18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
hejcior 2014-10-05, 3:31 3
Eravier napisał/a:



I z powodu źle zabezpieczonej trasy facet cierpi.



Ten oszołom powinien już tylko jeździć tylko sam, bo niedługo zabije pilota. Tu akurat obyło się bez zniszczeń, ale on nie ma kontroli nad sobą. I napewno nie zawiniła "źle zabezpieczona trasa"...co twoim zdaniem powinno być w tym miejscu (gdzie wiadomo, że jest prawie 180 stopni zakręt więc każdy tu hamuje)? Bariery? 20 tysięcy opon w stosie, żeby Robercik przypadkiem nie przykurwił w dom? Litości.
Zgłoś
Avatar
Brokol 2014-10-05, 3:48 4
Może i czasem wypadnie z trasy, ale zapierdala w tych rajdach jak nikt inny !!
Zgłoś
Avatar
Stuku 2014-10-05, 6:28 12
hejcior napisał/a:



Ten oszołom powinien już tylko jeździć tylko sam, bo niedługo zabije pilota. Tu akurat obyło się bez zniszczeń, ale on nie ma kontroli nad sobą. I napewno nie zawiniła "źle zabezpieczona trasa"...co twoim zdaniem powinno być w tym miejscu (gdzie wiadomo, że jest prawie 180 stopni zakręt więc każdy tu hamuje)? Bariery? 20 tysięcy opon w stosie, żeby Robercik przypadkiem nie przykurwił w dom? Litości.



Jakie Ty masz pojęcie o Moto-Sporcie? Bo po tym komentarzu wnioskuje że zerowe.
Zgłoś
Avatar
zdzichal 2014-10-05, 6:58
jak ja w collin mcree 2 kiedys huehue
Zgłoś
Avatar
Krak 2014-10-05, 8:16
Pora zastanowić się czy ma odpowiednie kwalifikacje do TEGO sportu.
Piwo za opis
Zgłoś
Avatar
greesha 2014-10-05, 8:19 28
Ale zdajecie sobie sprawe, ze wlasnie walczy o 4te miejsce w tym rajdzie Francji? Walczy z kierowcami, ktorzy przez cale zycie zjedli zeby na rajdach,podczas gdy on napieral w F1...

Janusze motosportu...
Zgłoś
Avatar
JAjkowodoRkeczykiel 2014-10-05, 9:12 8
Robert Kubica jeździ dla siebie a nie dla takich ludzi jak Wy, którzy chcieli by tylko Polaka w prestiżowym F1. Jego pasją od zawsze był rajdy. On wymusił na Renault aby w kontrakcie miał pozwolenie na jazdy w WRC. To jest po prostu jego pasja. Widzę też, że w komentarzach udziela się wielu troli, ale chcę uświadomić tylko takich cwaniaczków-polaczków. Jak sami chcecie Polaka w F1 to spróbujcie a nie, że ktoś za was to zrobi.
Zgłoś
Avatar
MArcin911 2014-10-05, 9:58
Prędkość była dobra, tylko zakręt za ciasny
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2014-10-05, 10:06 3
Jest 4 w generalce tego rajdu, więc nie wiem z czego się śmiać, każdy wypada, ale akurat Kubicę uchwycili. Ciekawe jakbyście mieli tylko jedną rękę sprawną czy jeździlibyście w ogóle samochodem? A on się do tego ściga, trochę pokory...
Zgłoś
Avatar
tomek7lol 2014-10-05, 10:42 4
Mój znajomy serwisował auto typkowi, który jeździ z Kubicą na rajdy, śpią w jednym hotelu itd. Z tego co mówił to jego dłoń jest praktycznie bezużyteczna, Kubek polega tylko na jednej ręce i dlatego tak wykurwia!!! Szacunek dla niego tym większy, a hejtery jebane, spróbujcie sobie pojeździć tylko jedną ręką swoimi matizami
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-10-05, 10:45
JAjkowodoRkeczykiel napisał/a:

Robert Kubica jeździ dla siebie a nie dla takich ludzi jak Wy, którzy chcieli by tylko Polaka w prestiżowym F1. Jego pasją od zawsze był rajdy. On wymusił na Renault aby w kontrakcie miał pozwolenie na jazdy w WRC. To jest po prostu jego pasja. Widzę też, że w komentarzach udziela się wielu troli, ale chcę uświadomić tylko takich cwaniaczków-polaczków. Jak sami chcecie Polaka w F1 to spróbujcie a nie, że ktoś za was to zrobi.



Taa? A po wypadku mówił że jego największym marzeniem jest wrócić do F1, więc chyba masz złe info
Zgłoś
Avatar
rufi145 2014-10-05, 10:55
Bo on sie kurwa tam nie nadaje..
Zgłoś
Avatar
kazioowy 2014-10-05, 10:56 1
Człowiek wychowywał się do innej dyscypliny, do WYŚCIGÓW, całe życie na torze, a nie na rajdy.
Polak robi to co kocha, jeździ i to mimo takiej kontuzji,
Jak manekin ? Wygraj odcinek specjalny w rajdzie WRC, tak jak Kubek dziś we Francji.
To jego 1. sezon, myślicie że Ogier od razu wygrywał ? Kubica to mega talent motosportu. Jeszcze zamknie wam mordy wynikami. A to, że wypada z trasy to jest normalne w WRC, wypowiadają się ludzie co nie mają o tym pojęcia, byle tylko hejtować.
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-10-05, 11:51
jprdl ja przez cale zycie nie mialem tyle wypadkow co on na 1km trasy
no i jeszcze nie potrafi nawet skrecic normalny zakret na 2x musi jechac
Zgłoś
Avatar
jezyk 2014-10-05, 12:06
Zamknąć pizdy lamusy! Kubica wygrał OS15 na OS16 był 3 w ogólnej klasyfikacji zajmuje 4 miejsce, a to dopiero jego pierwszy sezon w WRC!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie