18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
Kuchenne rewolucje w Opolu
schab • 2012-05-22, 7:36
Jak w temacie kilku panow chyba zaczelo walczyc w imieniu kuchni polskiej i wydalo wojne kebabom . Napadlo w Opolu na kebab prowadzony przez turkow

filmik i arttykula na nto.pl
Zgłoś
Avatar
161ZT650 2012-05-22, 17:58 1
Co jak co ale z tego linku Penera to widać że to kebab zaczął pierwszy od ciosu w łeb jakiemus polakowi
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-05-22, 18:46 3
"turystą" ty pojebie bez szkoły
Zgłoś
Avatar
fajnylarry 2012-05-22, 19:00
no nie do wiary!!!!
po prostu nie do wiary !!!!

jak mogą być 2 różne wersje wydarzeń jednego zdarzenia ???

czyżby ktoś kłamał ?
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-05-22, 19:22
właśnie w Faktach na TVN było o tym
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-05-22, 19:26 1
petru23 napisał/a:

właśnie w Faktach na TVN było o tym



A idź Ty antypisowcu.
Zgłoś
Avatar
cykor21 2012-05-22, 19:28 5
Co wy macie do tych Turków, a tutaj konkretnie Kurdów?

Na temat kebabów to proszę najpierw dowiedzie się trochę, a nie wypisywać bzdury. Większość mięsa, które sprzedaje sie w kebabach jest produkowana w Polsce przez Polaków i głównie dla Polaków. Te mięso to mieszanki najczęściej wieprzowo-wołowe lub drobiowe, a jagnięcina czy baranina to mięso drogie i mało kto by to kupił po normalnej cenie.

Dwa, trzeba być kompletnym idiotą, żeby cieszyć się z tego, że komuś bandyci niszczą sklep lub biją właścicieli. Osoby, które tak myślą pewnie nigdy w życiu niczego konstruktywnego nie zrobiły, nic nie stworzyły ani nie zainwestowali swoich pieniędzy.
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-05-22, 20:17 1
@up
witamy na Sadolu
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-05-22, 20:49 2
Przynajmniej pracują, zarabiają nie kradnąc. Pół biedy , nie to co jebane cygany żebrzą na ulicy, ze niby nie ma co jeść, a na fajrant podjeżdża cziorne bmw i zabiera "głodującą" cyganke.
Zgłoś
Avatar
h................e 2012-05-22, 21:00 7
Zgłoś
Avatar
Witkens 2012-05-22, 21:58 1
huligan1 napisał/a:



Sanepid może i sprawdza , ale kto podskoczy brudasom. W sanepidzie pracują prawie same babki, a oni mają je za zera, które mają tylko rodzić dzieci. Tak na marginesie, w okolicy, gdzie takie budy prowadzą araby, żółtki, jakoś dziwnie brak bezdomnych psów, kotów czy wałęsających się po śmietnikach szczurów.





Powodzenia ...

ps. Ciekawi mnie to, w jaki sposób sprawdzasz ilość szczurów, masz jakąś specjalną technikę, czy tak po ludzku, manualnie rozkopując śmieci?
Zgłoś
Avatar
Lero 2012-05-22, 21:58
Kto jak kto, ale Polak nie ma prawa obrażać czy napierdalać tych Turków, Czeczenów itp. za to że są. Paru debili wyżej, co piszą źeby spierdalali bo tu jest Polska, jebło na mózg. Przecież w takiej kurwa Anglii to co jest ? Polaków nie ma ? Hipokryci kurwa
Zgłoś
Avatar
Paciuq 2012-05-22, 22:06 1
Najchujowsze, jest to, że znam sprzedawce i kucharza którzy tak sprawnie wymachują tutaj kijami. Są to naprawdę zajebiście mili ludzie, uśmiechnięci, zawsze zagadają. Często chodzę do nich jeść. I jak teraz patrzę na te ścierwo, przypierdalające się do kogoś tylko z powodu pochodzenia czy koloru skóry, nie szanujące cudzej pracy, a tylko czekające, aż z jelit podatnika wyskoczy gówno w postaci zasiłku to chuj jasny mnie trafia...
Zgłoś
Avatar
errortheory 2012-05-22, 23:51
Kurwa, byłem w Opolu niedawno na weekend, miasto mi się zajebiście spodobało, praktycznie cały weekend się w tym kebabie stołowałem, spoko ludzie (w sensie kucharze), dobre żarcie za normalną cenę... No kurwa.

Po 10 chujów w dupę na raz każdemu jebanemu atakującemu życzę.
Zgłoś
Avatar
bolerro 2012-05-23, 10:36
Tylko, czy wiecie, że to nie nasi atakowali? Obsługa pierwsza zaatakowała. Kto normalny idzie na atak bez broni i kominiarki? Nie myśleliście nad tym?
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-05-23, 11:30
huja tam.... zaczyna się niezpozornie od kebabów a później zaczną się honorowe morderstwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie