18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
S................e 2012-11-22, 12:07 3
Jeżż napisał/a:

Biały dostał od czarnucha w łapę czarna parówę (lekko większego szluga) i wszsyscy szczęśliwi? Brawo? wogóle super ściskajmy się? ja nie rozumiem.. a poza tym po czym wniosek że gość jakiś kozak w kręceniu, ani szybko ani widowiskowo ani nic specjalnego... Ja znam Marka z dębnik co skręca lolka w autobusie, bez stołu, jedną ręką trzyma się wieszaka i jeszcze się rozgląda czy ludzie nie iwidzą - na ziemie nie spada nawet ziarenko. Brawo Marku.



Współczuję Twojej partnerce. To będzie 5 sekund i po sprawie?
Zgłoś
Avatar
skubany 2012-11-22, 12:07
Jeżż, nie cwaniakuj teraz, bo widziałem Twój komentarz, który zniknął po kilku chwilach.
Zgłoś
Avatar
Verdourth 2012-11-22, 13:08
łeee odechciało mi się cygar jak na to patrze
Zgłoś
Avatar
R................t 2012-11-22, 13:13
Steel Mike - a ty pewnie ksywkę masz nadaną przez koleżanki co? i tak skromnie ja na sadola przeniosłeś? Po czym wnioskujesz chłopcze że mam problemy z bzykaniem?
- Zę czarni be?
- że zioło cacy?

NIe ogarniam tego

5 sekund to prawdziwy Stalowy Mike bawił się z Gołotą
Zgłoś
Avatar
dArN0k 2012-11-22, 13:28
ale bym przyjarał takiego
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2012-11-22, 13:30
To chyba Jose Castelar. Skręcił najdłuższe cygaro świata (w/g Guinessa): prawie 82 metry.
Pan Jose raczej nie będzie współzawodniczył ze wspomnianym kolegą Markiem, bo autobus jest dla niego za krótki.
Czy jest najlepszy? Nie wiem, w każdym razie tu nie chodzi o szybkość.

@Kotierez: nie wiem, skąd wziął się ten głupi mit o skręcaniu cygar na udzie. Może kogoś podnieca wizja trzymania w ustach cygara, które dotykało pomarszczonego uda 80-letniej Kubanki (najlepsze cygara są wytwarzane przez ludzi z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, to chyba logiczne).

PS: Kubańskie cygaro można kupić w Polsce za ok. 10 zł (oczywiście nie premium typu Cohiba, ale np. popularne JLP nie są wcale złe). Warto spróbować. Dla mnie lepsze od lolka.
Zgłoś
Avatar
narvik 2012-11-22, 13:52
a fu ,nigdy nie kupie kubanskiego cygara.dzieki za filmik.
Zgłoś
Avatar
Okash 2012-11-22, 15:18
myślałem że to jakiś dynamit na początku, sceneria w sumie pasowała x)
Zgłoś
Avatar
Dziadek 2012-11-22, 15:32
Czy tylko ja w 1:11 słyszę słowa "Proszę bardzo" ?
Zgłoś
Avatar
k................a 2012-11-22, 16:04
Kotierez napisał/a:

Prawdziwe kubany powinny byc skręcane na udach latynosek


Widzę że dasz sobie wmówić wszystko. Pewnie jesteś fanem produktów firmy apple
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-11-22, 19:59
@kawal-chama też o tym słyszałem i co? Nie nie jestem fanem apple, wręcz wypraszam sobie.
Zgłoś
Avatar
stud3nt 2012-11-22, 21:22
Kotierez napisał/a:

Prawdziwe kubany powinny byc skręcane na udach latynosek


Uechtacz napisał/a:

@Kotierez: nie wiem, skąd wziął się ten głupi mit o skręcaniu cygar na udzie.



Ernest Hemingway.

Ubolewam, że większość młodzieży ma czytanie w dupie, ale nie będę z tego powodu awantury urządzał. Niestety, plan nauczania i lista lektur jest tak spierdolona i zawalona cieżko- lub zupełnie niestrawnymi lekturami wspomaganymi przez duży odsetek niedojebanych polonistek, że nie ma się co dziwić.

Jeżż napisał/a:

(...)czarna parówę (lekko większego szluga) (...)



Paliłeś prawdziwe, ręcznie zwijane cygaro kubańskie dobrej firmy - Cohiba, Monte Cristo czy H.Upmann? Jeśli nie - nie pierdol takich głupot. Jeśli cygara Tobie nie odpowiadają - to nie pierdol głupot obrażających tych, którzy je lubią.

narvik napisał/a:

a fu ,nigdy nie kupie kubanskiego cygara.dzieki za filmik.



Cygara nie każdemu przypadły do gustu i mam na myśli smak i zapach dymu. Nie ma tu wielkiego znaczenia, czy palisz papierosy.
Zgłoś