18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
mebart 2024-07-08, 18:19 4
smc napisał/a:

Kanary takie są. To slums turystyczny.
Tylko p0laczkom cebulaczkom wydaje się, że to coś luksusowego, bo znają je tylko z folderu na śliskim papierze...



rozumiemy, że turcja i dubaj są mega luksusowe? idz sie jebnij w ten cebulowy czajnik.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-08, 18:50
Évian-les-Bains, Vevey, Saint-Gingolph. Tam jeżdżę na wakacje. Najczęściej własnym samochodem, aby nie gnieść się na lotnisku ze stonką.
Zgłoś
Avatar
Devorious 2024-07-08, 19:31
RobsoN napisał/a:

Raz że o chuj tu chodzi a dwa wygląda jak wyrobisko węgla brunatnego na dolnym Śląsku a nie jak Wyspy Kanaryjskie.



XD widać, że poza polskę to ty nie wyjezdzales ośle xD
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-08, 20:23 1
smc napisał/a:

Évian-les-Bains, Vevey, Saint-Gingolph. Tam jeżdżę na wakacje. Najczęściej własnym samochodem, aby nie gnieść się na lotnisku ze stonką.



Masz chociaż szofera, czy prowadzisz sam jak jakiś podludź?
Zgłoś
Avatar
imgurek500 2024-07-08, 20:38
No ładnie! Ludzkość cofneła się do ery kamienia łupanego!
Zgłoś
Avatar
saves 2024-07-08, 21:06
Piwko za opis.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-08, 21:28
dżonyłojlker napisał/a:

Masz chociaż szofera, czy prowadzisz sam jak jakiś podludź?



Sam prowadzę, jak prawdziwy Polak.

Szukam nadal fajnej fury na cruising, podoba mi się W140 SEC, ale boję się awaryjności. Odkąd przejechałem się pierwszy raz tym samochodem, to odrzuciło mnie od dzisiejszych wynalazków. Na codzień muszę, ale wakacje chciałbym spędzać w pełnej ekstazie
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-08, 21:39
smc napisał/a:

Sam prowadzę, jak prawdziwy Polak.
Szukam nadal fajnej fury na cruising, podoba mi się W140 SEC, ale boję się awaryjności. Odkąd przejechałem się pierwszy raz tym samochodem, to odrzuciło mnie od dzisiejszych wynalazków. Na codzień muszę, ale wakacje chciałbym spędzać w pełnej ekstazie



Dla mnie jedyne słuszne i prawdziwe auto to lexus LS (oczywiście pierwsza generacja). Kiedyś zobaczyłem takie cudeńko na parkingu, chciałem podwędzić antenę na pamiątkę, ale jest ona chowana. Mercedes przy lexusie to jak charcik włoski przy panterze śnieżnej.
Zgłoś
Avatar
Rangraf 2024-07-08, 22:14
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

No i o chuj tu chodzi?



Nigdy nie grałeś w dwa ognie?
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-09, 0:10
tuaksx napisał/a:

Te stroje kąpielowe odsłaniające dupę powinny być sprzedawane w rozmiarach S maksymalnie, żeby takie nie psuły ludziom wypoczynku



Nie ma takiej ilości materiału aby mógł przysłonić tak wielką dupę.
Także, do wody z nią i dawać harpun.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-09, 0:21
dżonyłojlker napisał/a:

Mercedes przy lexusie to jak charcik włoski przy panterze śnieżnej.



Lexa znam, na Japfest mają zawsze fajny klimat
Motoryzacja z tamtych lat, to sama przyjemność.
Zgłoś
Avatar
Atlasss 2024-07-09, 8:54
No co, rzucają się śnieżkami, a że śniegu nie mają to na bezrybiu i rak ryba
Zgłoś
Avatar
0to 2024-07-09, 23:41
Duczki1234 napisał/a:

Mylisz się Fuertaventura wygląda jak powierzchnia Marsa a część plaż jest własnie taka - Byłem siłą wyciągneli mnie z piwnicy



troszkę Ci się popierdoliło ,ale byłeś blisko , ta czarna wyspa to lanzarote .
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2024-07-10, 19:58
Jak ja bym był prezydentem takiej wyspy to do kamer i pod publiczke mówie że szkoda tych imigrantów, że trzeba okazać współczucie i pomoc (żeby lewusy się nie przysrały) a za plecami zatrudniam najemników którzy mają zatapiać każdą lódź i ponton na odległosci braku możliwości dopłynięcia. Proste.

A tak btw kanary to wyspy z dużą ilością antify i haseł: tourist not welcome, tourist go home
Zgłoś