18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Ksiądz Proboszcz
MagicznyKamil • 2013-11-04, 19:12
Autentyk.
Wczoraj byłem z moim młodszym, pięcioletnim bratem w kościele.
Dałem mu dyszkę ,żeby wrzucił na tacę. Proboszcz podchodzi z tacą, brat wrzuca ,po czym głaszcze go po głowie i mówi "dyche dał to teraz będzie bieda w rodzinie hehe" ,a braciak na to "za to ksiądz będzie miał na nowe bmw". Wokół rozśmiało się towarzystwo ,a ksiądz spuścił głowę i poszedł dalej zbierać hajsy.

Młody i wie już o co chodzi
Zgłoś
Avatar
Tomczyk1669 2013-11-05, 10:33
Ta jasne...
Zgłoś
Avatar
overgod 2013-11-05, 11:09
@Panchamityle
"No a historyjka wysokich lotów - ksiądz jak zbierał, to kościelny wtedy udzielał komunii, a ministranci wcześniej głosili kazanie - autorze, fantazję masz cieniutką.."

W większych parafiach jest to możliwe bo cała ceremonia jest nadzorowana przez kilku czarnych.
Pamiętam jak byłem szczaw to w mojej parafii był ksiądz, który pełnił funkcję uciszacza. Chodził jebany w trakcie mszy i groził tłustym paluchem dzieciakom, które nazbyt dokazywały.
Zgłoś
Avatar
gmbs 2013-11-05, 11:22 1
Po pierwsze - znaki interpunkcyjne (przecinek, kropka) stawiamy po wyrazie i dopiero potem robimy spację (te długi klawisz)

Po drugie - post przed wysłaniem czytamy albo prosimy o to mamę

Po trzecie - powtarzamy z bratem jak pójdzie do podstawówki zasady gramatyki - żeby potem nie walić takich debilizmów - "Proboszcz podchodzi z tacą, brat wrzuca ,po czym głaszcze go po głowie i mówi "dyche dał to teraz będzie bieda w rodzinie hehe" ,a braciak na to "za to ksiądz będzie miał na nowe bmw"." - co zrozumiała widownia? Mianowicie, że brat dał kasę proboszczowi, po czym brat proboszcza pogłaskał po głowie przy okazji rzucając tekst o biedzie w rodzinie, a następnie sam sobie odpowiedział nt BMW - chyba trzeba brata wysłać do specjalisty.

No i na koniec - co to za słowa - braciak, hajsy, rozśmiało? Braciak to nazwisko aktora, hajsy - hmm jakaś dziwna liczba mnoga od slangowego niepoliczalnego rzeczownika hajs, rozśmiało - naprawdę musisz być taki "cool na maksa" żeby nie wstawić tej jednej cholernej litery "e" czy po prosty jesteś leniwym debilem?

A tak reasumując to coś Ci nie wierzę bo albo w domu rodzice jadą równo po Czarnych co mały dzieciak po prostu powtórzy - żaden 5 latek nie będzie sam z siebie "wiedział o co chodzi", ale tu za bardzo nie pasuje danie 10zł na tacę, albo po prostu wymyśliłeś sobie bajeczkę żeby błysnąć na sadolu.
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2013-11-05, 11:24
Zgłoś
Avatar
beeveer 2013-11-05, 11:28
qrwa, mieć dychę i tak za nic dać jakiemuś katabanowi na przechlanie... braciaka mogę zrozumieć, 5 lat, ale ty to masz zdrowo we łbie nasrane. może dom mu oddaj, co sie rozdrabniać...
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2013-11-05, 11:47
Wierz w co chesz, ale czarnego pedalstwa nie dokarmiaj.
Zgłoś
Avatar
kamuha 2013-11-05, 12:09
MagicznyKamil napisał/a:

Autentyk.
Wczoraj byłem z moim młodszym, pięcioletnim bratem w kościele.
Dałem mu dyszkę ,żeby wrzucił na tacę. Proboszcz podchodzi z tacą, brat wrzuca ,po czym głaszcze go po głowie i mówi "dyche dał to teraz będzie bieda w rodzinie hehe" ,a braciak na to "za to ksiądz będzie miał na nowe bmw". Wokół rozśmiało się towarzystwo ,a ksiądz spuścił głowę i poszedł dalej zbierać hajsy.

Młody i wie już o co chodzi



słowo "autentyk" nabiera nowego znaczenia
Zgłoś
Avatar
Tomili_Dżons 2013-11-05, 12:59
Magiczny Kamil - magiczne historie.
Zgłoś
Avatar
R4d0 2013-11-05, 13:18
Faktycznie historia tak ciekawa i niesamowita, że na pewno fake...
Zgłoś
Avatar
Plomien93 2013-11-05, 13:46
Nie rozumiem jakim cudem kolejny komentarz o entuzjastycznym kierowcy autobusu nabija najwięcej piw. Możecie mi nie wierzyć, ale podobne sytuację się zdarzają*. Ludzie, wyjdźcie z domu, pójdźcie na spacer, a na pewno spotka Was jakieś niecodzienne i nieschematyczne zachowanie ludzi.**

* Dotyczy życia w realnym i materialnym świecie.
** Spacery przy pomocy google street view i innych podobnych narzędzi nie zostały objęte promocją.
Zgłoś
Avatar
r................l 2013-11-05, 22:41
"Wczoraj byłem z moim młodszym, pięcioletnim bratem w kościele" - myślałem, że to jest smutne lecz przeczytałem zaraz: "dałem mu dyszkę żeby wrzucił na tacę". kurwa.
Zgłoś
Avatar
John Deere 2013-11-05, 23:12
Co to za dziura że proboszcz sam sie fatyguje z tacą ?
Zgłoś
Avatar
werther 2013-11-06, 13:42
4x4offroad napisał/a:

kiedyś był kościelny,i to on zbierał na tace,no ale ostatni raz byłem w kościele z 15lat temu



Jak matka brała ślub to w ciąży była?
Zgłoś