócisz się na ulicy i złamiesz nogę to Ci pomogę i pewnie jeszcze dam na taksówkę. Zwolniłem się z pracy gdzie kazali mi w ordynarny sposób oszukiwać ludzi.

Przedefiniuj to swoje pojęcie o ludziach, bo pierdolisz, jakbyś wyszedł z przedszkola dopiero.
Zgłoś
Avatar
PureWhite 2012-05-20, 12:47
W Watykanie mogą bzykać się od 12 - go roku życia, więc czarnemu gangsterowi chyba kierunki się pomyliły, jego kumplom w sukienkach też się często myli ostatnimi czasy.
Zgłoś
Avatar
-ogi- 2012-05-20, 13:35
PureWhite napisał/a:

W Watykanie mogą bzykać się od 12 - go roku życia



co ty kurwa pierdolisz?
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-05-20, 14:26
Chuj że pedofil , ale zobaczcie , księża ewoluują ,już nie chcą dzieci męskiej płci , lecz dzieci żęńskiej płci , jeszcze parę lat i w końcu rzucą się na dorosłe osobniki płci żeńskiej
Zgłoś
Avatar
iHadToGo 2012-05-20, 17:13
vass napisał/a:


Pierdolisz jak potłuczony.
Skurwysyństwo księdza polega na tym, że wykorzystuje wiarę i pozycję do molestowania.
To tak samo jak policjant bandyta.
Przed takimi się trudniej obronić, bo w podświadomości wielu ludzi takie osoby powinny budzić zaufanie.
Bardzo dobrze, że takie przypadki się mocniej nagłaśnia, trzeba ostrzegać, że księdzu, czy policjantowi też nie można ufać.



Narazie to ty pierdolisz jak potłuczony. Koleś ma rację, że nie wszyscy policjanci są bandytami, ale przez twoje pisanie bzdur, potem gimbusy będą chodzić po osiedlać i rzucać JP na lewo i prawo.
Zgłoś
Avatar
isotop 2012-05-20, 20:09 1
Nie mogę, po prostu z was nie mogę Jakby ten temat był o jakimś pedofilu, to wszyscy jednym chórem wołaliby o skazanie skurwysyna na najgorsze kaźnie... ale to jest ksiądz pedofil! A skoro ksiądz, to wszyscy jacyś tacy spokojniejsi. Jeszcze tylko czekam, aż zaczniecie go bronić typową retoryką geriatrycznej mafii moherowej: "bo ksiunc tyż człowiek!".
Zgłoś
Avatar
Leouch 2012-05-20, 23:56
Allin23 napisał/a:



Ty myślisz, że tak to wygląda?

Niestety, jest właśnie trudniej - bo wybory w życiu podejmujesz sam, nic cię do nich nie zmusza - ale oddam pełny potfel jak zobaczę, że Ci upadł, przewrócisz się na ulicy i złamiesz nogę to Ci pomogę i pewnie jeszcze dam na taksówkę. Zwolniłem się z pracy gdzie kazali mi w ordynarny sposób oszukiwać ludzi.



No to chwała ci za to
Zgłoś
Avatar
Dzikiwaz 2012-05-21, 11:40
Kościół potrzebuje zmian i taka jest prawda, ale mówienie, że wszyscy są źli bo mają czarne sutanny i noszą krzyż na piersi to demagogia. Mówienie, że kościół zawsze dbał o swoją dupę, a nie o Polskę to nie prawda. Przykład? Wojna bolszewicka- śmierć księdza Ignacego Jana Skorupki, przypomnę, że wtedy Ci, którzy byli przeciwko kościołowi pisali na transparentach "Łapy precz od Rosji Radzieckiej" i to była postawa patriotyczna? Oblężenie Jasnej Góry- zakonnicy zawsze mogli powiedzieć "Nie wpuszczamy was. To jest teren Watykanu, mamy tą wojnę gdzieś bo szkoda nam klasztoru". Zrobili tak? Mówienie o tym, że kościół odszedł od pierwotnej wiary i narzuca ludziom swoją modłę to nie znajomość tematu. Po pierwsze Maryja czy święci- kiedy modlimy się to o wstawiennictwo do Boga, nie o ich łaskę, tylko o to, żeby prosili o łaskę dla nas u Boga. To, że ktoś tego nie rozumie, i tak jak np. wielu Włochów bardziej wyznaje kult ojca Pio niż wiarę w Chrystusa to zapewne nawet nie wie, że nie jest to prawidłowa forma wiary. Kościoły ewangelickie myślą, że są bliżej prawdy niż katolicy, tylko w wielu z nich zalegalizowane są związki homoseksualne, a przykład żywcem wyjęty z Biblii Sodomy i Gomory? Niestety jest tak, że kościół tu na ziemi tworzą ludzie i tylko ludzie i oni popełniają błędy i tego nikt nie zmieni.
Zgłoś