18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Kto zaprotestuje ....
arekkomp • 2019-08-21, 10:25
Miejmy otwarty umysł ....



W dzisiejszych czasach porównać nazi... tfu niemieckie zbrodnie z brakiem akceptacji zachowań LGBT czy aktualnej sytuacji politycznej

Spot organizacji sponsorowanej przez m.in. Fundacja G.Sorosa, Centrum Kultury Żydowskiej, UM Warszawy :/ otwarta.org/kim-jestesmy/sponsorzy/

Wkleję jeszcze tylko jeden komentarz użytkownika joemonster.org gdzie to znalazłem (żeby nie było że mój):

Radysh:
Miej tak otwartą głowę, żeby ci mózg wypadł.
Wówczas znajdą się tacy, którzy powiedzą ci co jest właściwe a co nie.
Wbrew zdrowemu rozsądkowi, twoim zasadom moralnym i własnej uczciwości.
Wówczas będziesz nowoczesny i tolerancyjny.
Zgłoś
Avatar
S................e 2019-08-21, 19:05 1
Skowyt faszystów i katozjebów pokazuje że jednak spot odniósł efekt. I fajnie.
Zgłoś
Avatar
carl92 2019-08-21, 19:13 2
Jedyna słuszna koncepcja to nie utożsamiać się ani z jednymi debilami typu bojówki narodowościowe ani zjebów z LBGT.
Mieć jednych i drugich głęboko w dupie, I żyć własnym życiem.
Zgłoś
Avatar
usion 2019-08-21, 19:27 3
Andrzej SEWERYN | Magdalena BOCZARSKA | Krzysztof MATERNA | Julia KIJOWSKA | Bożena STACHURA | Jacek KLEYFF | Filip KOSIOR | Maria DĘBSKA |
- nazwiska sprzedawczyków.
Zgłoś
Avatar
S................n 2019-08-21, 19:29 1
ePeeL napisał/a:

Społeczność sadisticowa, jak i LGBT i inne skrajne pojeby mogą se podać rękę. Najzdrowszym podejściem na to wszystko jest mieć wyjebane. Im mnie atencji dostarczacie jakiejkolwiek grupie ideologicznej tym mniej im odpierdala. Zrobili jakiś gownospot, a udostępniając go na sadisticu tylko podbijacie im zasięg. Robicie dokładnie to czego oni chcieli, bo przecież: "nieważne, jak mówią - ważne, ze mówią". Swoja droga, co was tak bardzo obchodzi kto z kim śpi, albo kto się z kim hajta, albo jako co się kurwa identyfikuje. Az tak macie smutne życie? Traktujcie go jako człowieka i wystarczy, a jeśli uważasz, ze ktoś kto jest po prostu chory, bo zaburzenia identyfikacji płciowej są choroba, zasługuje na to żeby go dojeżdżać to jesteś jeszcze niżej w klasie intelektualnej niż ten ktoś.



Hahahaha olać? czyś ty do kurwy nędzy do końca zgłupiał? jak ci będą złodzieje robić wjazd na chatę to też olejesz? ty ślepy mały człowieczku, jak teraz się nie postawimy to twoje dzieci i wnuki będą miały przejebane, bo te skurwysyny forsują wszystkie zasady moralne! Bedą się uczyć masturbować i wybierać sobie tożsamość płciową jak w wieku przedszkolnym w spierdolonej Farszafce. Kurwa ale miałem fart, że wyjebałem przed tym młynem, ludzie w Polsce powoli tracą człowieczeństwo, dwie niemiecko-żydowskie partie skłóciły cały naród ,podzieliły i zagnały jak owczarek stado baranów, idź pan w chuj, niech to pierdolnie wszystko.

Zrobić getta, wpierdolić wszystkich zradykalizowanych z prawej jak i z lewej do niego i zalać betonem
Zgłoś
Avatar
utrOne 2019-08-21, 20:00 1
poligon6 napisał/a:


Na zachodzie to jakis obłed, nawet przejscia dla pieszych maluja w tęczę by oswoic ludzi z dewiacjami. A w ślad za nimi ida pedofile np na paradach w Amsterdamie czy Pradze.


No, zgniły ten zachód. W Polsce takie parady za pedofilami tylko w kościołach. W oczy nie kole przynajmniej.
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2019-08-21, 20:16 1
alexandrus napisał/a:

Hahahaha olać? czyś ty do kurwy nędzy do końca zgłupiał? jak ci będą złodzieje robić wjazd na chatę to też olejesz? ty ślepy mały człowieczku, jak teraz się nie postawimy to twoje dzieci i wnuki będą miały przejebane, bo te skurwysyny forsują wszystkie zasady moralne! Bedą się uczyć masturbować i wybierać sobie tożsamość płciową jak w wieku przedszkolnym w spierdolonej Farszafce. Kurwa ale miałem fart, że wyjebałem przed tym młynem, ludzie w Polsce powoli tracą człowieczeństwo, dwie niemiecko-żydowskie partie skłóciły cały naród ,podzieliły i zagnały jak owczarek stado baranów, idź pan w chuj, niech to pierdolnie wszystko.
Zrobić getta, wpierdolić wszystkich zradykalizowanych z prawej jak i z lewej do niego i zalać betonem



Ale kim Ty kurwa jesteś żeby decydować kto co ma robić lub gdzie wylądować? Jesteś miernym polakiem na uchodźstwie, który nie mógł sobie poradzić z prosta rzeczywistością tego kraju i pyszczysz zza morza.
Na to co piszesz jest prosta metoda - karać za czyny. Osobiście chuj mnie to obchodzi jaki był motyw molestowania dzieciaka, czy to przez księdza czy dwójkę pedałów - wsadzić do pierdla za pedofilie. Tak samo z pobiciami i tego typu innymi. Nie obchodzi mnie czy ktoś Cie pobił za to ze jesteś czarny czy za to ze jesteś muzułmaninem - obchodzi mnie, ze Cie pobił, a jego motyw powinien być ustalony tylko i wyłącznie do udowodnienia winy, a nie zadecydowaniu o długości kary lub jej surowości. Jeśli jakieś lewicowe głupki będą próbować uczyć moje dziecko o tym jak się masturbować to po prostu odsunę dziecko od takich zajęć. To co zrobią inni rodzice chuja mnie obchodzi. Z reszta, to co piszesz to są absolutne skrajności.
Moje dzieci i wnuki będą miały przejebane przez PiS i jego pincsetplusy. Jeśli chodzi o moralności i zasady to moje dziecko wyniesie je z domu i będzie to jedno zdanie: "Nie wpierdalaj się z butami do czyjegoś życia, tylko dbaj o swoje". Proste.
Swoja droga niezła kurwa analogia. Porównać coś takiego jak to ze facet se chodzi w sukience do tego, ze ktoś zagraża mojemu życiu i majątkowi.

carl92 napisał/a:

Jedyna słuszna koncepcja to nie utożsamiać się ani z jednymi debilami typu bojówki narodowościowe ani zjebów z LBGT.
Mieć jednych i drugich głęboko w dupie, I żyć własnym życiem.



Słowa rozsądku.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-08-21, 20:26 1
Hejtujecie na LGBTQ i cieszycie się, jak idioci, kiedy polactwo-naziolstwo bije uczestników parad. Hejtujecie, kiedy pojawiają się spoty wzywające do opamiętania i zaniechania faszystowskiego kursu w instytucjach państwowych. Niemniej jeżeli pozwolicie bandytom z pisiej ferajny rozpieprzyć wasz kraj, zdziwicie się, kiedy i wam dobiorą się do dupy. Powód może być dowolny, bo bolszewicka mentalność pisuarów działa bardzo prosto - dojebać każdemu, kto nie jest z nami. Pamiętajcie, ideą państwa totalitarnego jest posiadanie haka na dowolnego obywatela. Dziś wkurwiają was pomysły, żeby każdy mieszkaniec polandii miał równe prawa, jutro możecie się zdziwić, że po was przyszli i nikt nie staje w waszej obronie.
Zgłoś
Avatar
Sk8 2019-08-21, 20:31 1
Kiedy przyszli po Polskę...
Zgłoś
Avatar
GwałcicielKuz 2019-08-21, 20:36
ja protestuje !!! przeciwko zbokom , hordom muzułmańskim gwałcącym europejska kulture i przeciwko praniu muzgów nowemu pokoleniu .. !!~ty też protestuj bo kiedy muzułmańscy pedofile i zboki z LBGT przyjdą pod twuj dom, zaatakują twoją rodzinę to nie bedzie komu ich napierdalać !!
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-08-21, 20:59 1
Loaloa napisał/a:

Hejtujecie na LGBTQ i cieszycie się, jak idioci, kiedy polactwo-naziolstwo bije uczestników parad. Hejtujecie, kiedy pojawiają się spoty wzywające do opamiętania i zaniechania faszystowskiego kursu w instytucjach państwowych. Niemniej jeżeli pozwolicie bandytom z pisiej ferajny rozpieprzyć wasz kraj, zdziwicie się, kiedy i wam dobiorą się do dupy. Powód może być dowolny, bo bolszewicka mentalność pisuarów działa bardzo prosto - dojebać każdemu, kto nie jest z nami. Pamiętajcie, ideą państwa totalitarnego jest posiadanie haka na dowolnego obywatela. Dziś wkurwiają was pomysły, żeby każdy mieszkaniec polandii miał równe prawa, jutro możecie się zdziwić, że po was przyszli i nikt nie staje w waszej obronie.



To ja ci powiem od siebie.
Tych co lecą na paradę po mordobicie to powinno się zamykać. Chuj z której strony są. Pojebane do kwadratu prawaki co buk, honór i łojczysna dresy spod klatki czy to progresywne w dupsko sobie wkładające chuje lewaki i całe te pojebane mniejszości - wszystkich powinno się skasować.
Zgłoś
Avatar
essek 2019-08-21, 21:24
lgbt kurwy i pis jeszcze większe kurwy, przez które zaczyna m lubić lgbt;/
Zgłoś
Avatar
BajecznyKrzysztof 2019-08-21, 21:45 3
UCHODCZYNI xD i już wiadomo, że mamy do czynienia ze zjebaną lewacką ideologią.

PS. Tylko oni są tak popierdoleni, żeby porównywać sytuację w Polsce z holokaustem (nawiązanie do Dahau)

btw niech ktoś pokaze mi jakis akt nietolerancj w PL. Sam fakt, ze biedron ze swoim chlopakiem są politykami, działają legalnie i do tego dostali sie do parlamentu EU powinno już zamknac kazdemu mordy - mówię to w kontrascie do na prawde nietolerancyjnych krajow, jak kraje arabskie, gdzie pedalstwo uczy się latać spychając z wiezowcow.
Zgłoś
Avatar
Zordonek 2019-08-21, 22:33 1
no właśnie nikt nie protestuje przeciw budowie kościołów muzułmańskich oraz zasłoniętych twarzach kobiet, w galeriach już od tego się roi
Zgłoś
Avatar
Ender80 2019-08-21, 22:43
poligon6 napisał/a:

Wciskaja ta LBGT ideologie gdzie sie da i maja pretensje ze ludziom to uszami wychodzi.
Przypomne, ciotki spad znaku LBGT to obwożny cyrk, który teraz występuje po jakis wioskach typu Radomsko, by powkurwiać ludzi. Maszeruje tego raptem 300 osób, te same zakazane mordy. Potem wyja ze ktos ich przesladuje.
Na zachodzie to jakis obłed, nawet przejscia dla pieszych maluja w tęczę by oswoic ludzi z dewiacjami. A w ślad za nimi ida pedofile np na paradach w Amsterdamie czy Pradze.



Zupełnie jakbym czytał opis kościoła katolickiego.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2019-08-21, 22:48
Bramy piekieł kościoła naszego nie przemogą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie