18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
marvineq 2013-12-08, 17:05 4
waski322 napisał/a:

niech ktos mi wyjasni .jesli on jest taki zajebisty to dlaczego nie walczy w Ufc ,tylko w jakiejsc polsatowskiej farsie



Miał iść do UFC, sam tego chciał. UFC zaproponowało mu za małe pieniądze, wolał zostać w KSW i trzepać sianko dalej.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2013-12-08, 17:24 20
TempT napisał/a:

Pozdrawiam ludzi, którzy nie odróżniają normalnych ludzi wyznających islam, od ciapatych ekstremistów.



JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO.

"Nie każdy muzłumanin jest terrorystą, ale każdy terrorysta jest muzłumaninem"
Zgłoś
Avatar
Tco 2013-12-08, 19:34 6
Ani to Polak, ani to najlepszy zawodnik. Nie powinien mieszkac w PL., nie plynie w nim cywilizowana krew.
Zgłoś
Avatar
pecik2006 2013-12-08, 20:25 9
Jaki on "nasz"? Wiara obca, a na intro ruskie discopolo. Jakby naszego nie było.
Zgłoś
Avatar
Erykkko 2013-12-08, 20:25 9
Ciapaty i w dodatku w choj mu daleko do najlepszego zawodnika. KSW to jest show dla ciemnych ludzi ktorzy klasza taka jak im telewizja pokaze
Zgłoś
Avatar
Prutak 2013-12-08, 20:25 2
Najlepszy zawodnik świata? :|. On nie jest tak dobry jak wygląda. KSW to straszny syf. Wygrał z emerytem. Brawo. Czekam na jego "wyczyny" w UFC.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-12-08, 20:27 4
chuj mu na brodę.
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2013-12-08, 20:29
Fjucie, jak jesteś taki mądry to powiedz mu to prosto w twarz...
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2013-12-08, 20:33 3
@waski322

Bo w UFC dawali na początek mu za małe pieniądze. Tam aby zarabiać musisz coś osiągnąć a pierwszemu lepszemu ciapakowi w debiucie nie rzucą kwotami rzędu 40 tys dolarów. Choć za bonusy walke wieczoru cyz poddanie jest 50 tys $. Po drugie UFC ma zawodników na wyłączność. Pewnie to się wiąże z jakimiś ograniczeniami. Jemu dobrze jest tutaj , płacą mu grube siano. Też chciałbym go zobaczyć w UFC , ale to już nie jest to samo jak Krzysiek Jotko czy Piotrek Hallman , Polacy z krwi i kości. Ten ciapek lata mi koło wentyla.
Zgłoś
Avatar
S.W.A.T 2013-12-08, 20:33 17
TempT napisał/a:

Pozdrawiam ludzi, którzy nie odróżniają normalnych ludzi wyznających islam, od ciapatych ekstremistów.



Nie ma takiego podziału, każdy muzułmanin ma taki sam Koran, a ten nakazuje zabijać żydów i chrześcijan dla Allaha. Gdyby przyszło co do czego to Mamed i Saidov pewnie pierwsi by ruszyli w bój za Allaha. Chodzą plotki po Olsztynie, że za jego sprawą ma tu powstać największy w Polsce meczet.

Quaswerty napisał/a:

Dajcie mu spokój. Jeden z nielicznych ciapatych, którzy biją mężczyzn, a nie żony



A inne plotki są takie, że jego żona już dwa razy nos złamany miała.
Zgłoś
Avatar
MirekJowisz 2013-12-08, 20:38 14
Nasz?? Tak to stop islamizacji Europy, a teraz nasz? Jego żona, Polka, blondynka, przeszła na islam. Posprowadzał tutaj jakichś swouch brodatych braci. Jeszcze inny to w ogóle na środku ringu się modli, nie mówiąc o tym że nie ma bardziej dzikich muzułmanów niż Ci z Iczkerii, Czeczenii itd. Już nawet ciapak z pustyni jest bliższy człowiekowi niż to.
Tak się wkurzyłem, że aż się zalogowałem, więc witam
Zgłoś
Avatar
AleMasakra 2013-12-08, 20:38
Ostatnio jego kariera utknęła w martwym punkcie. Sakurai to dobry zawodnik, ale nie oszukujmy się, szanse miał nikłe. Myślę że KSW poprostu nie stać na zawodnika z czołówki więc pozostaje mu obijanie średniaków. Szkoda, mam nadzieję że jeszcze powalczy o coś więcej.
Zgłoś
Avatar
Grzelas 2013-12-08, 20:38 3
Niektórzy się jarają nim jak szwedzi Zlatanem.
Zgłoś
Avatar
z................r 2013-12-08, 20:38 26
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2013-12-08, 20:39 1
Jedyny MAMED, którego lubię i szanuję.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie