18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
B................g 2011-04-25, 10:54
Hah, niezły argument.
Jest zbiorczy na przeróbki tego "arcydzieła budownictwa".
A jeśli to co mówisz jest zasadą, wypierdol stamtąd wszystkie przeróbki związane z tematami na które są zbiorcze
Twoja sprawa, ale po chuj wymyślać regulamin skoro niektórzy mogą mieć wyjebane.

Sugerujesz się tym że podług Ciebie ta wrzuta jest "fajna", i nie chcesz by zgineła w jakimś zbiorczym.
Nie chodzi tu o żadne teorie że modzi są ponad prawem, jeno o fakt że pomimo iż strona jest już wielka, moderatorzy nadal traktują ją jako podwórko gdzie mogą reg sobie wsadzić w pupkę.

Pokazałeś to wpierdalając warny ot tak, traktując je jako zabawkę, teraz pokazujesz to znów.



[ Komentarz dodany przez: Nostry: 2011-04-25, 11:44 ]
Taak, świetna to rozrywka podopierdalać się do moda w temacie, którego interpretacja wykracza poza czarne vs białe.
Końcówka posta dobitnie świadczy o tym, że temat sam w sobie był tylko pretekstem do inicjacji trollingu.
Zgłoś
Avatar
el polaco 2011-04-25, 11:17
Nostry napisał/a:

Mój projekt pomnika ku czci pomordowanych w męczeńskiej kwatastrofie



I ty masz kurwa 28 lat....
Zgłoś
Avatar
Abhorsen 2011-04-25, 13:14
Patrząc po żałosności tego i ilości piw - no kurwa, sami gimnazjaliści.
Nie mówiąc tutaj o samych poglądach politycznych - no kurwa, że niby to ma byś śmieszne, czy coś? Pierdolnijcie się w głowę, wkurwia mnie ten trend: "zrób cokolwiek na temat jakiegoś polityka, to zaraz wszyscy jego przeciwnicy będą płakać ze śmiechu i chwalić twój klawy żart chociażby nie wiem jak chujowy był w rzeczywistości".
Śmieszne żarty o politykach, jakiejkolwiek frakcji - spoko. Ale wrzucanie gówna i podniecanie się nim tylko dlatego, że w jakiś sposób godzi w tego czy innego - to już chyba trzeba do zawodówki chodzić.
Zgłoś
Avatar
BoomShakaLaka 2011-04-25, 13:45
tak a propos pomników:


mimo że mongolski to i tak zajebisty
Zgłoś
Avatar
B................g 2011-04-25, 18:28
Hah, rozśmieszasz mnie.
Trolling?
Spójrz na moje posty, jeśli według Ciebie każda dyskusja to trolling - brawo.
Interpretacja tematu,
Pomogę Ci w tej kwesti, jako że human jestem.
Co przedstawia fotka?
Przeróbkę pomniku - jest na to zbiorczy?

No nic, koniec tej "dyskusji", poprawiłeś mi humor, ale wszystko co dobre..

Ah, tam w zbiorczym jest przeróbka pomnik na Cthulhu, a przeca jest na to zbiorczy!
Kurczę, powinieneś zwrócić Baalpowi uwagę, że umieszczenie tego materiału w zbiorczym jest niewłaściwe, bo interpretacja zbyt trudna

Podjęcie dyskusji, i nazwanie jej trollingiem przez oponenta, jest jak nazwanie propagandą wyliczania rządowi wad.

sadistic.pl/jezus-chrystus-krol-vt54757,30.htm450987 tu masz Cthulhu, liczę na reakcje zgodną z zasadami, podług których tego tematu tam nie wsadzisz.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-04-25, 20:30
dajcie adres tego skurwiela co wymyslil ten pomnik za 300 mln zl. oj wsadze mu noz pod zebra kurwa zamiast na dzieci chore na raka wydac taka kase to na scierwo z betonu wydali
Zgłoś
Avatar
~Angel 2011-04-25, 20:52
pakicito napisał/a:

dajcie adres tego skurwiela co wymyslil ten pomnik za 300 mln zl. oj wsadze mu noz pod zebra kurwa zamiast na dzieci chore na raka wydac taka kase to na scierwo z betonu wydali



ta i co mu jeszcze zrobisz internetowy napinaczu?
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2011-04-25, 21:23 8
Masz oczywiście, Bogu, prawo do własnej interpretacji i to szanuję. Widzę, że powziąłeś sobie za punkt honoru udowodnić mi że nie mam racji, pozwól że przedstawię dlaczego tak nie uważam:
Bóg napisał/a:

Co przedstawia fotka?
Przeróbkę pomniku


Jak dla mnie, jest to przeróbka zdjęć Lecha i Marii z użyciem pomnika jako środka wyrazu i dlatego się może być osobną wrzutą. Co prawda nawiązuje do samej katastrofy więc od biedy można by tam też wrzucić- jednak nie bezpośrednio.
Zarówno temat wrzuty, jak i sam obrazek ma tworzyć jedną satyrę na masową histerię związaną z tym całym wydarzeniem, na przerost treści politycznych i co w naszej kulturze nie mniej istotne- religijnych (a raczej: kościelnych) nad czysto ludzkim aspektem tej (co by nie powiedzieć) tragedii. Na to nie ma póki co zbiorczego.

Proszę, alternatywny projekt, bardziej na czasie:



To, że mnie nie lubisz- masz prawo, że masz do mnie jako moda jakieś zastrzeżenia- jest na to dział organizacyjny, ale jeśli masz zastrzeżenia do moich wrzut- odnoś się do nich merytorycznie
Zgłoś
Avatar
makasa15 2011-04-26, 0:44
Żenada i syf dziwie się ze administrator daje wrzucac takie zdjecia robione przez GIMBUSÓW!
Zgłoś
Avatar
B................g 2011-04-26, 23:27
Śmieszy mnie jeno fakt, że takowe interpretacje są najczęściej dziełem modów.
W każdym innym przypadku ta fotka wylądowałaby w zbiorczym.
Podpinaj pod to co chcesz, nie podważam tego co widzisz w tym zdjęciu, mówie jedynie że jest na nie miejsce jako przeróbke pomnika.
Nieco śmiesznym uważać że środek artystyczny to pomnik.
No ale cóż, jak widać tezy oraz filozofia społeczna omijajaca sedno, potrafi zdziałac cuda.
Ta dyskusja nie ma sensu, tylko Ty to możesz przenieść i nawet jeśli ktoś Ci udowodni, to możesz mieć wyjebane, przeca jesteś modem.
Zgłoś
Avatar
LadyBergamoth 2011-04-28, 17:36 1
Bóg napisał/a:


Co przedstawia fotka?



Tanie i monumentalnie rozwiązanie palącego problemu narodowego pt. godny pomnik kaczyńskich. Nie jest to ani przeróbka dżizasa świebodzińskiego, ani szydera z kaczek. Wnikliwy humanisto.
Zgłoś